Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 54 z 219 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
klaudia4554
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 18:43
Witaj Miriam, bardzo ci współczuję, wiem co czujesz bo sama przez to przeszłam. Ale głowa do góry bo nie wiadomo co przyniesie jutro, może lepszy los... pamiętaj że masz dzieci POZDRAWIAM
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:46
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 18:59
Dzięki za te słowa. Uświadomiłam sobie że najgorsze w tym wszystkim jest to że go kocham. A z drugiej strony mam swoja godnosc i nie bede go o nic prosic
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 19:34
Miriam jeśli go kochasz to walcz ale zanim zaczniesz musisz uspokoić się wewnętrznie i złapać równowagę by zdobyć siłę i jasny umysł I nie proś zmień swoje zachowanie wobec niego Skoro dzwoni do niej wykorzystaj to spytaj co u niej słychać jak tam jej problemy zobaczysz zbaranieje i nie będzie taki pewny siebie a najlepiej to spytaj o nią i wystrojona wyjdź na spacer do koleżanki gdziekolwiek to naprawdę działa spróbuj przecież nic nie ryzykujesz Tylko nie mów do kogo i gdzie powiec że czekałaś wystarczająco długo więc ty te masz do tego prawo a jak masz małe dzieci to zostaw mu je do pilnowania

-------------------
Pozdrawiam Grusza
MIRIAM
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 22:19
GRUSZA - bardzo ci dziekuje za te słowa. Chce walczyc choc samomenty ze mam dośc. Musze byc silna ponieważ inaczej nie dam rady. Zawsze wyobrażałam sobie ze bede miec wspaniała rodzinę kochającego męża no ale cóż życie lubi zaskakiwać . Wybaczyłam mu i mam taką małą nadzieję ze kiedyś to zrozumie doceni tylko aby niebyłoza póżno........ ja nie jestem twardym kamieniem który może czekać wiecznie. Nie pytam go o nic dla mnie ten temat tak jakby nie istniał - taką przyjęłam strategie za dużo łez wylałam tłumaczyłam prosiłam rozmawiałam i co ? i nic żadnego efektu wiec staram się być twarda nie okazuje emocji dla mnie tego romansu nie ma ....... ale w środku tylko ja wiem co się dzieje. Jeżeli to nieprzyniesie zadnego skutku to będzie juz tylko jedno wyjście...........
MIRIAM
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 22:32
GRUSZA - bardzo ci dziekuje za te słowa. Chce walczyc choc samomenty ze mam dośc. Musze byc silna ponieważ inaczej nie dam rady. Zawsze wyobrażałam sobie ze bede miec wspaniała rodzinę kochającego męża no ale cóż życie lubi zaskakiwać . Wybaczyłam mu i mam taką małą nadzieję ze kiedyś to zrozumie doceni tylko aby niebyłoza póżno........ ja nie jestem twardym kamieniem który może czekać wiecznie. Nie pytam go o nic dla mnie ten temat tak jakby nie istniał - taką przyjęłam strategie za dużo łez wylałam tłumaczyłam prosiłam rozmawiałam i co ? i nic żadnego efektu wiec staram się być twarda nie okazuje emocji dla mnie tego romansu nie ma ....... ale w środku tylko ja wiem co się dzieje. Jeżeli to nieprzyniesie zadnego skutku to będzie juz tylko jedno wyjście...........
klaudia4554
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 22:43
Zgadzam się z GRUSZĄ , MIRIAM jeśli byś nie spróbowała to mogła byś póżniej tego żałować tak to będziesz wiedziała że próbowałaś naprawić Wasze małżeństwo. Walcz o swoje szczęście powodzenia
berta
Użytkownik Postów: 263
Przyjaciel

Miejscowość: warszsawa

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 22:43
Miriam Grusza ma rację.NA nic łzy prośby bo to daje mu tylko pewnośc żezawsze będziesz jego że co by nie zrobił to ty go przyjmiesz że kochasz bezgranicznie.To błąd w postępowaniu,Jak ma cię kochać chcieć być z tobą to zrobi to bez twoich łez bez błagania.Wiesz im bardziej błagasz tymbardziej on staje okoniem.To tak jakbyś mówiła KOCHANIE ty szalej ja poczekam.Więc jak ma reagować?Jeśli pozwolisz to zniszczysz siebie i dzieci.To co piszę to tylko moje rady a ty skorzystasz albo nie.Ja napewno powiedziała bym STOP.Nie godzę się na telefony do niej na kontakty z nią .Dokonaj wyboru.Jeśli nie zrozumie to wierz mi że nie wart jest jednej jeszcze godziny z tobą.Życie nie kończy się na nim choć nie jest łatwo choć trzeba walczyć każdego dnia.Ja gdybym miała żyć przez tyle miesięcy i słuchać tego bać się każdego telefonu to wolałabym skończyć ze sobą.To komfort żyć bez tego codziennego strachu beż podejrzeń.Płaczesz bo żal ale każdy dzień jestv lepszy i doceniasz ten spokój.Najtrudniejsze są pierwsze momenty potem leci choć są wzloty i upadki.Zastanów się co ci daje teraz to mażeństwo.Czy on naprawawdę chce z tobą być skoro ma z nią kontakt.To może okrutne co piszę ale trzeba też patrzeć realnie na to wszystko.Jeśli masz siłe walcz o niego ale jęsli przynosi ci to tylko ból to zostaw to.Pozdrawiam i pamiętaj że życie jeszcze może być piękne i ty jesteś kowalem swojego losu.
Strona 54 z 219 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info