Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 123 z 219 << < 120 121 122 123 124 125 126 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Pawson
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 04.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 15:43
_
Edytowane przez Pawson dnia 02-10-2008 10:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:44
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 15:43
Muminko, mogę sobie wyobrazić, że decyzją może być ... brak decyzji.
Zobacz na przykład Pawsona, w sumie sytuacja jest pod pewnym względem dla niego dobra. Gdyby nie dramat wewnętrzny, to w sumie nie miałby z tym problemów.
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 15:47
Bob-Bob tez o tym myslałam ze decyzją jest brak decyzji. Ale jak długo tak żyć. Wczoraj sobie pomyslałam tak, skoro on nie moze podjąć decyzji, i tak mamy tkwić w tym bezsensie to nie ma na co czekac i zacząć planowac sobie życie tak jak by męża nie było, inaczej bede jak łódka na środku jeziora stała której nikt nie chce do brzegu przyciagnąć

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 15:56
Pawson napisał/a:
.
Ja mogę być tylko partnerem jego matki.
To nie jest tak że zastanawiam się tylko nad tym czy wybrać wygodne życie z żoną czy być z kochanką.
Kochanka jest ode mnie starsza ma 41 lat. Ona ma dziecko ja jeszcze nie. Może się okazać że ona już nie może mieć dzieci a ja wiem że wtedy mógłbym nie dać rady. Wiem że ją kocham i chciałbym z nią być.
Wiem że ma dziecko które obecnie mnie nie poznało bo nie chcę rodzić dziecku waty z mózgu. Wiem że dzieci nie powinny mieć co chwilę nowego wujka. Dlatego póki mam rozterki to nie chcę go poznawać.

Tu masz wielkiplus,że jeszcze nie poznałeś jej syna.Dzieci są niesamowitymi psychologami,I tak będzie Cie porównywac ze swoim doskonalym ojcem.Nie mialam na myśli ,że będziesz ojcem i je wychowywał.Ale On będzie z Wami.Miedzy Wami,Skonczą się seksualne spotkania , przytulania bosyn będzi eobserwował i jak widzę po swoich synach(jeden już 18-letni) to zawsze ta zazdrośc o matkę jestw nich sielniejsza.Na pewno będziesz testowany na ile sobie smyk może pozwolić.

Twoja kochanka jest dokładne w moim wieku.Ja i to mówię tylko za siebie NA pewno nie chciała bym mieć już dziecka, raz z wygody, dwa z rozsądku (babcia na wywiadówki??) a trzy strach czy urodziło by się zdrowe? Wiadomo o dzieciach urodzonych po 40-tym roku zycia.

Pożądania z żoną nie było?
Też Ci odpowiem U mnie również nie było gdyż stosunki z moim mężem były bolesne, nie atrakcyjne i nawet myślalam czy nie jestem kobietą oziębłą..Zmieniło się to u mnie ok 40-tki,Wulkan!!To ja inicjowałam nasze zbliżenia, uatrakcyjniałam je, pożadałam go każdej minuty coraz bardziej..Wszystko przed Wami..

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Pawson
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 04.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 16:10
_
Edytowane przez Pawson dnia 02-10-2008 10:29
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 16:30
No to jest problem.Słyszałam i teraz potwierdziłeś,że kobiety piastujące stanowisko Drektora są dominujące w związkach,
Tu byl by potrzebny nie psycholg,a seksuolog.
Wiem też że najszczersza rozmowa (na razie zostawiając temat kochanki) mogła by wnieść wiele w Waszepożycie małżeńskie.Ale taka najszczersza.mogę mówic tu znów za siebie,ale ja z ciekawośćią wysłuchała bym mojego mężaco mu nie leży w naszym pożyciu I albo w podświadomości mnie też to męcz i zmieniam swoje podejście, albo sjestem pewna że pewnych rzeczy nie przeskoczę i wtedy nie ma szans kleić skoro wspólne oczekiwania się nie pokrywają..
Jestem pewna,żeseks w malżeństwie jest bardzo ważny.Cudnei móc uprawiac seks przed wyjściem do pracy, itp..

Podziwiam twoją kochankę,która w ty wieku chce być jeszcze matką.Myślę że bardziej chyba ze względu na mlodszego partnera.
Ja powoli szykuję się do roli babci bo nie wiem czy mój zakochany 18-latek nie zechce mnie nią uczynić..smiley

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 21:32
Pawson jedno mnie wciaz zastanawia czytajac ciebie dlaczego twoja zona jest twoja zona???skoro jej pocalunki cie brzydza i zawsze tak bylo , skoro ona brzydzila sie twojego czlonka itp itp .
Nie wyobrazam sobie jak moglabym wyjsc za kogos kogo nie pragne , z zycie intymne nie daje mi przyjemnosci ...caly czas sie zmuszales????? nie miesci mi sie to w glowie .Rozumiem ze gdyby tak bylo kilka miesiecy czy tygodni po slubie ale przed bylo ok to wtedy mozna tojakos zrozumiec ze cos sie zmienilo .A ty tutaj piszesz bylo tak zawsze ...jakos Ci nie ufam ...........

Co do dziecka to gratuluje twojej kochance odwagi .Ma 4 letnie dziecko nie zyje z jego ojcem i znow juz mysli o dziecku z Toba a nawet nie macie ustabilizowanej sytuacji. A moze tak warto by bylo o to najpierw zadbac.

Wiesz wydaje mi sie , ze czas abys wreszcie uwolnil zone od siebie ...wydaje mi sie ze nie zaslugujesz na nia ...a kocanka coz mozna tylko powiedziec "odwazna"kobieta tylko chyba troszke wyobrazni jej brak .

Ilonesiu zgadzam sie z Toba ...kobieta im starsza tym bardziej jej seks smakuje ( wiem to po sobie ) smiley

Strona 123 z 219 << < 120 121 122 123 124 125 126 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info