Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 213 z 219 << < 210 211 212 213 214 215 216 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 14:29
Marta74, w moim odczuciu Woland vel Rbit ma prawo do oceny nawet teraz, kiedy jeszcze ponownie opisu zdrady nie umieściłam z prostej przyczyny - zna ją od prawie 2 lat, kiedy mógł ją przeczytać.
Od tamtego czasu wielu userów ubyło, wielu przybyło, więc jedynym sensownym wyjściem jest jej ponowne przeze mnie napisanie. A potem można oczywiście oceniać, komentować etc.
Zapisałam sobie screena z tamtego opisu, więc mam nadzieję, że długo nie będę nikogo, kto jest ciekaw życia SA, trzymać w niepewności i ciekawości smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:13
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Marta74
Użytkownik Postów: 192
Uzależniony

Data rejestracji: 02.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 14:37
JakichWiele,

I taką formę oceny czyjegoś postępowania uważasz za odpowiednią...?
Również, gdyby nie chodziło o Ciebie...?

Post doklejony:
Moim zdaniem forma była co najmniej dyskusyjna... smiley
Edytowane przez Marta74 dnia 14-07-2014 14:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-07-2014 01:29
Woland:

Jeszcze jedno - słowo "gawiedź" może mieć znaczenie pejoratywne (np. "motłoch"smiley i neutralne ("ludzie", "tłum", "zbiegowisko"smiley. Albo nie znasz definicji tego słowa, albo celowo i złośliwie założyłeś, że próbuję tu kogoś obrażać...

Bardzo się cieszę że nie chciałeś nikogo obrazić smiley

Jednak osobiście wolał bym abyś nie określał userów (również mnie) mianem gawiedzi. Kiedyś o ile pamiętam kogoś bardzo zbulwersowało użycie przeze mnie słowa "żałosny" ktoś zrobił z tego nawet zagadnienie smiley.

Gdy zwrócono mi uwagę o słowo "żałosny" w kolejnych postach starałem się nie używać słownictwa którego synonimy mogły by kogoś urazić. Wcześniej nie pomyślałem o tym.

Odnośnie gawiedzi wg. słownika etymologicznego JP w wczesno słowiańskim "tłum, ludzie" później niestety ale znaczenie zupełnie negatywne:

http://www.sciaga.pl/slowniki-tematyczne/5913/gawiedz/

Jak napisałem. Nie pomyślałem że mogę kogoś urazić i wyciągnąłem wnioski czego i innym życzę smiley

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
marcin1980
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Data rejestracji: 03.07.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-07-2014 08:46
hej,jestem świeży więc pewnie dużo jeszcze dołków mnie czeka,mnie pomaga fakt że moja larwa idzie w zaparte i nie chce wrócić, chce kontynuować swój związek w radosnym czworokącie smileyna ,gad,ja i żona gada ,(dzieci po obu stronach) i wierzy że to sie jakoś poukłada smiley.ja się czasem zastanawiam za czym ja dokładnie tęsknie? i nie potrafie sobie odpowiedzieć,co ona mi dawała takiego czego nie mógłbym dostać od kogoś innego.... i tu zaczynają sie u mnie zaczątki racjonalnego myślenia i patrzenia w przyszłość,jasne dobija mnie samotność,czekają święta ,sylwester,etc. ale co jakiś czas mruga światełko w tunelu.i tego się będę trzymał ,na pewno nie będę sie składał do kupy latami.ona nie była i nie jest tego warta,pozdrawiam
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-07-2014 17:30
Marcin 1980,
mnie pomaga fakt że moja larwa idzie w zaparte i nie chce wrócić, chce kontynuować swój związek w radosnym czworokącie ona ,gad,ja i żona gada ,(dzieci po obu stronach) i wierzy że to sie jakoś poukłada

Jakoś się napewno poukłada. Nie pozwól tylko na to, żeby to ona jakoś układała, bo będziesz uwzględniany na samym końcu tego jakoś i z dołków nie wyjdziesz. Musisz ocenić realne zyski i straty, zaplanować i zrealizować poukładanie życia dla siebie, byle nie jakoś.
Cokolwiek by Ci nie dawała wcześniej, w tej sytuacji gdy znalazła sobie innego do obdarowywania, większość powinna dać Ci więcej. Nie zakładaj tylko, że dozgonnie, bo to już głupota;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
marcin1980
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Data rejestracji: 03.07.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-07-2014 19:28
w sumie to już dołki coraz płytsze ,poszedłem za radą bardziej doświadczonych i ruszyłem 4litery z domu,jedyne na czym mi zależy to możliwie częste kontakty z synem ,sprawy majątkowe cóż,myślę że mamy układ bo wie że nie ugra za wiele .smiley zaplanowałem już sylwestra ,bo wiem ze Święta będą ciężkie,nie mam zamiaru planować i niczego układać robiłem tak przez ostatnie 10 lat!!! może czas pobyć nieodpowiedzialnym i niedojrzalym przez czas jakiś ,brzmi to głupio ale poznałem moją larwe jak mialem 18 lat i w sumie od tąd tkwiłem w związku wyrzekając sie pokus wszelakich,bez najmniejszych skoków w bok i kłamstw.sądze że to koniec użalania sie nad sobą wiem że to nie stan permanentny i będzie jeszcze ciężko,co do układania sobie już samą obecnością moją w okolicy (dziecko),nie będę im ułatwial ale i na to czy im dobrze czy nie mam coraz bardziej wywalone,Morał z tej historii taki że albo nie kochałem jej tak bardzo jak myślalem,albo jestem silniejszy niż początkowo myślalem,tak czy tak jest na plus
smiley
endless_hope
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: xxx

Data rejestracji: 15.08.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-08-2014 22:16
hey gdyby ktos cchial pogadac jestem tuttajsmiley
Strona 213 z 219 << < 210 211 212 213 214 215 216 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info