Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 6 z 219 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bogusia
Użytkownik Postów: 17
Małomówny

Miejscowość: gdynia

Data rejestracji: 21.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 18:26
to dobry pomysł !!!
napisz mi jak sobie radzisz po tym jak postanowiłas zacząc życoe od nowa w pojedynkę.
Ja jeszcze nie wiem co ma robić, i nie chodzi mi o kase, ja mam 40 lat i jak tu zaczac zycie odnowa
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:32
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
ewik
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Miejscowość: mazowieckie

Data rejestracji: 19.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 19:45
Bogusiu podaję stronę z urzadzeniem monitorującyn komputer.".blog spyProf.pl"Załóz to jak najszybcie jeśli Cię stać.Ja bardzo chciałam wiedzieć.Pozdrawiam serdeczniesmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 19:46
A ja mam 41 lat.Właśnei w moj e41 urodziny mój mązwyszedłby porozmawiać z kochanką.Wtedy ja podeszłąm i zmusiłam go do rozmowy..Tydzień później to ja i jego kochanka zdemaskowałyśmy go!!!Na rzęsach stanęłam ale zdobyłam jej numer telefonu.Jak żyję??
Ja miałam dodatkowy problem bo od lutego zamieszkaliśmy w domu teściów..na wsi..Ja całymi dniami z dziadkami a on wracałprzed 22- cztery piwka i spać..Później już nawet spaliśmy w osobnych pokojach(za namowa teściowej jędzy)synek sie jej słuchał we wszystkim...
Jak sobie radzę??Dziśmija tydzień jak sie przeprowadziłamz chłopcami na stare mieszkanie mojej mamy..Musiałąm wymalowaćsój pokój,teraz urządzam pokój dzieciom.Szukam łóżka piętrowego bo chłopcy śpią na śpiworach(a tatus w szerokim wielkim łożu u mamausi)
Uciekłam z wielkiego zimnego domu pełnego fałszu i obłudy.Cieszę sięchwilą spokoju,że nie muszę oglądać tych fałszywych mord..słuchać obłudy i zaklamania..Nie kontaktuje się z męzem...Naprawdę jest mi lżej gdy go nie widzę, nie słyszę,nie wiem co robi.Nagle okazuje się,że moi dawni przyjaciele którzy odsunęli się od nas przez męza,są przy mnie..Codziennie teraz rozmawiam z tę jego "kochanka" Jak wspomniałam mój mąż zdradzalmnie połowę naszego małżeństw...Obiecanki,przysięgi że się zmieni jak widać nic nie dały..
Teraz był to romans telefoniczny,ale bolał równie mocno jak fizyczny...Cały czas do niej dzwonił,nikogo nie zauważal tylko telefonu z rąk nie wypuszczał.Wyglądał jakby był w amoku..Teraz tego nie widzę i jest mi dobrze.Owszem tęsknię za nim cholernie ale po chwili refleksja ,za nim??za czym??za widokiem jego kręcocego sie jak tu tylko czmychnąć z domu? Nieobecnego wzrokiem i myślami??
Niby przy mnie był,ale zimny,obojętny,głaz...
Zranił mnie podwójnie,okrutnie..
Stale szukam sobie zajęc,dziś kupiłam nowego kwiatka na balkon...byłam w solarium,mam czas dla siebie..nie jestem w OCZEKIWANIU...o której wróci,co będzie robił,jak długo posiedzi...Delektuje sie spokojem....Zaraz idę z psem na spacerek,potem kąpiel,film...Wyłaczam myślenie o nim.Nie wiem co robi od niedzieli...nie wiem jak wygląda..
Przy każdym romasie chcialam go widzieć, gotowabyłamzapomniećbyletylko ze mna był.Dzis szukam siły by powiedzieć NIE.By już być w dalszym życiu bez niego mimo,że strasznie go kocham i tęsknię za dawnym mężem,ale wolę już być sama niż z nim takim jakim ostatnio był.Ciałem przy mnie ale myślami i duchem daleko...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
ewik
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Miejscowość: mazowieckie

Data rejestracji: 19.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 19:56
Skąd ja to znam,miłam dokladnie to samo,a tak bardzo go kochalam,ale on jest zauroczony (zakochany?)szukam w sobie sily by tym razem poeiedzieć NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Nie chcę cię juz
AngelinaJolie
Użytkownik Postów: 360
Przyjaciel

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-06-2008 21:00
bogusia napisał/a:
Anice powiedz mi tylko jak długo trwał romans Twojego męża

Bogusiu-sądząc po telefonach i smsach to ten romans trwał tak około trzech miesięcy(może niecałe).Miesiąc nic nie wiedziałam-a raczej nie podejrzewałam go,że ten kontakt z kuzynką to romans!!!
Potem tak z półtora miesiąca trwał na moich oczach!Najpierw zupełnie bez skrępowania a od czasu jak do niej napisałam to już trochę się kryli...
Ja też tak jak Ty szukałam winy w sobie(wcale nie uważałam,że byłam tak zupełnie bez winy-był jakiś kryzys u nas ale uważam,że na coś takiego nie zasłużyłam!!!).
Przechodziłam podobne do Ciebie rozterki...Wiele wycierpiałam,myslałam chwilami,że oszaleję!
I tak jak napisała tu Grusza-należy mi się,żeby mnie teraz dobrze traktować...
Ja jednak chyba wierzę,że on mimo wszystko zrozumiał swój błąd...
Choć nie wiem,czy ja to kiedykolwiek zapomnę a to wiąże się z tym,że będę w złości albo przy okazji jakiejś kłótni mu to wypominać..!
Dziewczyny ,które tu opisujecie swoje dramaty-bardzo Wam współczuję-bo znam ten cały ból.... Dobrze,że tu trafiłyście-mozna się wyżalić.
Ja niestety trafiłam tu jak juz było po wszystkim- wcześniej sama byłam w tym bólu- nie przed każdym można tak sie otworzyć-a anonimowo łatwiej.
Bogusiu-nie umiem dokładnie poznać Twojej sytuacji,nie wiem co Ci powiedzieć...Życzę Ci dużo siły-może to urządzenie da Ci odpowiedź.
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-06-2008 08:08
Anice, napisałaś, że anonimowo łatwiej się wyżalić, zgadza się. Teraz po tylu miesiącach jak tutaj jestem, "rozmawiam" z wami niczym z najlepszymi przyjaciółkami. Nie ma tematów tabu, nie ma wstydu, nie obawiam się, że któraś z Was mnie wyśmieje...... w realnym świecie podobnie jak większość z was siedziałam cicho, nie mówiłam nic nikomu, chociaż było widać po mnie, że coś jest nie tak..... dzięki Wam i forum, stanęłam na nogi, znalazłam tu wiele cennych rad, poznałam WAS- wartościowych i dobrych ludzi, którzy służą pomocą w takich sytuacjach jakie nas spotykają.....

Primum Non Nocere
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-06-2008 09:43
No właśnie. Dobrze by było gdyby był jakis przycisk do wyłączania myślenia. O ile szczęśliwsze byłybyśmy! Ale swoja droga to faceci chyba maja taki przycisk smiley i często z niego korzystają!

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 219 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info