Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 13 z 219 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 12:25
Abi, nie wiem czy to doba rada, ale ja bym na twoim miejscu przestała drążyc tego tematu....Wiesz, żeby znowu się coś nie popsuło między wami. Przestań żyć przeszłością, żyj teraźniejszością i przyszłością. Mój mąż też nigdy specjalnie nie chciał o tym mówić, więc w końcu dałam za wygraną i staram się do tego nie wracać, bo tego po prostu NIE DA SIĘ ZROZUMIEĆ !

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:40
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
abi
Użytkownik Postów: 78
Stały bywalec

Miejscowość: SZ-cin

Data rejestracji: 31.03.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 12:48
Niesiunia, masz rację któs taki jak ja nie może tego zrozumieć. I niby staram się jego argumentację analizować, brac pod uwagę to jednak za nic nie znajaduję okoliczności, ktore pozwoliłyby mi zrozumieć. Poszedł z nią do łozka prawie jej nie znając, dopiero pożniej przyszło uczucie. I tak szybko przestali mieć jakiekolwiek bariery intymnosci. No wiecie co mam na mysli. ja pewnych rzeczy nie mogłabym robić w łóżku z osobą, ktorej nie kocham. A on to robił to znaczy, że musiała mu sie strasznie podobac i tak tez dzialał na niego. więc po co teraz zaprzecza. I to mnie drazni. Obecne wypieranie i bagatelizowanie jego ówczesnego stosunku do niej.
Za radą dziewczyn postanowiłam jednak sie sprężyć i ze wszystkich sił nie wracać do tego. załozylam sobie dyscyplinę wlasnych myśli. Ciekawe na jak dlugosmiley
I juz postanowilam, że tym razem jak sobie nie poradzę to idziemy po pomoc fachową. Chcemy być razem więc może psycholog pomoże. Tym razem mąż przystał na moja propozycję. Wiem, że on nie chce ale zrobi to dla mnie. Bo on nie mysli o tym wcale. jak mowi to była porażka a na wspomnienie o niej i o tym co z nią robił jest mu tylko niedobrze i robi ble...Jednak dla mnie to był zbyt duży wstrząs najwidocznie i jego obecna miłość za mało skutecznym lekarstwem. Miesiąc daję sobie na samouleczenie.

"Przebaczenie jest najtrudniejszą miłością."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 12:55
Abi, faceci potrafia uprawiać seks z kobieta której nie kochają! I to jest raczej normalne!
Jeżeli chodzi o dyscyplinę myśli, to ja też taką moim myślom narzuciłam smiley I nawet skutkuje smiley
Jeżeli chodzi o psychologa to też super, to bardzo ważne że obydwoje tego chcecie!
Myślę że jesteś na dobrej drodze do sukcesu!

Życie jest dobre!
abi
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 13:00
Niesiunia ja rozumiem, że sex faceci to potrafią z kobietą ktorej nie kochają. Now ale taki intymny, czuły, bez tabu rownież? Przeciez ja bym sie brzydziła chyba bez uczucia.

Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 13:06
Wiesz co, ja myślę, że właśnie jak nie znają kobiety to przez to mają mniej oporów....Ale to takie moje przemyslenie smiley Ja juz nie staram się zrozumieć facetów, oni po prostu są naszym przeciwieństwem i jak sobie myślę że ja bym zrobiła coś tak albo tak to od razu sobie myślę, że mój mąż pewnie by to zrobił zupełnie odwrotnie smiley Nie wiem czy to dobre myślenie, ale FACETOW NIE DA SIE CHYBA ZROZUMIEC smiley TRZEBA SIE NAUCZYC Z NIMI ZYC!

Życie jest dobre!
abi
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 13:15
I wiecie z jakiego powodu jest mi przykro jeszcze? Ano z takiego, że wszystkim, którzy o tym wiedzą bedziemy się kojarzyc jako para z porażką. Juz nikt o nas nie powie to udane malżeństwo. Bo ludzie zwykle pamietają cudze kryzysy. nawet jak sie przysłuchuję rozmową tesciów to nieraz przytaczają własnie takie wpadki sprzed 20 lat, ktore przytrafiły się jakimś tam znajomym.
I gdy teraz idę z męzem trzymajac sie za rekę to sobie myslę, że wielu sie to wydaje przede takie nienaturalne i pewnie komentują, że to tylko pozory skoro chciał odejść do innej i nie kochał jej rok temu. I wiem, że się to bedzie ciagneło za nami jeszcze długo.
Niestety. Pamietam jak jeszcze mnie to nie spotkało a kolezanka na moje stwierdzenie o jakąś parę na imieninach, że się chyba bardzo kochają powiedziała: nie wierz w to, on ją zdradzał i miał kochankę z ktora iles tam mieszkał. To smutne, że w szczerość jego miłości do zony już nikt nie wierzył. I teraz my tez pewnie bedziemy tak oceniani.

Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-06-2008 13:23
A może o was będą mówić inaczej np. Popatrzcie jak oni mocno się kochają, przezwyciężyli taki poważny kryzys!

Życie jest dobre!
Strona 13 z 219 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info