Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 7 z 219 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 18:54
WCZORAJ MIAŁAM KRYZYS,PŁACZ,SZLOCH,WYCIE,ZAWODZENIE...DÓL TOTALNY..ZAKOAPAŁAM SIĘ NA MAKSA...Chyba dlatego że zadzwonił po raz pierwszy od niedzieli... chwile rozmawialismy ,bez sensu,ze nie ma dla nas przyszlosci, o alimentach, i coś mi puściło..
NIENQAWIDZE GO I KOCHAM

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 14:56
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 19:05
Ilonko,musisz być silna!Ja też często jestem w dołku ale przychodzi następny lepszy dzień...Głowa do góry!Piszesz nienawidzę go i kocham-mam tak samo w stosunku do mojego męza!smiley
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 20:03
a u mnie chyba wiele się nie zmienia, małżeństwo jakoś się ułożyło, jest lepiej niż wcześniej, cieszy mnie to, tylko ta jego choroba...... oby do przodu i oby było dobrze, Boże daj mi teraz siłę i zdrowie dla NIEGO..... tak bardzo proszę.....

Primum Non Nocere
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 20:44
Lepsza na pewno będzie dobrze! To fajnie że znowu układa Ci się z mężem!
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 21:36
nie zapeszajmy smiley

Primum Non Nocere
AngelinaJolie
Użytkownik Postów: 360
Przyjaciel

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 23:05
Niesiunia napisał/a:
No właśnie. Dobrze by było gdyby był jakis przycisk do wyłączania myślenia. O ile szczęśliwsze byłybyśmy! Ale swoja droga to faceci chyba maja taki przycisk smiley i często z niego korzystają!

Też tak myslę!Jak tylko o czymś przypomnę mojemu mężowi-to się wkurza i natychmiast zmienia temat!(Uruchamia"przycisk"smiley
A mnie uruchamia sie pamięć-jak mąż do mnie np.dzwoni-rozmawiamy chwilę-czasem myslę,że wyjątkowo długo-patrzę5-10 minut.Długo -jak przez komórkę-i co?Zaraz myslę-a z nia to były jedne z najkrótszych rozmów-najczęściej 30-40 minut!!!(rekord-75MINUT!!!!).Jak ja się mam z tego uwolnić?
Zawsze,po każdej rozmowie sprawdzam czas!!
lepsza5

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-06-2008 07:46
Ogólnie rzecz biorąc, nasze mózgi i reszta ciała powinny być wyposażone w więcej takich "przycisków" i innych wynalazków. Swoją drogą, gdyby ciało miało możliwość "odczepiania" poszczególnych swoich elementów, miałybyśmy po kłopocie! Wychodzi facet do roboty, a my mu ciach - guziczek POWER w myśleniu o innych i zabieramy czyt. odczepiamy, to i tamto......smiley

Tak, to tylko zabawa, śmiejemy się, żartujemy ale każda z nas wie doskonale jak ciężko jest teraz "upilnować" nie wiem czy to co napisze będzie na miejscu, ale w tym momencie zdradzający wcześniej faceci kojarzą mi się z sukami podczas cieczki....... ja mam suczkę i jak ma cieczkę to muszę ją trzymać na smyczy smiley czy kupić smycz dla męża? Niezły pomysł.

na razie mój mąż nie wykazuje tendencji do ów "cieczki" wręcz przeciwnie zrobił się domatorem. Woli posiedzieć ze mną w domu, ewentualnie ze mną wyjść, ze mną być, przy mnie zasypiać........ szkoda, że dopiero teraz, w mojej głowie zawsze będzie "tamto" nigdy nie zapomnę, przenigdy nie zaufam do końca.....

Primum Non Nocere
Strona 7 z 219 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info