Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 72 z 219 << < 69 70 71 72 73 74 75 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
adib
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 11:58
Finka, żart nie żart, śmiesznie wyszło..smiley a Tobie życzę powodzenia, i jeżeli masz z kim dzielić radości i smutki to już jest piękniesmiley

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-05-2019 02:39
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 15:10
polecam ten artykuł:
http://www.mateusz.pl/wdrodze/nr315/315-04-mazur.htm

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
adib

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 16:55
czytałem jakieś 2 tygodnie temu, ale to nie uleczy naszych związków, chyba że ukochana osoba zechce go przeczytać ale jak jest zakochana w nowym obiekcie to raczej będzie ciężko

Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 17:12
przeczytałam artykuł i kusi mnie podeslać na gg mojemu męzowi, nie wiem tylko czy dobrze zrobię. Czy narazie jeszcze poczekać.....
Zakochana mówisz w adib w nowym obiekcie, to moze być zauroczenie a czar prysnie jak zacznie się ich wspólne zycie.... znam taki przypadek

mój mąz kiedy powiedział o zdradzie to pierwsze słowa usłyszałam bałem się ze powiesz o rostaniu, słuchałam go co mówi do mnie, bez skłądu i ładu nie dowiedziałąm sie dlaczego zagubił się. Powiedział wybaczam, w oczach jego widziałam że tego chce. Że chce wybaczenia, noc przyniosła piekło, i wielkie wichry w jego głowie. Kochanka napisała do niego ze nie przyjmuje do wiadomosci jego odejscia. ode mnie usłyszał to samo. i Zaczeły się jego męki, obecnie jest w domu. od tej tragicznej wiadomości upłynie nie bawem miesiąc, narazie mamy próźnie i oczekiwanie co dalej, Teraz wszystko zależy od niego...

adib

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 17:28
No chciałbym wiedzieć ,że moje POZYTYWNE MYŚLENIE ma sens i , że to tylko zauroczenie ale jakoś tak nie wychodzi.

Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 17:37
ja tez myslę pozytywnie i mam ogromną nadzieję ze to ma sens i całym serce czuję że będzie ok. Mimo że wyznał mi ze kobieta z która miał romans nie jest mu obojętna i ja też nie jestem bo cięzko mu odejśc z domu, to tym bardziej dostałam mocy do walki. I walcze, licze że ze skutkiem pozytywnym.Adib trzeba być dobrej mysli, nie mysl czy kocha innego, walcz dopóki masz siły, niech przekona sie co moze stracić.

rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2008 17:57
Adib, bez obrazy - pozytywne myślenie to nie jest tylko dar losu, to jest efekt ciężkiej pracy... Nic nie przychodzi łatwo, a to przychodzi nie wiadomo skąd i dlaczego, bardzo często jest ulotne i szybko ucieka... Wiele wysiłku, cierpliwości czy nawet wyrzeczeń kosztował mnie mój obecny stan umysłu (...i związku). Łapcie się nadziei, jeśli taką macie, ale nie liczcie na to, że efekty będą natychmiastowe... To niestety nie popcorn do kuchenki mikrofalowej, ale efekt Waszej, wspólnej ciężkiej pracy nad sobą i związkiem. Pamiętajcie tylko, że partner też musi tego chcieć. Niestety to my musimy mu ułatwiać na początkowej drodze... Ja w tym momencie zaczynam zbierać pierwsze owoce... bardzo one smaczne są... smiley

True Till Death
Strona 72 z 219 << < 69 70 71 72 73 74 75 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info