Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 46 z 219 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
dogerek
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: łódź

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 20:37
niby to dobry pomysl aby zamilknac .. juz tak robilem nawet i dzis... ale za chwile 1000 razy dzwonila a potem napisala smsa zebym sie juz do niej nie odzywal ze ma mnie w dupie jak mam zamiar tak robic.. nie jest to pierwszy wzjazd z jej strony na moja ambicje ale ja nie jestem w stanie jej sie odwdzieczyc bo ja kocham i naszego syna i mam nadzieje ze bedzie dobrze kiedyssmiley ehhh

życie jest piękne lecz krótkie.. gg5035657
5035657 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:10
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 20:54
Wścieka sie jak są emocje, ale jak opadaja to zacznie myśleć...
Nie znam Twojej Oli o co może jej chodzić..
nie rozumiem jako kobieta..
Może ma swoje powody? Może wlaśnie jak Ty nie masz pracy to starciłes u niej szacunek ?Tak, to możliwe.
"Pokaż na co Cie stać ten jeden raz"

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
AngelinaJolie
Użytkownik Postów: 360
Przyjaciel

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 21:38
jagoda1711 napisał/a:
Przebaczenie jest zawsze możliwe, ale żeby je uzyskać potrzebne są (jak w kosciele): wyznanie grzechów, szczery żal za grzechy, postanowienie poprawy, pokuta, zadośćuczenienie. Przebaczenie to nie fast food, ono nie może przychodzić zbyt łatwo. Życie powinno miec swój gatunkowy ciężar.

Mądrze napisałaś jagoda!Tak powinno być,tylko nie zawsze bywa..
U mnie mogę powiedzieć,że jest jakby odwrotna kolejność:
Najpierw jest zadośćuczynienie,trochę pokuty,postanowienie poprawy,trochę żalu za grzechy-ale dopiero za przymówką a wyznania grzechów prawie wcale nie było!
Mój mąż w tym wszystkim uznał,że najważniejsze jest zadośćuczynienie i na tym sie skupił!Potem pokuta-stara sie jak może,dużo pracuje,remontuje aż pada z nóg.Mówi mi,że już zawsze będę tylko ja,jest czuły(postanowienie poprawy).
Tylko tego co jest najważniejsze-szczerego żalu za grzechy(długo mi wmawiał,że nic złego nie zrobił,albo że ja swoim postępowaniem to sprawiłam,albo że "tylko rozmawiał" z kuzynką a seksu nie było-więc to nic!!!itp.) i wyznania tych grzechów to było najmniej...
A jak jest u Was?
Wyślij Prywatną Wiadomość
dogerek

Małomówny

Miejscowość: łódź

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 21:56
tylko pytanie dlaczego prace stracilem?? hmm olka chciala!!! jeszcze sama jechala zemna zlozyc wypowiedzenie a dlaczego bo ona musiala isc do pracy od 18 do 23 i zarobic 500 zl a w tym czasie nie bylo z kim kacpra zostawiacsmiley( bo ja pracowalem roznie na 3 zmiany ehhh sam juz niewiem co robic myslec... pozdrawiam

życie jest piękne lecz krótkie.. gg5035657
5035657 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 22:00
Anice u mnie jest podobnie wyznania grzechów nie było i nie będzie,pokuta wątpliwa a w jego postanowienie poprawy jakoś nie wierzę.Dla niego też nie ma żadnego problemu bo takie rzeczy się zdarzają.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
sloneczko2
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Data rejestracji: 14.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 22:25
Beataxd, u mnie niestety oczywiście bez wyznania grzechów, bo ja mu wszystko wmawiam, a on przecież niewinny i nikogo nie ma, a jak przedstawiłam fakty i to że razem pracują, to była tylko kolezanka z pracy i przypadkiem tylko ja odwozi i zwiezrza się jej, bo ma przeciez niedobrą żonę. A jak i to obaliłam, bo napisała list, że wie co dla niego najważniejsze i ona mu to da to twierdzi ze jeszcze się nie zaczęło, a juz się skończyło. I tak wkoło Macieju kłamie w żywe oczy przestałam dyskutować, nic się nie odzywam na ten temat, żyjemy obok siebie, a ja nie wiem jak długo to jeszcze wytrzymam. Postanowienia poprawy nie ma i nie będzie, bo on nic złego nie zrobił.....
GRUSZA38

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 23:08
Słoneczko oni nic złego nie robią nigdy zawsze wszystko obracają na swoją stronę A ja zawsze powtarzam że człowiek zniesie naprawdę dużo i wytrzymuje dużo a potem sam się dziwi jak to przeżył i jak to zrobił.

Ilekroc myślę o dzisiejszym świecie to widzę amerykańskie filmy o slamsach w których dominuje przemoc prostytucja i narkotyki.
Wiem może przesadzam ale jak widzę matkę która wprowadza córkę do "zawodu" to poprostu brakuje mi słów na to wszystko .

Dzisiaj słowo "wolnośc " to szerokie pojęcie albo niektórzy żle je pojmują -zdradzają bo jemu/jej wolno
-oszukują i okłamują bo jemu/jej wolno
-nie mają poczucia odpowiedzialności bo jemu/jej wolno
-krzywdzą i zostawiają swoje rodziny bo jemu /jej wolno

Może my przechodzimy do Ery właśnie wolnych związków bo nam wolno a co tam Zyje się raz trzeba spróbowac wszystkiego bo życie jest krótkie .
Tylko jak my mamy się do tego dostosowac skoro mamy serca czujemy rozumiemy i myślimy jak jednostka rodziny i pragniemy tego z całego serca .

Po co postanowienie poprawy może byc bez postanowienia poprawy
-przecież nam wolno.
------------------------------------
Pozdrawiam Grusza
Strona 46 z 219 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info