Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 50 z 219 << < 47 48 49 50 51 52 53 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-07-2008 15:53
finko, przeczytałem, i to jest prawdziwe ale straszne.
Ja 3 lata temu właśnie tego nie potrafiłem przełknąć, nie potrafiłem tego ułożyć, nie pasowało mi do układanki. Jak mam zaufać? Na czym zbudować zaufanie?
Z każdym nowym człowiekiem - nie ma problemu. Bo to nowy człowiek, dostaje zaufanie na kredyt. Ale tu jest człowiek, którego znam 8 lat. Na czym budować zaufanie?
Po wielu godzinach jedyne, co mi zostało z tych rozmyślań: nie da się.
To działa do pierwszego razu. Potem - przestaje działać. Może zostaną jakieś resztki, jak sobie dobrze "wyretuszuję". Tak zrobiłem z pierwszą zdradą. Przeniosłem winę na siebie, że za mało się starałem, że to z mojej przyczyny. Było łatwo, bo zdrada nie była skonsumowana. I przez parę miesięcy spokój, niby związek do przodu, rozwija się, kupno mieszkania. Ale potem kolejna zdrada.
Wtedy ciężko już się oszukiwać. I człowiek zaczyna się zastanawiać, jak to ma być. Jak mam się czuć, co będę myślał sam o sobie, jeśli tutaj się ugnę? I kim będę za jakiś czas? Czy wpadnę w obsesję ciągłego kontrolowania drugiego człowieka, ciągłej niepewności? Wygrało poczucie mojej wartości. Że nie można zrobić wszystkiego dla miłości. Miłości, którą wtedy nadal czułem. Że muszę się świadomie skazać na banicję, cierpieć, ale z jasnym widokiem na przyszłość. Bo inaczej nie będzie już mnie, takiego jakim jestem. A to za duża ofiara. Za duża ofiara dla takiego człowieka, jakim okazał się być mój partner. I być może bezsensowana ofiara. Bo może coś się zmienić. A może nie.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-07-2008 15:58
Bob, własnie teraz przezywam to co opisałeś. Po 8 latach i 2 potknieciach, mimo ze wciąż kocham wiem, ze nie mozemy juz byc razem - nie chcę byc policjantem, kłębkiem nerwów, zepsutą lalką. Walcze o lepsze zycie.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-07-2008 16:07
Jagódko i tu misię spodobałaś..
Pięknie to napisałaś...Nie chcę być już policjantem,,,
Ja też i dlatego przestalam sie łudzić, koniec cierpień i męk..
Nie ma sił na łzy.
"Chcę znów wierzyc miłośc,Mieć siłę by wstrzymać łzy.
Mieć prawo do bajki, znów dotknąc gwiazd"

Jagódko czy zauważyłaś że tylko my dwie położyłyśmy 'lagę" na naszych jeszcze mężów??smiley

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-07-2008 16:17
No i Berta jeszcze, z jednej strony zazdroszczę dziewczynom, że ich faceci jednak walczą o nie, kibicuję im, chciałabym żeby im się ułożyło, ale jak widzę ich szarpaninę to myślę, że lepiej jest odejść i mieć klarowną sytuację, spokój, bez podejrzeń, bez przykrych słów, można otwierać się na zupełnie nowe doświadczenia (nie mam na mysli chłopów, raczej cud życia) - a że smutno samej spać to inna rzecz.
Edytowane przez dnia 16-07-2008 16:24
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-07-2008 17:34
Witajcie!!!
Długo mnie nie było no ale sporo się działo ......
może zacznę od tego iż jak najbardziej smutne dni minęły po tym jak zrobiłam z sobą porządek.Kupiłam wino i wieczorem myśląc że jak wypije to mi wszystko powie wszystkiego sie dowiem a tymczasem to ja się upiłam no i spędziliśmy gorącą noc było super..............
Na następny dzien pojechałam do firmy męża na rozmowę troszkę się bałam bo jak tu spojrzeć dziewczynie w twarz z którą zdradził cię mąż i na dodatek wysłuchiwać tego co było ale ze stoickim spokojem wysłuchałam jej wersji o tym że ja wykorzystał ,że nie chciała tego a najbardziej tego żeby nasza rodzina się rozbiła słuchałam tego i śmiałam się w głębi duszy bo przecież jak ktoś idzie z żonatym mężczyzną do łóżka to chyba wie jakie są tego konsekwencje....
Potem poprosiłam męża żeby powiedział to co chce przeprosił i powiedział że żałuje(chce mu wierzyć ale zobaczę co dalej).
Wracaliśmy do domu wymusiłam na nim co się miedzy nimi stało no i powiedział mi w sumie wersja byłą identyczna z małym drobiazgiem że nie doszło do sexu.... bo ich nakryła koleżanka .No i co teraz czy ja moge mówić czy to zdrada czy nie?!
Jedno wiem Kocham go i walczę ale musi mi udowodnić że zostając z nim zasłużył na to i na moją miłość!!!!!
mnich
Użytkownik Postów: 42
Stały bywalec

Data rejestracji: 02.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 01:04
Ten sam warunek postawiłem swojej żonie. Efekt? Stara się. Jesteśmy razem i jest dobrze. Powiedziałem że muszę to czuć i czuję. Jedno jest pewne, no może nie do końca. Nie zapomnisz. Niestety. Czas zapewne pozwoli zatrzeć część złych wspomnień, ale będą i gorsze dni. Powodzenia.smiley
P.S.
Pozostaje jeszcze jedno pytanie.
Jak długo będzie się starać?smiley

mnich
mnich
Użytkownik Postów: 42
Stały bywalec

Data rejestracji: 02.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-07-2008 01:05
Wszyscy poszli spać. To i ja idę.

mnich
Strona 50 z 219 << < 47 48 49 50 51 52 53 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info