Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 68 z 219 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 14:19
A ja mam ostatnio znowu jakiegoś doła...........Po tym jak mój mąż popłakał sie w sądzie i stwierdził jak to on napsuł nasze zycie i chce wszystko naprawić, wstapiły we mnie nowe siły........ale szybko się ulotniły, bo poza tą sceną w sądzie nie zrobił zbyt wiele, że by było lepeij....Czuje sie oszukana po raz kolejny...........

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 14:35
Finka ja też od dnia kiedy dowiedziałam się codziennie modle się do Boga,
masz rację cokolwiek bym robiła nie mam wpływu na decyzje męża. U nas jeszcze miesiąc nie minął, jesteśmy na etapie że ja wiem co chce, a on nadal nie może podjąć decyzji co zrobić. Wspólne wakacje były ok, widziałam jak cierpi , jak mu ciężko, ale nie poddałam się. Powiedziałam mu że to są nasze chwile i wykorzystajmy je jak najlepiej. W ostatni dzien mi powiedział, "cieszę się ze jesteś zadowolona chociaż ze mną bywało lepiej." Zapytałam czy wypoczął oderwał się trochę myslami, powiedział że tak, powiedział ze jest ok, czy mówił prawdę ... myslę że tak, w oczach jego widzę ciągle łzy.

Pikolina ja też jestem na etapie próżni i nie wiem jak będzie, zatrzymalismy się w miejscu , nie wiem jak długo. Wyjazd był fajny, chcę to powtórzyć choć na kilka dni, za jakiś czas. A dzisiaj znów mam tak jak ty strach, obawy.. i nie wiem co dalej.

Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 20:10
Dziewczyny, apeluję, mniej mistycyzmu, więcej świadomości. Bóg, nawet jeśli by chciał, to nie zrobi ingerencji, wszak dał człowiekowi wolną wolę. Lepiej czas poświęcany na modlitwy przeznaczyć na praktyczne działanie, np. porozmawiać z drugą osobą czemu nie wyszło. Być może jest coś do uratowania, ale trzeba wiedzieć dlaczego.
Finko, mogłabyś napisać, jak Tobie się udało? Czemu Twój facet zdradził, czego zabrakło i co zrobiłaś żeby to coś się pojawiło? Jeśli to nie jest zbyt osobiste?
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 20:15
Witajcie!!!
W każdym dniu, w każdej sekundzie chcę wierzyć że wszystko między nami się ułoży bo jak się kocha to trzeba wierzyć....
W każdym dotyku, w każdym jego pocałunku, w każdym geście wiem że to jest ten którego pokochałam 5lat temu,wszystko wraca a ja chcę żeby nigdy sie nie skończyło się to w co tak wierzę.Czy kocham nie wiem za wcześnie na to by mówić że to znowu jest miłość,przyzwyczajenie pewnie tak .....

Dla wszystkich jeśli kiedyś ktoś cię zdradzi,nie przekreślaj tego być może to największy błąd jaki ty popełnisz w życiu...

Dla finki dziękuję za każde twoje słowo na forum dzięki tobie wiem że najważniejszy jest czas bo to on goi rany nawet te najmocniejsze....DZIĘKUJĘ!!!!!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 20:50
1. Kolejna szansa to nie fast food - jestem przeciwna makdonaldyzacji swojego życia. To przede wszystkim osoba zdradzajaca powinna wykonać wysiłek i to wielki, że otrzymać od zdradzonej kolejna szansę.
2. Jesli ktoś dokonuje wyboru to opcje, z których zrezygnował pozostana na zawsze w sferze domniewywań typu "co by było gdyby", więc trudno mówić o popełnionym błędzie.
3. Czekanie na cud moze okazac sie czekaniem na Godota. Tego bym sie bała.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 20:57
Jagódko
ad1. zgadzam się w 100%, jeśli nawet ta/ten zdradzający jest w stanie zakręcenia emocjonalnego, to niechże chociaż zrobi najmniejszy gest, że chce, prosi o czas, szansę, cokolwiek. Wtedy można zacząć coś robić w tym kierunku. Wcześniej jeśli coś spróbujemy robić/działać/mówić, to będzie mieć odwrotny skutek. Poza tym jeśli ta osoba zdradziła, to jest w tym także jakiś akt woli.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 22:24
Bob, kiedy napiszesz ciag dalszy swojej historii?
I tak się nie wymigasz.
Edytowane przez Kuczka dnia 22-07-2008 05:50
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 68 z 219 << < 65 66 67 68 69 70 71 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info