Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 44 z 219 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
berta
Użytkownik Postów: 263
Przyjaciel

Miejscowość: warszsawa

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 11:46
dziekuję ci kochana bo dziś potrzebuję wsparcia.Jestem bez córci bo wraca dopiero w czwartek ten widok morza i towszystko razem z lekka mnie rozwaliło.Ja wiem że przyjdzie dzień że on będzie blagał ale wiesz ja się boję że juz nic nie zostanie do odbudowania.Ja się zmieniłam dzieci się zmieniły nasz dom jest już inny.Jak budować coś po czymś takim.Ja tęsknię nie za tym którym jest teraz ale za tamtym jakim był.A on nigdy już nie będzie tamtym moim mężem.I to mnie przytłacza bo wiem że nie ma już szans.Czekałam ale już nie chcę czekać.Bolą wspomnienia nie jego brak choć czasem tęsknię za ciepłem jego rąk za dotykiem za oczami które nie byly puste.To już nie wróci bo znam siebie bo wiem że nawet jak będe próbowała budować z nim zycie to zatruja mnie wspomnienia co zrobił mojej córce.To koniec choć nigdy nie mówię NIGDY.jA wiem że on nie jest szczęśliwy bo wydzwania nawet do mojej siostry i próbuje szukać głupich pretekstów aby dowiedzieć się co porabiam ale to wszystko jest tak chore że ja poprostu czasem nie wierzę że to się naprawdę dzieje.Mam wrażenie że to życie kogoś innego a ja jestem tylko obserwatorem.Piszesz o miłości.Wątpię że tu chodzi o wielkie uczucie i szybko to się skończy tylko tak naprawdę co mi po tym.Ja nie wierzę że ojciec mąż może byc tak okrutny.A jednak.Napiszę wieczorem bo idę do pracy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 14:57
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 11:54
Przebaczenie jest zawsze możliwe, ale żeby je uzyskać potrzebne są (jak w kosciele): wyznanie grzechów, szczery żal za grzechy, postanowienie poprawy, pokuta, zadośćuczenienie. Przebaczenie to nie fast food, ono nie może przychodzić zbyt łatwo. Życie powinno miec swój gatunkowy ciężar.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Unochod
Użytkownik Postów: 125
Uzależniony

Data rejestracji: 12.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 11:56
Berta
Wydawało mi sie ,że dzisiaj zrobiłem krok do przodu.
Jak przeczytałem co napisałaś to miałem łzy w oczach.
Kurcze ta walka nigdy się nie skończy............. .
Dlaczego cierpią osoby ,które nie zawiniły, dlaczego!!!
Do jakiego stopnia trzeba się upodlić ,żeby wypalić resztki miłości z własnego serca?
To życie to chyba konkurs na największe świństwo !!!!!!!!!!!!!
Dlaczego zwycięża draństwo.
Czy Bóg rozdaje za to dyplomy!
Nam na pewno przysyła rachunki do zapłacenia za te konkursy.
Cholera znów mam dosyć wszystkiego!

Unochod
tuslawa70
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: gniezno

Data rejestracji: 14.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 11:57
Witam wszystkich.Nigdy nie myślałam,że będę musiała szukać takich stron w internecie,Jaki człowiek jest naiwny..Byłam w związku{jak mi się zdawało szczęśliwym}do piątku-11 lipca.I nagle,jak obuchem w głowę.Mój partner,z którym byłam 8 lat,wrócił z pracy i oświadczył,że się zakochał i odchodzi..Serce mi pękło.Nie mogę dojść do siebie.Wiem,na to trzeba czasu,ale co tu zrobić ze sobą żeby mniej bolało?
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 12:00
Mnie pomogło wychodzenie z domu i czytanie ksiażek i praca. Najgorsze siedzenie w domu. Trzymaj się pisz do nas to tez bardzo pomaga, szczególnie jak sie czyta o życiu innych....
Długo cie zdradzał, podejrzewałaś cos?

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 12:05
Tusia, ja też po 8 latach zostałam sama, od 2 miesiecy nie mam żadnego kontaktu z tym, którego prawdziwie kochałam, wiem co czujesz. Pewnie płaczesz i trzęsiesz sie cała, nie możesz spać, zadręczasz się myslami, pytasz jak to mozliwe, głupie mysli przychodza Ci do głowy. Czytaj forum, pisz, pytaj - tu Ci każdy coś podpowie. Jestesmy z Tobą.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 12:05
Jak czytam posty nowych użytkowników to wracają mi obrazy z dni kiedy ja się dowiedziałem smiley Czułem się wtedy strasznie, byłem totalnie zdruzgotany, nie spałem, płakałem, musiałem brać urlop w pracy... Przyjaciel mi mówił "Bądź twardy - luzuj", ale kto słucha takich rad? Nikt. Szkoda, że wtedy nie trafiłem na to forum, że nie przeczytałem tych wszystkich smutnych historii, że nie przeczytałem tych porad, opinii. Sam musiałem do wszystkiego dochodzić, choć parę osób dobrze mi doradzało. Tyle, że wtedy myślałem - "Co ty wiesz? Nie byłeś w takiej sytuacji". Tu są ludzie, którzy w takiej sytuacji się znaleźli. Mają doświadczenie, siłę, inteligencję... Wpadaj do nas jak najczęściej, pytaj, wyżalaj się... A teraz po prostu najlepiej znajdź jakieś zajęcie, które pozwoli Ci się pochłonąć. Najlepiej zatop się w jakieś swoje pasji... i wyjdź do ludzi.

True Till Death
Strona 44 z 219 << < 41 42 43 44 45 46 47 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info