Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 118 z 219 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 00:03
Ja wiedziałam od pewnego momentu, że Bobi to mąż Lili, ale wydawało mi się, że może uda mu się trochę otworzyć. Faktycznie wyszło tak, że Bobi tu na forum adresował wypowiedzi tylko do swojej żony, zabrakło chęci na szczerość. Dopiero teraz dotarło do mnie, że osoby to czytające, nie do końca rozumiejąc sytuację mogły wyciągać mylne wnioski z tego, co czytały.
Bardzo źle by się stało, gdyby forum zatraciło ten klimat szczerości jaki do tej pory tu panował.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 14:59
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 00:10
Finko, czy Ty w momencie, kiedy pisałaś po części jako odpowiedź na mojego posta słowa
Bobi wierze że żałujesz i piszesz tak jak czujesz,oczywiście Bob podważa teraz Twoją męskość i sugeruje że "PRAWDZIWY" mężczyzna nie wie co gada w emocjach ale na szczęście nie wszyscy faceci są Bobami

wiedziałaś? Pytam kontrolnie, bo nie wiem jak teraz interpretować tamtą naszą, dość ostrą, wymianę zdań.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 00:26
bobi napisał/a:
BOB zdaje sobie ż tego sprawę że naprawdę wyszlo niesmacznie. Lecz ja jestem człowiekiem niezbyt wysoce wykształconym . A to co pisałem pisałem szczerze pomimo tego iż naprawde niezbyt wiedziałem jak mam sie do tego wszystkiego zabrać .Twoje posty do mnie odbierałem nieraz z wielkim niezrozumieniem. Starałem czytać się je niejednokrotnie. I przede wszystkim starałem się znaleść ta jedyną własciwa drogę ,która wskazałaby jak mam posteppować dalej. Wyciągnąłem dużo ważnych wniosków z tego, ktore naprawde mi pomogły.Myślę że wiem jak powinna przebiegac moja dalsza droga,poznałem poprzez ciebie prawidłowy tok myślenia , a zarazem istote kobiecych uczuć. Naprawdę chcę to budowac od nowa i mam nadzieje żę wszystko co tu przeczytałem mi w tym pomoże.Dziękuję.

Bobi, jeżeli przez lata zdradzałeś żonę i powieka Ci nawet nie drgnęła, to żeby zmienić swój wizerunek kłamcy i oszusta, powinieneś zacząć mówić prawdę. Tymczasem Twoje posty na forum na to nie wskazują.

Bobi, w kontekście całej wymiany zdań, która była na forum, gdzie ani na jeden post nie zająknąłeś się, że któryś piszący do Ciebie ma rację, wręcz przeciwnie atakowałeś i broniłeś mimo, że nie było czego bronić, teraz nagle zmieniasz front i dziękujesz, że już wszystko pojąłeś. Sorry, ciągnie fałszem. Nadal piszesz pod żonę, mimo iż cała budowla się rozpieprzyła?
Edytowane przez dnia 05-08-2008 00:35
bobi
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 29.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 00:50
Marto takie sa twoje wrażenia i masz do tego prawo. A pisze to co myślę i bedę bronił swego. A w tym co napisał BOB o zwykłym schemacie w chrześcijaństwie jest dużo a nawet cała prawda.Tylko trzeba to było zrozumiec i dac sobie czas na zrozumienie.Więc to co powinienem zrobic zrozumiałem, a w którym czasie to juz tylko ja wiem.Która budowla sie rozpieprzyła (lub która ja rozpieprzyłem to akurat doskonale zdaję sobie z tego sprawę)i ta kyóra powinienem na własnym garbie odbudowywac tez wiem.i to napewno nie jest fałsz .

bobi
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 01:07
Bobi, jeśli faktycznie jest tak jak mówisz, że zrozumiałeś, to proponuję Ci, żebyś się otworzył tutaj na forum (wszyscy jesteśmy anonimowi) i napisał wszystko na nowo, od początku, wg Twojego nowego już spojrzenia na rzeczy. Dlaczego zdradzałeś, dlaczego tak długo, dlaczego wróciłeś do żony i dlaczego chcesz odbudować Wasz związek?
Po takim Twoim poście, jeżeli sie na niego zdecydujesz, atmosfera na forum powinna się oczyścić, a dziewczyny będą miały szansę dowiedzieć się czegoś o facetach, bo jak do tej pory chyba nie było zdradzającego faceta z nami na forum (takiego, który miałby czyste intencje).
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 06:22
Bob nie wiedziałam, heh i nawet sie nie domyslałam że bobi i Lila...wczoraj w pierwszym odruchu rozbawiło mnie to nawet i napisałam że daję CI puknt za spostrzegawczość, bo byłam zaskoczona jak do tego doszedłeś, potem go skasowałam bo zauważyłam smutny wydzwięk tej sytuacji...bobi nie był szczery, to było pisane pod żonę:|
BObi dla Twojej żony, ja chciałabym żebyś opisał jak doszło do Twojej zdrady, łatwiej bedzie Ci może odpowiadając po prostu na pytania więc powtarzam te od Marty:

Dlaczego zdradzałeś, dlaczego tak długo, dlaczego wróciłeś do żony i dlaczego chcesz odbudować Wasz związek?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-08-2008 06:47
Bobi - czytam dzisiaj z rana te posty i jestem w lekkim szoku, a jednocześnie wiele mi się wyjaśniło. Wyjaśniła mi się przede wszystkim Twoja motywacja rejestracji na tym forum. Nie wiem czy pamiętasz ale ja, Bob i Marta od samego początku mieliśmy wątpliwości co do Twojej szczerości i niejednokrotnie zadawaliśmy Ci pytanie jaki jest Twój cel, co chcesz osiągnąć piszą tutaj posty. Teraz wszystko się wyklarowało.
Podobnie jak Bob uważam, że dalej nie jesteś szczery, Nie wynika to z Twoich postów, a już tym bardziej na tle postów innych forumowiczów, nawet tych co zdradzali.

Lilu - nie obraź się, ale dla mnie Bobi nie ma uczciwych intencji pisząc tutaj. Taką zasłonę dymną robi i próbuje siebie "rozgrzeszyć", ale mu nie idzie. Nie oznacza to, że należy go od razu skreślać, ale powinien zweryfikować swoje działanie. Na początek powinien się minimum zasugerować tym, co pisze Marta...

True Till Death
Strona 118 z 219 << < 115 116 117 118 119 120 121 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info