Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 198 z 219 << < 195 196 197 198 199 200 201 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
malwa
Użytkownik Postów: 21
Małomówny

Data rejestracji: 26.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-01-2012 13:11
Mój gad kiedy był juz z dziwką też pisał do mnie emila i coś w ten desen, żebym przestała go prosić, płakać a raczej się zmieniła i zaczęła być , zyć nie wiem dokładnie co miała na myśli, taka, żeby on pozałował że ode mnie odszedł. No i pożałował, mówił mi to, ale ja mu nie wierzę, bo kiedyś też powiedział, no i co myslałaś że głupi, to o sobie sam, P..., nic mu w zyciu nie wyszło, nic nie potrafii a tu proszę załapał się na atakacyjna, świetnie ubraną kobiete i to 11 lat młodszą, zapomniał kretyn dodac że ****ke, jej mąz mi powiedział, jej były, że zawsze miała dwóch, kiedy była z moim też, on w czasie tej znajomości pozyczył 10000 zł, byli w Krakowie, odpocząć, kurw...sie po hotelach, chodzili na kolacyjki, tylko oddawaliśmy już razem, jak wrócił, ale ja jak zwykle zorientowałam się po spłaceniu, kiedy dostałam z powrotem weksel z datą z okresu jego ****.. życia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-03-2019 15:37
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Ankaa
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 28.10.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-02-2012 18:15
Ja próbuje po raz kolejny po wielu upokożeniach i zdradach nie wiem co z tego wyjdzie, ale robię to dla synka, żeby miał ojca, co prawda psychopate, bo tak sie czasem zachowywał, ale niby sie zmienił zobaczymy na jak długu. Tylko ja nie bardzo umiem mu wybaczyć i nie umiem se z tym wszystkim poradzić. Mam wrażenie, że ,je życie to porażka, po za oczywiście moim synkiem, bo to jedyne szczęście jakie mam.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-02-2012 19:43
Ankaa,zycie masz tylko jedno,a zycie z psyhopatą,troche na własne zyczenie,dla kogoś,dla synka jest głupotą.Nikt nie ma prawa nikogo upokarzać,nie wolno wpędzać w poczucie winy.Uciekaj,mozesz jeszcze,ile razy mozna dawać szansę?Raz,no dobra,niech będzie,może dwa,ale ciągle?To jakis masochizm,a chyba nie jesteś bezwolna lalką.
Pamiętaj,że dla rozwoju dziecka potrezebna jest szczęsliwa mama i stabilizacja.Masz to?Nie.Gdybys była szczęśliwa,nie pisałabyś tutaj,gdybys miałam stabilizację,nie dawałabys kolejnej szansy.Dla mnie kochasz chora miłośćią,z głupia nadzieją,że On sie zmieni,że to juz ostatni raz.
Skorzystaj z pomocy psychologa w centrum kryzysowym Twojego miasta,pomoc jest bezpłatna,numer telefonu znajdziesz pod 118913,wystarczy powiedzieć,czego szukasz i gdzie.
Nie masz poczucia własnej wartości,jestes uzalezniona emocjonalnie.Masz szansę,na swoje zycie.Wykorzystaj ją.Pamietaj,ze zycie z osobowościa psychopopatyczną dla dziecka nie jest dobre.Dla cIebie tez nie.
I nie wygłupiam się,wiem co piszę.
Zobacz;jest dobrze tylko jak jest jak on chce,prawda?Jak masz inne zdanie,on ciągle wraca do tematu,tygodniami go wałkuje,uzywa róznych argumantów,tych poniżej pasa tez,az nie zmienisz zdania.Ile razy słyszałaś,że wymyslasz,że zwariowałaś?Ile razy ,sadystycznie Ci zadawał ból psychiczny z tekstek na koniec;
kochanie,ja dla Twojego dobra.
Ile razy słyszałaś,że on tak bardzo się stara,a Ty wszystko psujesz,nie dostrzegasz,nie widzisz jaki on jest świetny?
Ile razy się zastanawiałaś,czy jestes go warta?
Ile razy płakałas przez drania?
Uciekaj,psychopaci nigdy sie nie zmieniaja.Pamietaj jednak,że to bardzo twardzi i wyrachowani przeciwnicy,nie mają żadnych skrupółów,zrobia wszystko,zeby osiągnąć swój cel.
Uciekaj i powodzenia
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-02-2012 20:50
Dokladnie, Ankaa, wmanipuluje Cie i zanim sie obejzysz bedziesz pozbawiona woli dzialania.Dla synka mowisz...hmmm jesli pozwolisz by wychowywal go psychol,sa spore szanse ,ze sam wyrosnie na kogos takiego.Dla dobra synka wiec i swojego-trzymaj drania z daleka, skozystaj z pomocy.Im dluzej w tym tkwisz tym trudniej podjac ostateczna decyzje-odwagi,Raz a porzadnie -odciac sie.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
annabella
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 30.03.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-03-2012 17:16
Witam.. wiem coś o manipulacji i dążeniu do bycia razem dla dobra dziecka.. ale tak jw inni mówią tak jest najlepiej zrobić. nie ma sensu sklejać czegoś byleby było.. wiem coś o tym. Sama od ponad roku wychowuję synka. Jakoś sobie radzimy. Pan mąż raz-dwa razy w miesiącu odwiedza małego. Jego wybór, jego strata. Ja staram się, aby mimo wszystko synek był szczęśliwy i każdego dnia widzę jego uśmiech na buzi, to wiem że damy sobie radę. Byłam u psychologa - trochę pomogło. Więc Ankaa może też z tego skorzystaj. Wiem jak ciężko podjąć pierwsze kroki, ale im bardziej będziesz się uawlaniała od tego, to będziesz czuła coraz większą ulgę.. Pozdrawiam

Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...
38093820 Wyślij Prywatną Wiadomość
niezapominajka

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-03-2012 22:05
Dzieci wbrew temu co myślimy, czują to co się dzieje, dlatego czasami warto odejść, by dziecko wychowywało się w spokoju.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Nicola22

Uzależniony

Miejscowość: Olsztyn

Data rejestracji: 06.02.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-05-2012 15:25
Witajciesmiley pisząc tu robie kolejny krok do przodu ku lepszemu życiusmiley

Pierwszym krokiem było odejście w lutym od eks. Poczułam wtedy odgomna siłe do zmiany swojego życia.To był czas tylko dla mnie. Oswojenie sie z myśla ,ze jestem sama,ze moje życie teraz bedzie inne...lepsze. Odnowienie kontaktów ze starymi znajomymi których zaniedbałam przez toksyczny związek. Mały remoncik w mieszkanku i pozbycie sie rzeczy eks. Analiza błędów które popełniłam i przestroga dla samej siebie żeby ich wiecej nie popełniać.

Teraz przyszedł czas na kolejny kroksmiley
Sporządziłam sobie liste rzeczy które chcem osiągnąc. Mysle,ze wyznaczenie sobie celów sprawi,ze odżyje i będe sie spełniaćsmiley chcem być tą szczęsliwa i niezależna Nicolą co 3 lata temu,a teraz już wiem ,ze nic mnie nie ogranicza.

Z eks nie mam kontaktu i nigdy nie było mi z tym tak dobrze jak teraz,ale 3 dni temu musiałam sie do niego odezwać ponieważ listy do niego przychodza jeszcze na mój adres(ale odesłałam list uprzejmie informując,ze Pan pomyłka już tutaj nie zamieszkuje)i poinformowac go o nich. W odpowiedzi napisał,ze wciąż mnie kocha i tęskni. Nie musze chyba pisać,ze poczułam satysfakcje,ze sie od niego wyrwałam i jego słowa nie zrobiły na mnie żadnego wrażeniasmiley

Zaczynam wielkie zmiany i chciałam sie ta informacja z Wami podzielicsmiley trzymajcie kciukismiley pozdrawiam

Plany znikaja,zastępują je marzenia...
Strona 198 z 219 << < 195 196 197 198 199 200 201 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info