Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 116 z 219 << < 113 114 115 116 117 118 119 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 17:16
Pawson, ja się z tym nie do końca zgodzę, ale dlatego, żebyś miał pole do przemyśleń. Czasem zdrada pokazuje faktyczny rozmiar problemu. Rozmawiać z kobietą o problemach seksualnych jest czasem jak kamieniem o ścianę. Dopiero zdrada pokazuje jej "wagę problemu". Wcześniej to zwykle jest problem całkowicie wirtualny dla kobiety, w naturalny sposób ona odnosi to do siebie, a ta seksualność kobiet i mężczyzn jest całkiem inna.

Owszem, jeśli celem jest związek, to tak ja radzi psycholog, nie rozmawiać. Ale jeśli celem jest Twoje szczęście, to ... informacja o zdradzie może być ostatecznym argumentem. Ważne słowo: ostatecznym. Na pewno porozmawiaj z nią. A czy jej powiedzieć o zdradzie, wyjdzie w trakcie rozmowy. Może dojdziesz do wniosku, że to i tak nic nie zmieni, wtedy nie mów.

[dopisane]
Pawson, napisałeś teraz, że żona Cię nie pociąga i nie wiesz, czy kiedykolwiek pociągała. To ja nie rozumiem, co Ty robisz przy tej kobiecie? Na czym chcesz budować związek? Na wspólnej pasji do książek lub czymś podobnym?
Edytowane przez bob-bob dnia 04-08-2008 17:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 14:58
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Pawson
Użytkownik Postów: 23
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 04.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 17:23
_
Edytowane przez Pawson dnia 02-10-2008 09:24
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 18:05
Na czym budować - na wspólnej pasji do podróży, na wspólnym wychodzodzeniu do teatru , itp. - może to niewiele ale coś jednak. Taki chłodny związek - tak żyje pełno małżeństw.

Pawson, to co piszesz jest dla mnie jakąś fikcją. Czy małżeństwo to przymus albo kara? Jaki jest sens tego, to nie lepiej jak zostaniecie przyjaciółmi? Po co małżeństwo?
Teatr, podróże - to możesz świetnie robić z przyjacielem. Do tego nie trzeba żony.

Pawson, jestem w szoku, poważnie.
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 18:32
Pawson...czego TY oczekujesz od życia?

pewnie przerobiłeś to już z psycholożką, jeden związek mierny bo bez pożądania i pasji...drugi zanim się zaczął już widzisz go problematycznie bo ona ma dziecko..hmm
opisz może jak chciałbyś żeby wyglądał Twój idealny związek?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 19:51
dając mi szansę i że chcę ją wykorzystać abyśmy byli razem

Bobi, czy po Twojej zdradzie Ty się wyprowadziłeś od niej jednak? Bo mam wrażenie, że wcześniej pisałeś, że się cieszyłeś, że Cię nie wyrzuciła (takie wrażenie mam przynajmniej), a tu jakbyś pisał, że nie jesteście razem. Nie mieszkacie razem? Jeśli tak, to może tu była przyczyna problemów?
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 20:03
mnich napisał/a:
Finka Fajny obrazek. Czy wiąże się ze zmianą nastawienia do męża?smiley

raczej do życiasmiley
jak już parę razy pisałam mąż nie jest już moim wrogiem, nie walczę z nim, walczę sama ze sobą, ze swoimi emocjami i myślami...
ale widzę światełko w tunelu i wraca równowaga, do wszystkich świeżo zdradzonych:
TO JEST MOŻLIWE

Moja żona niestety niewie czemu to zrobiła, nie umnie tego wytłumaczyć. Przedwczoraj usiedliśmy w mocy na ławeczce i zapytałem czy jest gotowa na szczerą rozmowę, tak na spokojnie. Rozmowa zakończyła się równie szybko jak się zaczęła, a właściwie wcale się nie zaczęła. Mam wrażenie że Ona rozumie co się stało, ale nie chce o tym rozmawiać. A mi za bardzo zależy żeby naciskać,

szkoda że ona nie chce z Tobą o tym rozmawiać, ja bym radziła jeszcze ponaciskać ale jeszcze ważne w jaki sposób to robisz, bez wyrzutów, krzyku, tylko jak dwoje dorosłych ludzi, którzy pomimo wszystko się szanują,
mnich, pamietam że Twoja historia działa sie prawie równolegle z moją, więc trochę czasu już minęło, emocje już nieco opadły,
jak oceniasz po tym casie, czy wróciła emocjonalnie do Ciebie, pokazuje że zalezy jej na Tobie? czy raczej żyjecie obok siebie?

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 04-08-2008 20:03
bob-bob

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-08-2008 20:56
OK Bobi, już wiem co mi się skojarzyło, napisałeś wcześniej:
Jest jeszcze jeden zasadniczy problem o którym zapomniałem wspomnieć. Obecnie nie ma mnie w domu, pracuje na wyjeżdzie.Widujemy się rzadko.Lecz mimo to codziennie rozmawiamy.

Czyli Ciebie po prostu nie ma w domu. To w sumie podobnie jak Lila, bo z tego co kojarzę, jej mąż który ją zdradził też jest na wyjeździe i ostatnio napisała, że też dużo rozmawiają.
W pierwszej chwili jak tak przeczytałem te Wasze posty powyżej, to pomyślałem, że piszecie do siebie. Ale przecież nikt by nie używał forum do czegoś takiego smiley
No i za duży zbieg okoliczności chyba by był.

Chociaż z drugiej strony to by mi trochę tłumaczyło ten Twój "manifest miłości" z początku.
Strona 116 z 219 << < 113 114 115 116 117 118 119 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info