Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 34 z 219 << < 31 32 33 34 35 36 37 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 13:57
zgadzam się z Tobą rise,
osoba która mnie nauczyła cierpieć potrafiła tez ze mną kawę pić, bawić się na imprezach. Teraz jest dla mnie nikim

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 14:59
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 14:46
Ja też nienawidzę tych bezmyślnych kobiet i mężczyzn którzy zdradzają a potem w niewinny sposób mówią że też oni są pokrzywdzeni przez los i zwalają winę na partnera/partnerkę ,żonę/męża tylko one są niewinne i bezbronne zawsze potrzebujące pomocy a potem jak już do tego doszło no to oczywiście nie wiedza jak się to stało i z jakiego powodu to zrobiły
--------------------------
Pozdrawiam Grusza
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 14:48
To nieźle! Ja przynajmniej mojej trzeciej nie znałam wcześniej, takze od razu sie nienawidziłyśmy!, Tzn ja jej na poczatku nie, bo myslałam ze to dobre dziewczę oszukane przez mojego męża.......ale na szczęscie szybko sie zorientowałam że sie pomyliłam! I to jak! Jest zerem i wszyscy to wiedzą, wszyscy którzy ją znaja mówią mi to, choć ja nigdy nie zapytałam bo było mi wstyd! Nawet mój mąż powiedział mi wczoraj że to idiotka.....Pierwszy raz wczoraj o niej porozmawialiśmy, bo wczesniej to był temat tabu....Ciekawe czy faktycznie tak mysli...

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 14:50
Mój cały czas zadaje sobie pytanie, dlaczego? a ja usłyszałam wlasnie "nie wiem" , nie umiem tego wyjaśnić"
Wiem że w jakieś części jest moja wina i umiem to uzasadnic , ale dlaczego trwało to dalej, kiedy wszystko zmieniło się ...

Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 14:54
Mój też zawsze odpowiadał "nie wiem"! strasznie mnie to denerwowało! Dlatego przestałam pytać.
Zastanawiasz sie dlaczego tyrwało to dalej...........cóż Bob mi kiedyś napisł, że facetowi trudno oddać swoja zdobycz......
Ale oni musza zrozumiec że nie moga mnieć dwóch, tzrech czy wiecej kobiet!!!!! Tak sie nie da na dłuższą metę! Ja nie wiem że to do nich nie dociera!

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 15:12
Ja też przestałam pytać !A mój maż idzie w przyszłym tygodniu do psychologa........może ona mu cos uzmyslowi kto wie?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 15:16
zdradzający maja często wielki dylemat i brak umiejętności podjęcia decyzji, chcieliby tu i tu,
nie stracić pewnej i sprawdzonej żony, rodzinki a przekonać się czy może nowy związek da im coś lepszego ale nie mają tej pewności i zwlekają, raniąc wszystkich naokoło bo myslą tylko o swoim szczęściu...
mój mąż przyznał się w końcu że jego najczarniejszym scenariuszem, którego się obawiał było to że
kochanka w końcu go zostawi, u mnie nie będzie już miał szans i zostanie sam...
a ja mam żal że nie zakończył tego gdy zaczęłam coś podejrzewać, wtedy wolałabym nic nie wiedzieć

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Strona 34 z 219 << < 31 32 33 34 35 36 37 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info