Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 37 z 219 << < 34 35 36 37 38 39 40 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 08:51
a mój przyszedł wczoraj i uwaga! Przed domem wśród ludzi, klęka i błaga o wybaczenie........błaga o dach nad głową........jak bezdomne, głodne etiopskie dziecko (sor za porównanie).......... lał deszcz a on tak stał i stał.

Weszłam do domu zamknęłam drzwi, włączyłam komputer i zagrałam w scrabblesmiley deszcz padał u nas całą noc......miał się przynajmniej jak umyć ten mój "śmieciarz" smiley Jestem inna, opamiętana i teraz tak łatwo nie pójdzie, zero litości...porządna nauczka!!!!!

Primum Non Nocere
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-05-2019 21:21
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 08:53
no to twarda jesteś smiley ja bym choć do garażu wpuściłasmiley

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 09:01
finka napisał/a:
oni są nienormalni!

Oj Finka dzięki, dzięki... smiley A swoją drogą też usłyszałem tekst, że odchodzi ode mnie dla mojego dobra, bo bez niej będę szczęśliwszy. Dobrze, że wtedy siedziałem, bo myślałem, że zemdleję z wrażenia...
Też usłyszałem, że jestem samodzielny, otwarty, atrakcyjny, że sobie poradzę... Farsa jakaś.

Lepsza - gratuluje konsekwencji, właściwie to Ci jej zazdroszczę.

True Till Death
finka

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 09:04
odnośnie tematu watku, wczoraj zobaczyłam na wystawie piękne srebrne serce, zaintrygowało mnie co jest na nim wygrawerowane i przeczytałam:
"Jeśli mamy być razem szczęśliwi, musimy skończyć kurs wybaczania i zapominania. (John Drescher) "

...szkoda że jubiler był już zamkniety bo kupiłabym go sobie aby pamietać te słowa...

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 09:06
wiecie jakie to dla mnie było ciężkie, zostawiłam go tam na tym deszczu....... heheh ale cóż kara musi być. całe życie byłam miękka, dobra z wieeeelkim serduchem a tutaj się zdziwił......a na kurniku miałam wielka passę, coś w tym jest.

riste, przychodzi dzień, kiedy świat się zmienia i zaczynasz myśleć już głównie o sobie, o swoim życiu, zmarnowanym przez kogoś kto nagle chce :wrócić"

Primum Non Nocere
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 09:14
ja nie usłyszałam, takich tekstów, typu, dasz radę, atrakcyjna jesteś, znajdziesz kgoś, itp. tak jak pisałam wczesniej, usłyszałam, bałem się że powiesz o rozstaniu.

Finka ten grawer na sercu podoba mi się, kochana gdzie jest ten jubiler, sprawiłabym sobie takie serce.

finka

Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-07-2008 09:26
w Katowicach w Centrum ale ulicy nie pamiętam, jak nie masz daleko do Katowic do możemy się wybrać razem po te serca smiley i na kawkę!

Strona 37 z 219 << < 34 35 36 37 38 39 40 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info