Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 32 z 219 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
bakamama
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 08.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 09:34
Diano, ja dowiedzialam sie około 2 tygodni temu i tak bardzo zazdroszczę Ci pozytywnego myślenia. My rozmawiamy bez przerwy, noc w noc i narazie jest tylko ból. Moj mąz tez w zasadzie nie wie dlaczego to zrobił, próbuje odnalezc przyczynę, a kazdy powód który podaje wzbudza u mnie jeszcze większa złosc, ze był taki słaby, ze nie szukal innych rozwiazan tylko poprostu sobie znalazł inna. Boze jakie to banale!!! Jego odpowiedz ze on "nie wie" budzi kolejna watpliwość co go zatrzyma kolejnym razem? Mój maz twierdzi, że wyciagnał z tego konsekwencje, ale jak uwieżyć skoro gdy był z nia zapomniał o nas zupelnie....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-05-2019 02:41
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 10:39
ewik napisał/a:
My też wyjechaliśmy razem,ale mój facet pół dni spędzał w kiblu i wysyłal do niej smsy.Fajne wakacje nie ma co,a to mialo poprawić nasze relacje,dobry numer mi wyciol prawda/smiley

Ewiku i tu mi sie spodobałas..hehe ale mam humor.chłopy nasze są beznadziejni.W kiblu bidulek spedzil urlop bo pisał meski hehe..Kuzynki mąz też był tak inteligentny,że podczas wspólnego porodu,ją trzymał za ręke a do kochanki pisał meski drugą ręką...Żałosne.
Ja już nie wierzę w żadne przemiaany i metamorfozy mojego męza..Było przysięganie,-na kolanach, błaganie o kolejne wybaczenie-na kolanach!! obiecanki, i dupa..
Kolejna po jakimś czasie dupa (dosłownie i w przenośni).
Dość upokorzeń,obiecanek bez pokrycia..
A pozostałym życze naprawde dużo optymizmu i siły..smiley

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 09-07-2008 10:41
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 10:40
Śmieciarstwo to najlepsze wyjście !!!!!

Primum Non Nocere
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 10:49
Ilonesia, masz rację - obiecanki to sobie można w buty włożyć. W końcu to tylko słowa, słowa i jeszcze raz słowa. Jestem tak naprawdę dopiero na początku odbudowywania związku, ale zacząłem wierzyć w jakikolwiek sukces, dopiero pojawiła się jakaś nadzieja jak zobaczyłem, że słowa zaczynają przybierać materialną formę. Czyny - to jest to co powinniśmy doceniać i wtedy dopiero dawać sobie i innym jakąś szansę. Do obiecanek bez pokrycia pasuje tylko jedno słowo - obłuda, i tyle...

True Till Death
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 10:52
hej, zrobiłam coś mało racjonalnego ale puszczam go na wakacje samego...z dziećmismiley
przemyslałam sprawę, ja potrzebuje czasu a wiem, czuję że na urlopie wcale nie będę radośniejsza,
jeszcze niedawno chciał mnie samą zostawić z dziećmi dla jakiejś...(#@#@)
to niech się teraz przekona jakie to łatwe(mama pić! siku!
kup mi to!! itp. itd)
on się zgadza na wszystko co ja wymyślę ale jest przerażony, może teraz doceni to co robię na co dzień a ja zamierzam przez te 2 tyg(oby szybciej nie wrócił!)
zadbać o siebie, koleżanki, kawka, basen, luz i bluessmiley NALEZY MI SIĘ za ostatnie miesiące stresu
a co...hihi telefon wyłączę i tylko do dzieci będę dzwonić wieczorem czy się nie potopiły
ale wyrodna matka i żona co?
normalnie sama siebie nie poznaję! z matki-polki zrobił potwora ale jakiego atrakcyjnegosmiley
niech drży i myśli o tym co ja tu robię w wolnym czasie jak on będzie między posiłkiem dla dzieci a wyprawą na lody

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 09-07-2008 10:54
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 11:00
F I N K O !!!!super pomysł !!Brawo kobieto..
podpisuję się pod twoją "potwornością"obiema ręcami hihi
No prosze jednak świat nie całkiem schodzi na psy..

Rise- Rysiku-trzymam kciuki za Was...najwięcej daj jej ciepła,czułości, i pokaż co mogla stracić...pewnie już widzi i docenia..
Wszystkiego najlepszego dla Was iobyś mial jak najmniej takich dni jak wczoraj!!smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
diana2145
Użytkownik Postów: 29
Małomówny

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 30.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-07-2008 11:17
Podziwiam finke ja to bym miała jakieś opory żeby puszczać go samego ale z drugiej strony mieć go przy sobie i patrzeć czy ukradkiem nie pisze smsa do innej tego sobie nie wyobrażam,ja nie chcę go kontrolować,nawet wczoraj wyrzuciłam mu w twarz że gdy idzie rozmawiać przez tel do drugiego pokoju w głowie już mi się roi od pomysłów że pewnie rozmawia z nią natychmiast pokazał mi tel z ostatnim wybieranym numerem poczułam się głupio>Chyba jestem zazdrosna nie chyba NAPEWNO!!Dostaje od niego wiele czułych słów i chce wierzyć że są prawdziwe.....
Czekam na niego teraz i o dziwo nie mogę się doczekać aż przyjedzie że będzie koło mnie ....
Niedługo czeka mnie spotkanie z jego kochanką chce jej jeszcze raz spojrzeć w oczy i pokazać że może mnie pocałować w d... ale męża jej nie oddam trzymajcie kciuki.
Strona 32 z 219 << < 29 30 31 32 33 34 35 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info