Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 193 z 219 << < 190 191 192 193 194 195 196 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
JestemJa
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 14.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2011 16:50
A ja sobie myslę,że gdybym zdradziła i gdybym usłyszała,że on chce zemścić się równiez skokiem w bok-nigdy,nigdy nie powiedziałabym mu ,że by to zrobił,bo to musi byc strasznie upodlajace uczucie,robic cos wbrew sobie,żeby komuś kogo sie kocha sprawic przykrośc specjalnie,w ramach zemsty,a niech poczuje to co ja czułem/łam..
Więc po co mi to?mało mi upodlenia i czarnych myśli?
Tak,to jest one way ticket.
Gacek i pskow,powiedzcie mi,bo jestescie myślę facetami,a faceci zupełnie inaczej patrza na zdrady z obydwu stron-jak ja mam dotrzeć do swojego,jak mu wytłumaczyć,że jest mi cięzko,że nigdy nie będzie tak jak kiedyś,ze oczekuję od niego wyciągniecia mnie z tego gó..a,że ja nie chcę żyć juz tym,chociaz codziennie o tym myslę,jak mu to powiedziec ,żeby zrozumiał-bo moje babskie gadanie nie dociera do niego tak jakbym chciała...
zamyka sie w sobie i cierpi w milczeniu,znosi wszystko,ale dlaczego nie działa??
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 05:11
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2011 17:41
JestemJa nie dziala bo nie wie jak.Nie wie co zrobic, o ile mozna cos zrobic, by to naprawic.Sama widzisz po sobie ze jego akcje ci nie wystarczaja kwiaty i przytulanie- musztarda po obiedzie...jednak, wazne ze wie, ze jest swiadom tylko na ile wierzysz w jego wyrzuty sumienia?Badz ostrozna z dawaniem szans zebys nie wpladla w pulapke jaka wpadl chlopak nowezycie.Zemsta cie zniszczy, nie da ukojenia..to bledne kolo.Trudne decyzje przed toba przed nim sporo pracy...ile dasz rady udzwignac? ty wiesz najlepiej...
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
pskow
Użytkownik Postów: 192
Uzależniony

Data rejestracji: 24.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-11-2011 15:29
Gacek i pskow,powiedzcie mi,bo jestescie myślę facetami,a faceci zupełnie inaczej patrza na zdrady z obydwu stron-jak ja mam dotrzeć do swojego,jak mu wytłumaczyć,że jest mi cięzko,że nigdy nie będzie tak jak kiedyś,ze oczekuję od niego wyciągniecia mnie z tego gó..a,że ja nie chcę żyć juz tym,chociaz codziennie o tym myslę,jak mu to powiedziec ,żeby zrozumiał-bo moje babskie gadanie nie dociera do niego tak jakbym chciała...
zamyka sie w sobie i cierpi w milczeniu,znosi wszystko,ale dlaczego nie działa??

Nie pomogę Ci z prostego powodu. Sam szukam odpowiedzi na ten problem dla samego siebie i jej nie znajduję. Czy kat jest w stanie zrozumieć swoją ofiarę?

Hera
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Data rejestracji: 29.03.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-11-2011 07:06
kat nie jest w stanie zrozumiec swojej ofiary...

Hera i Zeus spierali się o to, kto jest bardziej skłonny ulegać pokusom miłości: mężczyzna czy kobieta. Wezwali na sędziego Terezjasza, ponieważ przez część swego życia był kobietą. Terezjasz był tego samego zdania co Zeus, odparł więc: "kobieta". Hera sprawiła, że oślepł.
FeeLoVe
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 15.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-12-2011 22:34
Witam,
Jestem tutaj nowa. . .
Wreszcie zdecydowalam sie wejsc na "takie" forum . . . bo wszyscy mi mowili ze minie, ze zanim sie obejrze bede szczesliwa matka z trojka dzieci... no ale. . . czas nieublagalnie leci aaa to wszystko powraca jak najgorszy koszmar. . .
Dzis chce tylko napisac ze przeczytalam wszystkie 68 stron i jest mi troche lzej. . .
Chociaz na dzis. . . a to juz duzo. . .smiley
anka1845
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 15.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2011 01:59
FeeLove nie bardzo wiem jak Ci pomóc. Napisz proszę coś więcej. Bo z tego co piszesz nic nie wynika oprócz tego, że jest Ci ciężko i że przeczytałaś co nieco tutaj.
FeeLoVe
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 15.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 16-12-2011 08:54
aniu1845. . .smiley
wiesz co. . .
sama nie wiem od czego zaczać. . .
zastanawiam sie tylko czy sa na tym swiecie normalni faceci, ktorzy nie traktoja kobiet jak rzeczy. . . jak obiekt zainteresowan sexualnych. . .
Bylam z facetem 3 lata. . .
i przez ten czały czas byłam ślepa. . . bo zakochana. .
wszystko mu wybaczałam. . .
najpierw od najmniejszych przegiec. . .
ze wyskakuje z chlopakami do klubow i mnie tam nie chce w tym samym czasie widziec. . .
pozniej, dowiadywalam sie ze flirtuje z dziewczynami na necie. . .
jeszcze pozniej ze ma przyjaciolke i ze to normalne- a okazalo sie ze wogole nie byla jego przyjaciolka. . . tylko chcial czegos wiecej. . .
a teraz. . . zarywa do kazdej dziewicy i chwali sie swoim kolegom ze swoich podbojow. . .;/
Boooooooooooooooooooze. . . a jeszcze nie tak dawno chcial mi dac piersionek. . .
nie umiem juz zaufac nikomu. .
najlepiej zamknelabym sie w swoich 4 scianach i wziela proszki na sen. . .
i. . . jedyny prezent jaki chce na swieta. . . to . . przespac to zycie. . .! ;/ ;((((
Strona 193 z 219 << < 190 191 192 193 194 195 196 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info