Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 10 z 219 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2008 17:17
Jak to mówią, że dusza poety wykuwa się w cierpieniu?
Myślę, że finka chętnie oddałaby komuś ten pakiet, cierpienie + duszę artysty, chyba nawet z dopłatą.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:32
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-06-2008 14:33
No dobrze, ale nie moze więc zauwazmy plusy tej sytuacji! Teraz Finka dzieki mężowi rozwinęła sie! ja tez zauważyłam u siebie plusy tego wszystkiego, zmieniłam się ja sama, zmieniły sie moje poglądy, zmienił się mój styl ubierania sie, mój styl bycia, potrafie cieszyc sie z głupot, małych rzeczy, których wczesniej nie zauważałam w swoim zyciu, wszyscy postrzegaja mnie teraz bardziej pozytywnie! Nawet mój mąż to zauważył i powiedział ze go oszukałam całym swoim życiem, bo byłam inna a teraz jestem inna! I ma do mnie żal! Oj duża szkoła zycia !

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-06-2008 14:47
Niesiu powiedz męzowi,że Ty go nie oszukiwałaś.Ty taka byłas schowana pod fartuszkiem kuchennym..cos sprawiło,że zrzuciłaś ów fartuszek i wyszły twoje pokłady możliwość na wierzch.Nie ma tego złego....zawsze coś jest po coś.
ja też wierzę, zę teraz moje możliwości są większe...........Kurcze,każdego dnia jest mi coraz lepiej bez kłamstw,fałszu........

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-06-2008 15:24
Wiesz Ilonka, mi też sie wydaje ze teraz mam większe mozliwości smiley
Jeszcze tylko zeby sie pozbyć tego poczucia osamotnienia wieczorem i będzie git smiley

Życie jest dobre!
Niesiunia

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-06-2008 15:31
No to super że wróciłaś do swoich pasji! i że schudłaś, ja też smiley i swietnie się z tym czuję smiley Wszyscy mi prawia komplementy, podobno wygladam kwitnąco smiley szkoda tylko że to tak naprawdę mój codzienny kostium, ale coraz lepiej się w nim czuje i myślę ze niedługo stanie sie po prostu moja skórą smiley

Życie jest dobre!
abi
Użytkownik Postów: 78
Stały bywalec

Miejscowość: SZ-cin

Data rejestracji: 31.03.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-06-2008 18:23
Brawo Optymistki! Właśnie starałam się dostrzeć pozytywy swojej sytaucji. Brak takowych. Za to ujemnych skutków od groma! nawet kurcze tych wizualnych. Długotrwały sters spowodował, że w tej chwili pomimo prawidlowego odzywiania włosy mi wypadają garsciami. I na nic warzywka, wcieranie rycyny ani tabletki ze skrzypem. Trzeba wyeliminować stres. a niby jak jak serce boli. przez ten rok przybyło mi latek na twarzy a nawet nie schudłam bo jak sie denerwuję to nieraz mam ataki wilczego apetytu. wszystko naraz i w duzych ilościach a smaku i tak nie czuję. Poczucie wartosci=zeru. Nawet już nie wymieniam.
A pozytywy: ostrożność w lokowaniu uczuć, nie oddawać się nigdy bezgranicznie, nie ufać, mieć swój swiat aby ten z mężem nie był jedynym.
Wolałam poprzednie swoje nastawienie do świata i związków. Jednak w dzisiajszym świecie nie mam miejsca dla naiwnych romantyków.
ta lekcja zycia może pozwoli mi przygotować moje dzieci i uchronić od rozczarowania jakiego ja doznałam.

"Przebaczenie jest najtrudniejszą miłością."
AngelinaJolie
Użytkownik Postów: 360
Przyjaciel

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2008 07:41
finka-mnie też w tych najtrudniejszych momentach tylko wiara dodawała siły!
Myślę,że inaczej nie dałabym rady tego wytrzymać...
U mnie sytuacja się zmieniła na lepsze ale to chyba normalne,że pamięć o tym co się stało pozostaje i w jakis sposób zatruwa obecną sytuację...
Strona 10 z 219 << < 7 8 9 10 11 12 13 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info