Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 58 z 219 << < 55 56 57 58 59 60 61 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Unochod
Użytkownik Postów: 125
Uzależniony

Data rejestracji: 12.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 11:15
MIRIAM napisał/a:
zastanawiałam sie właśnie dlaczego akurat mnie spotkało coś takiego chciałabym abyśmy zaczęli żyć w miarę normalnie ale czy dam rade czy będe mogła przestać go kontrolować czy będe mogła mu zaufać bo o to w tym wszystkim chodzi

Miriam

To pytanie otwarte.
Tylko ty możesz na sobie na nie odpowiedzieć.
Niestety im więcej będziesz pytać tym więcej odpowiedzi będziesz sobie udzielać.
Ja mogę powiedzieć spróbuj.
Musisz sobie jednak odpowiedzieć ile jesteś w stanie wytrzymać.
Czy potrafisz nie sprawdzać jego teczki, telefonu.
Czy przy powitaniu , będziesz go całować tylko po to ,aby sprawdzić czy nie czuć innych perfum niż on Ci dał.
Trudne ,ale pewnie warto!
Dlatego weź kartkę i napisz sobie, co potrafisz wytrzymać , a czego nie.
Wtedy podejmij decyzję. Druga rana leczy się dużo trudniej.

Unochod
Edytowane przez Unochod dnia 19-07-2008 11:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 11:32
staram sie jak moge chce byc silna bo mamy dzieci nie chce niszczyc im świata. To mi daje siłe i wierze żę moj mąż zrozumie cojest w życiu najważniejsze.Probuje życ normalnie staram sie go nie kontrolować nie sprawdzam jego telefonu gdy gdziesjedzie nie dzwonie do niego co pieć minut.Mam silny charakter i jestem w stanie wiele wytrzymac ale sa pewne granice.

wiesz Unochod to przez co teraz przechodze to jest taki stan ducha ktory jest cieżko wyrazić słowami. Dowiedziałam sie o tym pół roku temu i niby wszystko skończone ale on nadalutrzymuje z nią kontakt telefoniczny bona reszte nie mam dowodów zresztą nie chce już ich szukać bo tomnie niszczy psychcznie wykańcza. Wybaczyłam mu to co zrobił i mam nadzieje ze jest tak jak mówi poprosił mnie o troche czasu wiec zobaczę
MIRIAM
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 11:40
wiem jedno wolałabym wiedzieć prawde nawet tą najgorszą niż byc okłamywaną. Gdy za jakiś czas okarze sie ze jednak są nadal razem pomimo jego zapewnien to drugiej szansy juz niebedzie. Ja dam sobie rade w zyciu jestem osoba z silnym chcarakterem wykształcona. Tylko jest jedno ale czy po tym wszystkim będęjeszcze potrafiła komuś zaufać? z kims sie związać i nie bac sie że znowu będę to przerabiać? uważam ze jezeli sie kogoś naprawdę kocha to można wybaczyć wiele tylko czy ta druga osoba to doceni?
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 12:08
No własnie Miriam czy ta druga osoba to doceni..
Przerabiałam z moim męzem wiele zdrad,I jesli byl zdecydowany na powrót to rzeczywiście urywal od razu swoją znajomośc.I tu mu się należy mały poklon..Tak było,.od razu zakańczał a raz gdy dziewczyna była tak namolna to ja już zalatwilam to z nia jedną rozmową..

Co do zaufania to po takich "razach" mąz ni eprzywiązywał większej wagi do telefonu, leżal na wierzchu, nie uciekał z nim do łazienki,,
Starał sie jakiś czas poświęcać nam.......ale jak długo to trwało to już zupełnie inna historia..

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
MIRIAM
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 15:52
Ilona

moj maz jest na tyle beszczelny ze spi z telefonem pod poduszka co z tego ze kiedys gorozwaliłam kupił sobie drugi to jest telefon tylko dokontaktów z nia walcze o ten zwiazek bo robie to przede wszystkim dla dzieci one niesawinne całej tej sytuacji i maja prawo do normalnego zycia
MIRIAM
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 15:53
zycie bez facetów byłoby prostszesmileysmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2008 16:05
Miriam znam facetów co maja po dwa telefony,Nie wiem i dziwie się ich żonom że tego nie widzą.Kurcze..........oby te komórki szlag trafił..
Kiedys jednak bylo spokojniej..
Swoja drogą ciekawe czy plemiona poprzez dym teżsie poruzumiewali i zdradzali??

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 58 z 219 << < 55 56 57 58 59 60 61 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info