Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 64 z 219 << < 61 62 63 64 65 66 67 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 09:43
Katii - ale jak długo można sprawdzać, kontrolować? Moim marzeniem jest przestać myśleć o tym, przestać kontrolować, sprawdzać... Wiem - telefon zostawiony na stole cholernie kusi, kontrola uzależnia... Natomiast tracę szacunek sam dla siebie w takich sytuacjach. Czuję się jak KGB i leczę się z tego. Kłamstwo widać w oczach, w uczynkach, czuć w dotyku... nauczyłem się to wyczuwać... Ktoś tu napisał, że jak jedni mogą kłamać to inni mogą sprawdzać... Może i coś w tym jest, ale z drugiej strony to ich sumienie i jetem pewny, że kara ich nie ominie...

True Till Death
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 10:03
rise against napisał/a:
Lepsza - sprytna kobieta robi to samo... smiley Nie dotyczy to tylko telefonów ale również gadu, skype, email, historia www itp. itd.

dokładnie tak, ale babeczki pisały akurat o facetach więc nawiązałam do płci przeciwnej....... ale fakt jest faktem....czasami sprytny mąż, czy sprytna żona może czegos zapomnieć i wpadniesmiley

Primum Non Nocere
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 10:04
Rise a myslisz ze oni maja sumienie?? Ja wyje do poduszki nie spie nocami miliony pytan w mojej glowie a on zasypia jakby nigdy nic???gdzie bylo jego sumienie jak wywalili go przez nia z pracy jak zostalismy bez srodkow do zycia jak sprzedawalam swoje zloto zeby miec co dziecku dac jesc???? powiedz gdzie bylo i jest jego sumienie???? dlaczego pozwolil na to???? dlaczego to ja niczemu nie winna tak musze cierpiec a on? a ona??? dlaczego jej tego nie powiedzial zeby dala mu spokoj zeby odwalila sie raz na zawsze ...nawet sienie przyznal ze ma problemy powazne przez nia ??? dopierow jak pol rolu pozniej dowiedzialam sie prawdy to wtedy zerwal z nia kontakt ale ona i tak pisala ....nawet napisala do mnie ze jak nie nie zrzuce tych kilku kg za duzo to nawet on nie bedzie mnie chcial a ona go przyjmie z otwartymi ramionami...wiesz co wtedy czulam ????? chcialam wtedy umrzec!!!! chcialam zabic sie zeby nie czuc tego bolu i upokorzenia ....ale cos mnie ocknelo ..dziecko ..dom...przeciez jestem wartosciowa kobieta przeciez jakas byla jaka szmata nemoze mi odebrac mojej godnosci ..nikt nie ma prawa tego zrobic dlatego nie pozwole ..................

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 10:44
Katii - to nie tak. Uwierz mi, że też wiele nocy nie przespałem, też było mi bardzo źle, też płakałem, ryłem sobie mózg, szukałem i łapałem się każdej nadziei... Też sprawdzałem, kontrolowałem, odkrywałem brutalną prawdę. Katii - nie poradzę Ci w twoje sytuacji nic nadzwyczajnego. To co robi ona i on robią Tobie i Twojemu dziecku jest draństwem, krzywdzą Ciebie, ranią, ale uwierz mi - jestem przekonany, że prędzej czy później za to zapłacą... Jest akcja to i jest reakcja... to jest pewne. Po Twoim poście widać, że masz w sobie teraz dużo samozaparcia - penie w tym momencie wynika to z agresji do nich, ale to nie jest istotne, dla Ciebie to nawet lepiej. To daje CI teraz siłę, mam nadzieję, że w przyszłości źródło Twojej siły będzie bardziej pozytywne... Czego naprawdę mocno Ci życzę.

True Till Death
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 10:45
czesc
przeczytałam wszystko co piszecie o kontroli mogłybysmy pracowac np. w urzedzie skarbowym - nic nieuszłoby naszej uwadzesmiley

ja tez kontrolowałam na kazdym kroku a jego telefony znałam jak własna kieszen tylko ze po kazdym razie czułam sie jeszcze gozej kiedys nawet pojechałąm za nim przeciez to chore ja sie wpedzałam w jakas obsesje ale teraz powiedziałąm sobie dosc nie zasługuje na to mam swoja godnosc poprostu traktuje go jak powietrze na siłe nie zmusze go do miłosci a litości nie chce
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 10:52
Kurde, ja tez sprwadzałam telefony, jak on spał i zapomniał wyłączyć i tez jeździłam za nim, szpiegowałam, przeglądałam pocztę, a teraz sie tym brzydzę......Chociaż czasem mam ochotę złapać komórkę to jednak zaraz mi sie robi niedobrze jak pomyśle co tam mogłabym znaleźć.....

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2008 11:01
Powiedział że mnie kocha .... przytulił coś w nim pęka patrzy na maluchy i łzy krecą mu się w oczach a jak pytam co się dzieję przytula i przeprasza czyżby zrozumiał
Strona 64 z 219 << < 61 62 63 64 65 66 67 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info