Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 42 z 219 << < 39 40 41 42 43 44 45 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 07:30
dogerek to smutne co piszesz...ale musisz stanąć na nogi aby jej pokazać, wydaje się to teraz może trudne ale dasz radę, wiesz dla kogo? dla Twojego synka!
najpierw przestań pić i spowrotem do pracy!, chcesz żeby mówiła dziecku że to Twoja wina że odeszła bo tatuś alkoholik i nie ma środków do życia?? popatrz w lustro ale w celu motywacji, powiedz sobie :"jestem kimś, to że ona włazi do bagna nie wciągnie tam mnie! mam syna i dla niego będę żyć"
niech sobie pomieszka z tym księciem z bajki, ale musi widzieć że traci coś najlepszego, Ciebie,
teraz wbrew temu co czujesz musisz być silny, a więc:
-przestajesz pić
-wracasz do pracy
-ustalasz z nią spotkania z synkiem
-ubierasz się modnie, zachowujesz jak gentelmen żeby patrzyła na Ciebie zadziwiona

DASZ RADĘ! nie masz innego wyjścia, bo co ? chcesz całe życie teraz przepić i przepłakać?
szkoda życia a syn Cię potrzebuje

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 14-07-2008 07:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 15:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 07:39
O tak finka - tu masz rację. A jak jeszcze do tego wszystkiego zobaczy, że interesują się Tobą inne kobiety to masz efekt murowany. Od higieny rzeczywiście najlepiej zacząć. Polecam wspominany już na forum basen. Raz, że będziesz miał lepszą kondycję, dwa, że basen ma jakieś działanie oczyszczające. Mimo, że człowiek się pozytywnie zmęczy to i tak po wyjściu czuje się czysty. Dlatego zawsze wolałem basen od siłowni smiley
Po za tym syn powinien być dla Ciebie rzeczywiście najmocniejszą motywacją. Mój przyjaciel dzięki temu przestał ćpać. Zresztą wszyscy powinni go poznać, bo jeśli chodzi o silną wolę to był dla mnie wzorowym przykładem.

True Till Death
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 07:42
Trzymaj sie Dogerek! Najgorsz co możesz teraz zrobić to stoczyć się! A juz nie ma gdzie sie stoczyć, teraz juz czas wypłynąć. Znajdź nowa pracę! I to koniecznie! A alkohol do widzenia! Lepiej sie wypłacz.....ale tak aż nie bedziesz miał siły i łez.......I pisz do nassmiley

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 08:14
a na moim podwórku...
coraz lepiej, generalnie jest wspaniale,
koleżanki, które nie wiedzą o zdradzie patrzą z podziwem zazdrością na nas...

ale to jak jest teraz między nami równocześnie mnie cieszy i przeraża
cieszy bo widzę że naprawdę wrócił, nieba by mi przychylił, dba o mnie i o nasz związek,
a przeraża dlatego bo boję się znów zaangażować a potem tak bardzo cierpieć...

jest tak czuły jak na początku gdy się poznaliśmy a ja myślę sobie że tylko obiekt zmienił i zastanawiam się czy taki był dla niej?...
jeśli tak to nie dziwne że się zakochała, on potrafi jak chce, uczynić kobietę szczęśliwą ale potrafi też unieszczęśliwić zabierając to wszystko...

może jeszcze zbyt mało czasu upłynęło aby wsiąść do tej łodzi, stoję na pomoście, morze jest spokojne i zaprasza do żeglugi, trzymam w ręku zaproszenie, na kredowym papierze jest napisane pięknymi, kolorowymi literami:
ZAPRASZAM CIĘ W CUDOWNĄ PODRÓŻ NA SZCZĘŚLIWĄ WYSPĘ

trzymam ulotkę w ręku i szukam czy nie napisano czegoś drobną czcionką,
czy nie kryje się tu jakiś podstęp a równocześnie mam wielką chęć wsiąść do tej łodzi,

to prawdziwy jacht z wszystkimi wygodami, przyglądam mu się, jest piękny, nowy, świeżo pomalowany a na burcie nazwa: SPEŁNIENIE MARZEŃ

myślę sobie :"trochę znam się na żaglowaniu ale czy to wystarczy? sama na morzu?"
nagle z ziemi wyrasta on, znałam go od lat, jest uśmiechnięty, pewny siebie, nienagannie ubrany odpowiednio na rejs, wskakuje pewnym ruchem na pokład i wyciąga do mnie z uśmiechem rękę
odwracam się i patrzę za siebie, na spokojną bezpieczną przystań, piaszczystą plażę i na stały ląd,

gdy patrzę na niego czuję niepewność bo tuż nad nim dostrzegam bezkresny horyzont i gdzie wzrokiem nie sięgnę ogrom oceanu, teraz wprawdzie spokojnego ale co będzie gdy podczas rejsu zerwie się sztorm?
już kiedyś zostałam jako rozbitek na środku wielkiej, wzburzonej wody sama...
takich rzeczy się nie zapomina...

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Pikolina
Użytkownik Postów: 46
Stały bywalec

Data rejestracji: 22.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 08:23
finka pieknie to opisalas...
Mam nadzieje,ze mnie tez to czeka Kochana..

"Puść to, jak wróci- jest twoje, jak nie- nigdy nie było..."
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 08:25
Finka, jak Ty coś napiszesz, to potem czuję się malutki. Skąd Ty bierzesz te słowa? Chyba sobie to wydrukuję...

Cieszę się, że Ci się układa...

True Till Death
Unochod
Użytkownik Postów: 125
Uzależniony

Data rejestracji: 12.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2008 09:15
Finka
Myślę ,że stale obserwujesz "Prognozę pogody zaufania".
Nic z nie nie wyczytasz. Ta obawa przed nagłym sztormem będzie chyba już zawsze. Jednak dopóki nie popłyniesz na ten rejs to nigdy nie dowiesz się , czy potraficie zachować kurs na "Spokojnych wodach".
Zazdroszczę Ci.

Unochod
Strona 42 z 219 << < 39 40 41 42 43 44 45 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info