Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 212 z 219 << < 209 210 211 212 213 214 215 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Marta74
Użytkownik Postów: 192
Uzależniony

Data rejestracji: 02.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 12:45
Kurczę, Woland, nie znam Cię...
Ale nie rozumiem, dlaczego się wypowiadasz, jakbyś był wszystkowiedzącym, nieomylnym sędzią, który ma prawo wydawać wyroki i wygłaszać je publicznie...? smiley

Świat nie jest czarno-biały...
... chociaż chwilami tak się nam wydaje.

Jest kolorowy!!! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-03-2019 15:32
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Woland
Użytkownik Postów: 308
Przyjaciel

Data rejestracji: 03.06.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 12:49
Marta74
Ale nie rozumiem, dlaczego się wypowiadasz, jakbyś był wszystkowiedzącym, nieomylnym sędzią, który ma prawo wydawać wyroki i wygłaszać je publicznie...?

Wszechwiedzący? Nie, opieram się na tym co usłyszałem od partnera JW, samej JW i tym co JW napisała na portalu. Odsiałem łzawe historyjki, zostawiając samą esencję.

Mam wrażenie za to, że to Ty nie wiesz o czym się wypowiadasz...

Post doklejony:
Aha, bo możesz nie kleić - mój dawny nick to Rbit.
Edytowane przez Woland dnia 14-07-2014 12:49
Marta74
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 13:00
To, że miałeś dwa wcielenia złapałam... smiley i pewno wiem mniej niż Ty.
Ale wydaje mi się, że generalnie nawet ktoś, kto wie naprawdę sporo... nie powinien publicznie wygłaszać wyroków... zwłaszcza nie popierając ich żadnymi konkretnymi argumentami i nie opatrując ich stwierdzeniem, że to subiektywna opinia...

Jest kolorowy!!! smiley
Woland
Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 13:09
Hmmm, subiektywna opinia powiadasz... Znane mi wersje JW i jej partnera nieco się różnią co do wydarzenia nr 1 (było jeszcze nr 2 i 3), ale w obu JW nie wychodzi na tę białą. W każdym razie, fakty to fakty i nie ma co z nimi polemizować. Co innego ich interpretacja-opinia, bo tę jak d..ę każdy ma swoją.

I słowem bym się tu nie odezwał, bo mam i tę historię i ten portal już z letka w pompce, gdyby JW nie zarzuciła mi "insynuowania". Ale, jak sama widzisz, w kolejnym poście pośrednio bo pośrednio, ale przyznała mi rację, z tym że okoliczności poboczne uznała za wyjątkowo ważne. Fakt, spotkała ją wielka tragedia, ale to nie jej partner był sprawcą (choć swoje też miał za uszami) - w każdym razie nie zasłużył na strzał, który dostał.
Marta74
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 13:32
Woland,

Znowu generalizując... smiley bo o faktach nie mam jak z Tobą w tej chwili dyskutować...

Nikt z nas nie jest bielutkim aniołkiem, bo takowe tylko w bajkach występują... smiley i wszyscy niestety popełniamy błędy... smiley

Ale tzw. "okoliczności poboczne" mogą być chyba w wielu sytuacjach naprawdę istotne... bo jednak inaczej się interpretuje np. odebranie komuś życia np. w ramach działań wojennych, w obronie własnej, w afekcie np. po zdradzie, u chorego psychicznie, jako skutek wypadku, a inaczej jeśli ktoś zabija na przykład dla korzyści materialnych...
Zgodzisz się...?

Rozumiem, że zarzut "insynuowania" mógł zaboleć... tylko Twoja obrona w formie bardzo ostrego, kategorycznego ataku mnie poraziła...

Jest kolorowy!!! smiley
Woland
Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 13:39
Marta
Znowu generalizując... bo o faktach nie mam jak z Tobą w tej chwili dyskutować...

Dokładnie tak smiley

tylko Twoja obrona w formie bardzo ostrego, kategorycznego ataku mnie poraziła...

Jestem łagodny jak muflon, jeśli się mnie nie zaczepia smiley

Post doklejony:
ps.
Sądzę, że opinie "gawiedzi" smiley byłaby zupełnie inna gdyby to nie byłą SuperAdminka, tylko ktoś nowy przyszedł i opisał swoją historię. Przypuszczam, że zostałby tu zmieszany z błotem...
Edytowane przez Woland dnia 14-07-2014 13:40
Marta74
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-07-2014 14:04
Woland,

Sądzę, że opinie "gawiedzi" byłaby zupełnie inna gdyby to nie byłą SuperAdminka, tylko ktoś nowy przyszedł i opisał swoją historię. Przypuszczam, że zostałby tu zmieszany z błotem...

Zdarzają się również przedstawiciele "gawiedzi", którzy starają się NIKOGO nie mieszać z błotem... do których ja się zaliczam... smiley
Niemniej nie jestem pewna, czy nawet w stosunku do SA żadna przykra, zupełnie niepotrzebna i krzywdząca krytyka się nie pojawi... tak działają chyba fora internetowe... smiley

Jestem łagodny jak muflon, jeśli się mnie nie zaczepia

To świetnie. smiley Konieczność obrony jest moim zdaniem "okolicznością poboczną", która ma znaczenie... smiley ale obrona powinna być chyba adekwatna do wagi "zaczepki"... smiley

Jest kolorowy!!! smiley
Strona 212 z 219 << < 209 210 211 212 213 214 215 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info