Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 40 z 219 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-07-2008 15:56
Ja bym się tak nie spieszyła z tym pozwem napisz co on w tej pracy zrobił skoro po jednej wizycie tak twierdzisz

On na sto procent czeka to aż czas zrobi swoje i Ci przejdzie skoro nie chce wyjaśnic to czegos się albo wstydzi albo to banał

napisz coś więcej jak się dowiedziałaś i w jakich okolicznościach ?
---------------------------
Pozdrawiam grusza
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:36
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-07-2008 17:52
angela napisał/a:
Lepsza masz rację! Ja tak żyłam przez 1.5 roku w trójkącie! ON JA ONA a może ON ONA ....JA!! Rozumiem Ewę i to co czuje,wprawdzie to chora miłość(wiem po sobie) To TOKSYCZNY ZWIĄZEK a z takich najtrudniej się wyzwolić!! Ja tego tak do końca też jeszcze nie zrobiłam,zerwałam kontakt i tylko albo aż tyle.Jest ciężko,boli jak diabli ,nienawidzę i kocham go jednocześnie. Nie daje mi zapomnieć o sobie a jest z nia......smiley

wlasnie dlatego dziewczyny, które tkwicie w trójkątnych związkach zróbcie z tym porządek!!! To jak serial "matki, zony i kochanki" albo gorzej "Moda na sukces!!!!" Zacznijcie zdrowe życie, normalne, ułożone.....poczujcie się wreszcie jedyne, upragnione, kochane....... Bądźcie sobą a nie marionetkami w rękach waszych "oprawców" ......

Primum Non Nocere
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 10:02
oj Lepsza, rada dobra, tyle, że właśnie to jest największy problem odwiedzających forum - zaczynanie od nowa... większość z nas próbuje ratować rozwalające się związki i robią to często za cenę własnego\zdrowia psychicznego... tak bardzo nam zależy, że często nie widzimy innej drogi jak tylko ratowanie tego co mamy, nie potrafimy wyjść, zamknąć drzwi, nie obracać się, nie potrafimy wyobrazić sobie w życiu innej osoby, niż paradoksalnie ta, która wyrządziła nam krzywdę i ból... Pozwalamy sobą manipulować, bo nie chcemy czy wręcz boimy się ryzykować. Wydaje nam się, że jak stracimy to co mamy to świat całkiem się zawali.

Wiesz, może tylko jedna uwaga do Twojego postu - kobiety też potrafią być oprawcami... Mam dzisiaj chandrę i czuję sie strasznie pusty, a w dodatku nie mam się komu wyżalić ...smiley Tak jak piszesz - "zły weekend", oj zły...

True Till Death
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 11:02
Riste..... masz racje, kobiety tez bywaja oprawcami(niestety nie ta płeć piękna nie jest taka"anielska" i bez skazy)....

wracajac do tematu "zacząć od nowa" doskonale zdaję sobie sprawę z tego, jakie to jest ciężkie, bo sama do dzisiaj nic nie zaczęłamsmiley

Primum Non Nocere
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 13:50
A ja zaczynam.od nowa Od zera..Inaczej.od miesiaca próbuję życ sama z dziećmi.Weekendy są najgorsze i najtrudniejsze.Jeszcze kilka godzin bolu,jeszcze kilka ogdzin i będzie normalny tydzień..
Zadę zawieźć chłopcow z wiyta do tatusia i dziadków...
A ja już sie denerwuję, czy tam ich nie skrzywdzą..
Ale chłopcy po tygodniu nie widznia ojca zobacza go na 3 godzi

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Unochod
Użytkownik Postów: 125
Uzależniony

Data rejestracji: 12.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 14:07
rise against napisał/a:
oj Lepsza, rada dobra, tyle, że właśnie to jest największy problem odwiedzających forum - zaczynanie od nowa... większość z nas próbuje ratować rozwalające się związki i robią to często za cenę własnego\zdrowia psychicznego... tak bardzo nam zależy, że często nie widzimy innej drogi jak tylko ratowanie tego co mamy, nie potrafimy wyjść, zamknąć drzwi, nie obracać się, nie potrafimy wyobrazić sobie w życiu innej osoby, niż paradoksalnie ta, która wyrządziła nam krzywdę i ból... Pozwalamy sobą manipulować, bo nie chcemy czy wręcz boimy się ryzykować. Wydaje nam się, że jak stracimy to co mamy to świat całkiem się zawali.

Wiesz, może tylko jedna uwaga do Twojego postu - kobiety też potrafią być oprawcami... Mam dzisiaj chandrę i czuję sie strasznie pusty, a w dodatku nie mam się komu wyżalić ...smiley Tak jak piszesz - "zły weekend", oj zły...

Właśnie dlaczego to zawsze faceci w małżeństwie, są postrzegani jako istoty o budowie jednokomórkowca? To niesprawiedliwe !!! My także mamy wrażliwość ! Nie kierujemy się wbrew powszechnej opinii tylko odruchami !!!

Unochod
Unochod
Użytkownik Postów: 125
Uzależniony

Data rejestracji: 12.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-07-2008 14:13
ilonesia napisał/a:
A ja zaczynam.od nowa Od zera..Inaczej.od miesiaca próbuję życ sama z dziećmi.Weekendy są najgorsze i najtrudniejsze.Jeszcze kilka godzin bolu,jeszcze kilka ogdzin i będzie normalny tydzień..
Zadę zawieźć chłopcow z wiyta do tatusia i dziadków...
A ja już sie denerwuję, czy tam ich nie skrzywdzą..
Ale chłopcy po tygodniu nie widznia ojca zobacza go na 3 godzi

Kurcze trzeba mieć marzenia!
Dziewczyny!
Tak nie da się żyć!
Życie to pociąg , który odjechał i nie ma zamiaru sie zatrzymać.
Pewne jest jedno - do tego pociągu będą zawsze dołączać nowe wagony.
Na pewno uda sie usiąść , w którymś z nich.
I oby nie trzeba było się przesiadać, i żeby to była pierwsza klasa, i żeby bilet był bez miejsca docelowego, i żeby wtedy się nigdy nie zatrzymał.

Wszystkim Wam tego życzę !!!!!!

Bo ja na razie nie wiem jak wysiąść z tego którym jadę !

Unochod
Strona 40 z 219 << < 37 38 39 40 41 42 43 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info