Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 124 z 219 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Pawson
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 04.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 22:16
_
Edytowane przez Pawson dnia 02-10-2008 10:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 05:12
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 23:12
szczerość to dobra cecha, już dużo nam napisałeś, wiesz co Cię męczy, masz nawet kilka podpowiedzi jak sytuację rozwiązać..i stoisz w miejscu,
przed Tobą decyzja do podjęcia, chyba że kochanka zgadza się na taki układ? ona,Ty i zona, która nic nie wie? podwójne życie?
nie jestem pewna czy trudność w rozstaniu z zoną jest spowodowana tylko Twoim wygodnictwem, wiem ile wymówek, całkiem rzeczowych potrafi wymyślić i uwierzyć w nie zdradzający aby usprawiedliwić swoje postępowanie.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 23:17
Pawson, taki sposób, jeśli masz problem że wycofujesz się z podjętej decyzji, spróbuj przestać myśleć o tym jak decyzję podejmiesz. A potem co by się nie działo, rób, nie myśl i rób. Bez tego to ze wszystkim będzie Ci trudno.
Pawson
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 04.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 00:00
BOB - Twoja rada jest jak najbardziej słuszna. Psycholożka mówi mi dokładnie to samo. Niestety jakbym był niedorozwinięty. Niby rozumiem. Niby zgadzam się z tym. Jednak w sposób dla mnie niewytłumaczalny nie umiem podjąć decyzji. Nadmienię że brak decyzji jak wcześniej ktoś wspomniał wcale mnie nie cieszy. Męczę się całymi dniami oczywiście na własne życzenie.
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 08:25
ale nikt Cie za rączkę nie poprowadzi i za Ciebie z żoną nie porozmawia,
to Twoje życie i sam się na to skazujesz,
masz problem,życiowy ale to już wiesz ..
możesz teraz tkwić tu i żalić się na siebie samego przez lat pięć albo podjąć MĘSKĄ decyzję i na początek wysłać sms żonie :"kochanie dziś musimy poważnie porozmawiać"
jak już jej wyślesz nie martw się, wyciągnie z Ciebie potem wszystko,
ale nie chodzi tylko o Twoją ulgę, Ty nie umiesz się zdecydować na żadną z nich więc może żona za Ciebie zdecyduje a może poczujesz że nie chcesz jej jednak stracić?

czy nie uważasz że zrobienie czegokolwiek w tej sprawie jest o niebo lepsze niż dalsze męczarnie?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 06-08-2008 08:54
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 09:06
Pawson posłuchaj Finki
finka napisał/a:
ale nikt Cie za rączkę nie poprowadzi i za Ciebie z żoną nie porozmawia,..... czy nie uważasz że zrobienie czegokolwiek w tej sprawie jest o niebo lepsze niż dalsze męczarnie?

ja też Tobie napisałem zrób coś, zdobądź się na szczerość wobec żony bo Ona na to zasługuje tak jak każdy z nas!!!

I pamiętaj iż jaka by ta decyzja nie była, zawsze będą tego jakieś konsekwencje na plus lub minus, ale zapewne i żona będzie szczęsliwsza bo zobaczy w Tobie Faceta a nie dziecko

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
wandzia
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 05.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 10:54
rise
moja sytuacja po tym jak to odkrylam to wyglada tal ze moj maz twierdzi ze to tylko sms nic wiecej tylko oni razem pracyja a najgorsze jest chyba to ze jak po tym sie klocilismy po tym wszystkim to on z nia pisal jednoczesnie sms a najgorsze jest ze mowi ze mnie kocha ze chce ze mna byc widze ze sie stara remontuje dom ale widze po rachunku ilosc sms wysylana na tego operatora sieci co ona ma tel i dziwne jest dla mnie to ze jest prawie 700 sms wyslanych a no i jeszcze widze ze rozmawiali ze soba kilka razy ok ona jest jefgo przelozona i czasem beda telefony ale puszczanie cynka a to po 24 albo po 1 w nocy to chyba cos nie tak ostatnio razem siedzielismy a ona non stop puszczala sms pozniej dzwonila az w koncu wylaczyl tel ale widze ze jak przychodzi do domu i zbliza sie wieczor to go wycisza ze bym nie slyszala tych sms i co ja mam o tym myslecsmiley
Strona 124 z 219 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info