Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 53 z 219 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 14:28
A ja bardziej pozytywnie patrzę na zycie jak sie komus udaje, tak jak tobie Finusiu! Chociaz zazdrość mnie tez zżera smiley ale przynajmniej powraca mi wiara w ludzi (czyt. mężczyzn smiley

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:01
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
klaudia4554
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 14:46
Witajcie, jestem nowa na Waszym forum.Też zostałam zdradzona przez męża, jest mi nadal bardzo ciężko, ale muszę być silna, nie płaczę a na pewno nie w jego obecności. Mąż się stara jak tylko może. Mówi że to był tylko jeden raz i że więcej tego nie zrobi , że był pijany, ale nie wiem czy to go może tłumaczyć. Nie ma dnia żebym o tym nie myślała.Kocham go , on mówi że mnie też, staramy się być wobec siebie szczerzy czasami może aż za bardzo, ale wolę najgorszą prawdę niż kłamstwo. Zobaczymy co będzie dalej,na razie jest dobrze. Cieszę się że jest takie forum gdzie można o tym porozmawiać. Życzę Wam wszystkim zdradzonym dużo szczęścia, które tak bardzo jest w życiu potrzebne
Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 14:53
Klaudusia, witaj w naszym gronie. Jeżeli twój mąż tego żałuje i zdarzyło sie to tylko raz po pijaku to myslę że bedzie wszystko dobrze. Nie pomyśl, że chcę umniejszać twoją krzywdę, na pewno jest ci ciężko, ale mój mąż zdradzał mnie przez 3 lata z pełną świadomością....Bardzo dobrze że jesteście szczerzy i że rozmawiacie o tym, myślę że to podstawa! czy on sie sam do tego przyznał czy ty to odkryłaś?

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 14:53
Cześć Klaudia,nie ciesze się że tu jesteś ale jak już doszło do zdrady męża to dobrze że tu trafiłaś, wszyscy czujemy się tu jak kosmonauci pierwszy raz na księżycusmiley
wszędzie tylko pył i ciemność a my szukamy śladów życia na tej obcej planecie...
dobrze że Twój mąż rozumie że wyrządził Ci krzywdę, będzie dobrze,
mówie te słowa każdemu kto tu trafia bo pamiętam jak bardzo ja ich potrzebowałam

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
klaudia4554
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 15:06
Dziękuje za słowa pocieszenia są mi bardzo potrzebne. Ja sama odkryłam że mnie zdradził, ale on po tym wszystkim mówił że chciał mi o tym powiedzieć. I teraz to ja wiem że wysyłał do mnie sygnały że coś jest nie tak, raz nawet mi to powiedział ale ja go wyśmiałam, a może po prostu się bałam. Staramy się o tym nie rozmawiać, nie chcemy do tego wracać. Mam nadzieję że teraz będzie lepiej. Wiem jedno że mu wybaczyłam ale nigdy mu tego nie zapomnę i on dobrze o tym wie
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 17:04
czesc postanowiłam napisac poniewaz tez zostałam zdradzona przez męza. Żyje z tą świadomościa ponad pół roku. Zdradził mnie fizycznie i co najgorsze emocjonalnie. amy trzech synów i dla nich staram sie być silna żyć normalnie jednak przychodzi mi to coraz trudniej. on kontaktuje sie z nia nadal. Niby mowi mi że to skończone alepisze z nia i dzwoni. Nie mam siły już być wtakim związku myślałam że mozemy zacząć żyć inaczej dla dzieci ale ja sama nic nie zrobie on teztego musi chciec. Uważa że nie robi nic złego pisząc z nią mnie to wykańcza chciałam towszystko ratować dla dobra dzieci jednak terazto juz niema sensu.
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 17:14
Gdy sie o tym dowiedziałam to czułam jak niebo spada mi na głowe nie mogłam uwierzyć że to mnie spotkało. Jednak to była prawda. Do tamtego momentu życie było prostrze a teraz czuje ogromną pustkę.
Strona 53 z 219 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info