Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 192 z 219 << < 189 190 191 192 193 194 195 > >>
Autor RE: Zacząć od nowa
loda
Użytkownik Postów: 122
Uzależniony

Data rejestracji: 14.07.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2011 09:09
Katrin! Nikt Ci nie da gotowej recepty i nie odpowie na postawione przez Ciebie pytanie. Faktem jest jedno- im szybciej uwierzysz w siebie, docenisz swoją wartość ,zrozumiesz ,że alkoholik to same kłopoty i łzy, wstyd i nieprzespane noce tym szybciej zaczniesz 'od nowa" ale już bez niego.Ciężki to krok gdy rozum podpowiada -odejdż,a serce chce nadal kochać.Ale jesteś odpowiedzialna za życie swoje i swoich dzieci. Przedsmak życia z alkoholikiem już poczułaś więc nie pozwalaj na więcej! Oszczędż sobie i dzieciom traumy jaką niesie za sobą alkohol.
2674792 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-03-2019 19:31
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2011 15:39
katarinka31 czasu minie tyle ile trzeba bys mogla dojsc do siebie.Wiec przestan patrzec na 'zegar'smiley
wykorzystaj ten moment na siebie i corke i wasze marzenia, to pomoze ukoic bol ...zrobilas 1 krok, tego sie trzymaj, zrobisz nastepny i potem kolejny, az stopniowo odetniesz sie od toksycznego zycia w ktorym tkwilas.Zostana wspomnienia, ale one tez wyplowieja, zaufaj mi, bylam kiedys tam gdzie tysmiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-11-2011 21:35
Katarinka31 napisał/a:
Uwierzcie mi ze chcę odejść. Zrobiłam już ten pierwszy milowy krok kupując mieszkanie i mieszkam w nim sama z dziećmi.

Tak, zrobiłaś pierwszy krok, o dalszych zapomniałaś, zostawiając uchylone dla niego wciąż drzwi...Zamknij je definitywnie, a zobaczysz, że nie trzeba będzie liczyć dni...

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-11-2011 22:16
Katarinka,Rodzinie powiedz prawdę.Najnormalniej w swiecie.Nie zrobiłas nic złego,nie masz się,czego wstydzić.Jesteś dorosła i sama swoim życiem kierujesz.Bez obaw.Rodzina zrozumie.
Ile czasu?Nie ma recepty,pewnie dużo,ale jesteś na dobrej drodze.Powodzenia
JestemJa
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 14.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2011 14:15
Hej Kochani,
jestem tu z przyczyn oczywistych.Wiem o nabijaniu sie z mojej naiwności, od 3 miesięcy i zyc mi jest z tym ciezko,jak kazdemu kto został zdradzony.
Myslę o tym codziennie,kazdy dzień zaczynam od tego gó..a,nie potrafię pogodzic sie z tym i zacząc wszystko od początku,jak mi to mój małżonek sugeruje.
Ciągle mysle,dlaczego,po co??
I wiecie,co,pomyslałam sobie w przypływie rozpaczy,że ja też mu to zrobię,że zemszcze się,że może wtedy przestanę myślec o tym wszystkim,że mu nie ufam,że sie brzydzę go,że go nie szanuję..
I powiedziałam mu to,a on-jeżeli ci to pomoże,to zrób to....
I tu oszalałam chyba,bo nie odnajduję sie w tym wszystkim,bo jak?
mam sie odwrócic od tego w co wierzyłam,od swoich zasad,bo mi zdrada za zdradę pomoże??
pomogło by mi myśle bardziej to,żeby on starał sie i zabiegał o mnie jak kiedyś-tak,mówiłam mu to,ale on nie rozumie,mówi,że sie stara przeciez,że czego ja chce więcej-a tu ode mnie-bo przynosi mi raz na jakis czas kwiaty?bo częsciej mnie przytula?bo mówi częsciej ,ze mnie kocha?
a ja chce czegos więcej,więcej i wiecej,jak zbity pies potrzebuję poczucia bezpieczeństwa,zaufania..
a może rzeczywiscie będę mogla funkcjonowac normalnie dopiero wtedy, kiedy odpłace mu tym samym??

Wyślij Prywatną Wiadomość
pskow
Użytkownik Postów: 192
Uzależniony

Data rejestracji: 24.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2011 16:16
@JestemJa
jeżeli ci to pomoże,to zrób to....

Literalnie, to samo zdanie usłyszałem. Nie wynikało ono jednak /chyba!/ z obojętności lecz z poczucia braku prawa by czegokolwiek zabraniać. Bo pomyśl chwile, jak Ty byś się zachowała? Wiem, że to prawie nie możliwe wczuć sie w taką sytuację bycia winnym zdrady. Ale gdybyś coś takiego zrobiła, czy czułabyś w sobie prawo zabronić tego samego małżonkowi?
Wiem, to trochę upadlające, to tak jakby nasza wierność mało co znaczyła. Ale ja Ci nie polecam tego. Sama tego pożałujesz, a i małżonek zmieni na pewno stosunek względem Ciebie. Poczytaj sobie historię @noweżycie.

Gacek1974
Użytkownik Postów: 88
Stały bywalec

Data rejestracji: 19.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2011 16:24
@JestemJa
to jest one way ticket....juz w trakcie zemsty bedziesz sie z tym zle czulasmiley jesli juz ..to zakonczyc to i wtedy chulaj dusza piekła nie ma.
Moim zdaniem tak sobie nie pomozesz.
Strona 192 z 219 << < 189 190 191 192 193 194 195 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info