Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 215 z 219 << < 212 213 214 215 216 217 218 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Yoka
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 31.10.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-11-2014 10:28
Dziękuję za odpowiedź. Już mi emocje opadły i na spokojnie w poniedziałek wytłumaczyłam mu, że jak się będzie tak zachowywał, to nie będzie między nami żadnego dialogu. Chyba mu głupio po niedzieli, bo "złagodniał" Też uważam, że on chce mieć nade mną kontrolę. Ja jestem dosyć silna psychicznie i nigdy się nie dawałam pod pantofel wsadzić, stąd te kłótnie. Liczę, że kogoś pozna szybko i będę miała święty spokój. Jeśli chodzi o nagrywanie jego wizyt, też już o tym myślałam i chyba wprowadzę to w życie. Pozdrawiam
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 22-03-2019 11:50
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
mietla
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Warszawa-Chotomów

Data rejestracji: 16.11.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-11-2014 09:48
Witam
Jestem po zdradzie 1.5 roku, toczy się sprawa rozwodowa nadal,ale to już końcówka ogólnie przez ostatnie pół roku mieszkałam ze swoim partnerem ( po rozwodzie jest, bez dzieci) uważam ten związek za szczęśliwy jednak tydzień temu partner się spakował i wyprowadził twierdząc,że nie może zaakceptować, że moje dziecko nie jest jego i nie ma wpływu na decyzje związane z dzieckiem, planowaliśmy wspólne dziecko, ale Ja chciałam poczekać aż dostanę umowe na czas nieokreślony czyli jeszcze pół roku. Rozstając się on twierdzi,że też mu jest ciężko i nie jest pewny swojej decyzji,a Ja głupia znowu mam rozterki co robić?

Angela26
48184058 Wyślij Prywatną Wiadomość
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-11-2014 19:38
Mietla ..witaj znowu,szkoda że nie dopisałaś cd pod poprzednią historią..,, znowu mam rozterki co robić?..a niby co chciałabyś ,błagać by wrócił?"twój partner wypisał się ze związku,okazał się nieodpowiedzialny.W tym wypadku chyba dobrze że nie pospieszyłaś się z decyzją o kolejnym dziecku.Posprzątaj najpierw po małżeństwie i nie spiesz się ze związkami ,,na całe życie"...,, wyprowadził twierdząc,że nie może zaakceptować, że moje dziecko nie jest jego i nie ma wpływu na decyzje związane z dzieckiem, ...-jak ktoś chce uderzyć to zawsze znajdzie kij./i głupią wymówkę/Czy życie ma sens tylko wtedy gdy obok jest ,,jakiś"facet? Daj sobie czas i nie bierz byle czego tylko dlatego że się przyplątało.
Woland
Użytkownik Postów: 308
Przyjaciel

Data rejestracji: 03.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-11-2014 18:04
1234554321 napisał/a:
jak ktoś chce uderzyć to zawsze znajdzie kij./i głupią wymówkę

Z jednego zdania wnosisz, że to jest głupia wymówka? Ja się nie odniosę, bo to jedno zdanie nic mi nie mówi.
Nox
Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-11-2014 18:32
facet przez od pół roku mieszka z kobietą która ma dziecko,Znają się pewnie dłużej.Związek się rozwijał skoro planowali wspólne dziecko.I nagle/Angela pisze że było ok/facet się wyprowadza mówiąc ,,dziecko nie jest jego i nie ma wpływu na decyzje związane z dzieckiem.. " Jeżeli chodzi o dziecko Angeli to ma dopiero 4 lata no to jakich decyzji jest pozbawiony? Decyzji o wspólnym dziecku po pół roku mieszkania,braku formalnego rozwodu i braku stałego etatu A ?-to powinna być wspólna decyzja. Tak, myślę że to wymówka.
aniagg
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 12.01.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-01-2015 15:42
Jestem nowa nie wiem czy pisze w odpowiednim temacie. Chociaż temat jest jeden. Zdrada. Jesteśmy małżeństwem 6 lat mamy dwójkę dzieci małych. Od jakiegoś roku nie układa nam się każdy temat kończył się kłótnia, cierpialam nie raz mowilam o rozwodzie ale później było lepiej i tak na okrągło AZ w niedziele na fb przeczytakam parę słow które maz pisał do kobiety wyznał jej miłość więcej nie przeczytalam bo prawie zemdlałam. A później maz to usunął tłumacząc sie że nie wie dlaczego to zrobił bo kocha swoją rodzinę. A ja nie wiem co mam robic. Pisalam odrazu do kobiety ze mi rodzinę rozpiepszyla a ta tłumaczyła się ze to była przyjaźń. Ale czy w przyjaźni wyznaje się miłości. Nie. Na to trzeba zasłużyć żeby komuś powiedzieć kocham cie słoneczko. Bo tak kaz donjiej pisał. Czy dac szanse czy zaufać ze tymi rodzinę kochaa ona vbyła pomyłkę. Ale każdy zdrajca tak mówi
Nox
Expert

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-01-2015 18:48
Aniagg witaj.Opisz swoją zdradę ,w górnym pasku jest zakładka ,,dodaj zdradę"To będzie twoja historia do której będziesz mogła dopisać na bieżąco cd/i za kilka miesięcy również/ i wymieniać uwagi z komentującymi.Możesz też wejść na czat//lewy pasek/by rozmawiać na bieżąco.
Strona 215 z 219 << < 212 213 214 215 216 217 218 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info