Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 199 z 219 << < 196 197 198 199 200 201 202 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-05-2012 13:03
Nikola trzymamy kciukismiley Pomysl z lista przedni,tylko badz konsekwentna....osobiscie przyznam,ze sama sto lat temu taka sporzadzilam i zabraklo mi wlasnie konsekwencjii............utknelam gdzie w polowie drogismileyczyli pare rzeczy jeszcze przed mnasmiley...ale to nic, nie ma pospiechu.
Zyj ze wszystkich sil, pozdrawiam
Edytowane przez dnia 13-05-2012 13:04
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-07-2019 11:33
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-05-2012 09:55
Witajciesmiley pisząc tu robie kolejny krok do przodu ku lepszemu życiusmiley ......

Nicola przepraszam jeśli poczujesz się obrażona że cytuję Twoja wypowiedz ,ale najchętniej przepisałabym ją całą zmieniając tylko tyle że Ja nadal tkwię w związku bo nie mam innego wyjścia .Pan pomyłka musi mieszkac z nami ale na szczęście pracuje jako kierowca i więcej go nie ma jak jest.Ja dałam szansę wydaje mi sie że zrobiłam wszystko by uratować ten zwiazek i naszą miłość teraz wiem że było mi to potrzebne bym nie miała wyrzutów sumienia co do siebie,że to ja zawaliłam .

Mój mąż okazał się 100% egoista który dba tylko o to by to jemu było wygodnie nie liczy sie z tym co my czujemy.Traktuje jak służące .Moje dziecko powiedziało nawet że jak bym zdradziła tate to nie miała by o to pretensji ,Tylko że ja brzydze się zdrada w jakiejkolwiek postaci. Zastanawiałam się wiele razy dlaczego,może z charakteru silnej woli nie wiem .Wiec nie szukam nikogo na siłę by zadowolić samą siebie i by przynieść wstyd moim dzieciom .

Wiem jedno nikt sie nie zmieni pod wpływem naszej osoby jeśli tej zmiany nie chce on sam i zmiany nie widzi bo jest mu tak dobrze.
Nie pomoże nic jak będziesz wrzeszczeć to powie że histeryzujesz jak przestaniesz sie odzywać powie że ci odwala bo on jak zwykle nie wie o co Ci chodzi.Teraz wyjechał do Arabi na 100 ludzi w pracy musiał wyjechać On nie odpuścił zostawił mnie samą z chorym na raka wujkiem którym sie opiekujemy i jego starymi rodzicami którzy też potrzebują opieki.

Nie zorganizował pomocy by mi było lżej byśmy my przeszli przez to razem tylko wyjechał prosiłam by został ale wyjechał -wiecie z jakiego powodu bo nigdy jeszcze tam nie był zjeżdził wszystkie kraje ale tam nie był i pojechał nie zrezygnował dla nas .

Ja mogę zrezygnować ze swoich wyjazdów nie mogę zostawić domu dzieci On może bo nigdy nie był.

Mam zaniar też zacząć od nowa ale ja musze jeszcze poczekac aż najstarsza córka się usamodzielni .

Panie i Panowie dałam szansę i poległam na całej linii -czas to wreszcie sobie uświadomić -Ale dałam za to ostatnią szansę.ANKAA nie warto upokażac siebie dla dobra zwiazku -odpowiedz sobie na pytanie ile zniesie dla ciebie upokorzeń twój partner bo tak powinno byc prawda powinniśmy sie wspierac nawzajem .A w takich zwiazkach wspiera tylko jedna osoba a druga czerpie ile sie da.

Grusza
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-05-2012 19:56
Grusza,poległas,ale nie poddałąs się walkowerem.Nie ma co czekać,aż dzieci się usamodzielnią,można sobie życie zorganizować...Na serio,mnie się udałosmiley
Powodzenia

This user has been deleted!
GRUSZA38
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: KONIN

Data rejestracji: 12.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-05-2012 21:29
Bacello dziękuję -życie można sobie zorganizować i tak właśnie zrobię .Ale muszę poczekać byłam tak naiwna że aż mi się niedobrze robi na sama myśl o tym .Wszystko należy i zapisane jest na mojego męża nawet firma którą sama stworzyłam .Nie mogę teraz robić rewolucji bo są matury .
I dalsza nauka drugiego dziecka bliży dojazd do szkoły tu gdzie teraz mieszkam .

Piszę dla przestrogi innych dziewczyn nie wierzcie w komplementy i czułe słówka nie poparte dowodami czarno na białym zatyracie się na śmierć .a w efekcie za waszą prace otrzymacie nie dobre słowo a zdradę ,bo byłyście za uczciwe za dobre .

Tak jak napisała to jedna z dziewczyn z Forum bieżcie ile sie da a w zamian dajcie tylko troszkę.

Ale to już za mną napisałam to wreszcie i przyznałam sama przed sobą,że jestem ostatnia kretynką jaka jest na tym świecie .
Mnie nie boli zdrada męża ,tylko jak mogłam byc tak naiwna i głupia wierząc w kazde bezgranicznie wypowiedziane słowo przez pana pomyłkę.

Dlatego poległam -mam tylko nadzieję że ten stan minie .I z tego związku nie wyjdzie wyrafinowana ,zimna jak lud jędzasmiley.-Bo tego nie chcę

Grusza.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-05-2012 08:36
Grusza-więc witaj w świecie naiwnych kretyneksmileyCo do reszty-można sobie poradzic,tylko trzeb na zimno...

This user has been deleted!
Autor RE: A może tak...
SadJean
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 16.05.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-05-2012 20:21
Czytając ten wątek już jakiś czas temu, nie wiedziałam bardzo jak mam opisać sytuację w jakiej ja się znalazłam... ciężko mi chyba tak porsto z mostu nazwać to co sie stało w moim życiu prostymi słowami. Zaczełam pisać bloga... naprawde polecam, może to być dobry lek na chwile kiedy chciałoby się coś wyraźić ale nie bardzo ma do kogo...

I tak powoli opisuje jak to było, jest... burntjean.blogspot.com

Przepraszam za wcięcie w temat...

Pozdrawiam
Autor RE: nie warto
piotrek8
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 31.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2012 18:46
Ja próbowałem przez miesiąć było słodko żona udawała jak tylko mogła a za plaecami załatwiłem program szpiegowski na kompa i wszystko wyszło nadal się umawiali i wogóle a tutaj tak grała że szok nie da się po czymś takim zaufać bo zawsze powraca ta myśl czy nie spotykają się znowusmiley
Strona 199 z 219 << < 196 197 198 199 200 201 202 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info