Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 92 z 219 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 07:50
Lepsza...myślałam że pisałaś do Boba...
każdy ma czasem większy lub mniejszy dół, zawsze jest jakieś wyjście, leki to nie najlepszy pomysł,
po okresie pocieszania i podnoszenia trzeba zacząć powoli stawać samemu na nogi, nawet jesli wydaje się że nikt nie słyszy, dałam CI na PW moje gg, pisz kiedy tylko chcesz...

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 07:54
znikam stąd.......dzięki za wszystko...wyjazd do donikąd dobrze mi zrobi.....

Primum Non Nocere
smiesznotka
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Miejscowość: gąbin

Data rejestracji: 04.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 08:15
lepsza nie smuć się.......
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 09:43
lepsza5 napisał/a:
prosiłam o pomoc,wsparcie....... mimo to nikt sie nie odezwał......ja napisałam dla was prawie 500, starałam sie nie zostawić nikogo w potrzebie, teraz? Wiem jakimi przyjaciółmi jesteście.... dziękuję

Lepsza, nie wiedziałem, że już jestem twoim przyjacielem, nie dostałem takiego sygnału.
To forum jest po to, żeby dać Ci wskazówkę, pokazać możliwe drogi. Nikt tutaj nie ma mocy, żeby rozwiązać Twoje problemy. Im szybciej to zaakceptujesz, tym lepiej dla Ciebie.
Pretensje do ludzi, że nie mają akurat czasu zajrzeć na forum są dziwne. A już ten szantaż emocjonalny 500 postami - niesmaczny.
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 09:49
milczy i jak na razie robi minę jak najszczęśliwszy z szczęśliwców na tym padole,
żona super, jestem szczęśliwy, naprawię kran, dzieci super, jestem taki szczęśliwy,pomaluję ściany, dobrze że mogę z wami mieszkać

Finko, może jakimś pomysłem byłoby wspólne pójście do psychologa. Wiesz, żeby wprowadzić do tego "dialogu" osobę trzecią. Wtedy może dałoby się mężowi wytłumaczyć, dotrzeć do niego, że ta strategia, którą przyjął, nie jest najlepsza. Że Ty nie oczekujesz tego, bo jesteś dużo bardziej świadoma niż jemu się wydaje. I chcesz prawdy po to, żeby dobrze zbudować ten związek, a nie po to, żeby poznać jego słabości i w efekcie , zgaduję, go zostawić?
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 12:52
bob-bob napisał/a:
lepsza5 napisał/a:
prosiłam o pomoc,wsparcie....... mimo to nikt sie nie odezwał......ja napisałam dla was prawie 500, starałam sie nie zostawić nikogo w potrzebie, teraz? Wiem jakimi przyjaciółmi jesteście.... dziękuję

Lepsza, nie wiedziałem, że już jestem twoim przyjacielem, nie dostałem takiego sygnału.
To forum jest po to, żeby dać Ci wskazówkę, pokazać możliwe drogi. Nikt tutaj nie ma mocy, żeby rozwiązać Twoje problemy. Im szybciej to zaakceptujesz, tym lepiej dla Ciebie.
Pretensje do ludzi, że nie mają akurat czasu zajrzeć na forum są dziwne. A już ten szantaż emocjonalny 500 postami - niesmaczny.

rzeczywiście nie ma co liczyć na przyjaźń z Twojej strony, nikogo nie szantażowałam a ty jesteś ostatnia osoba, której będę sie tłumaczyła......po prostu chciałam pogadać........

co do tej "przyjaźni" to długo sie ja buduje, a ty nic o mnie nie wiesz więc zastanów się co piszesz.....chciałam właśnie Twojej rady, coś mnie tknęło BOB (on napisze cos mądrego) a tu co? BOB pokazał się z takiej strony jak kiedys.........szkoda wielka

Pretensje do ludzi, że nie mają akurat czasu zajrzeć na forum są dziwne. A już ten szantaż emocjonalny 500 postami - niesmaczny.[/quote]

niesmaczny był dzisiaj kebab u Turka, to fakt......

Primum Non Nocere
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-07-2008 12:55
[quote]finka napisał/a:
Lepsza...myślałam że pisałaś do Boba...
każdy ma czasem większy lub mniejszy dół, zawsze jest jakieś wyjście, leki to nie najlepszy pomysł,
po okresie pocieszania i podnoszenia trzeba zacząć powoli stawać samemu na nogi, nawet jesli wydaje się że nikt nie słyszy, dałam CI na PW moje gg, pisz kiedy tylko chcesz...[/quo

Finka ty jesteś inna, masz czas......mądrze mówisz, mój czas to ciągłe wyjazdy i praca, myślenie w drodze do domu lub kiedy nie mogę zasnąć..... odpowiedzi Boba tylko dobijają....a miało być jak w rodzinie.

Może jak Ilona wróci to napisze coś miłego....ona już się przekonała jaka jestem dla innych....

Primum Non Nocere
Strona 92 z 219 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info