Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 190 z 219 << < 187 188 189 190 191 192 193 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-10-2011 20:26
matitka napisał/a:

Poplakalam sie jak uslyszalam to bijace serduszko we mnie smiley

Kieruj swoje myśli tylko na to serduszko, teraz potrzeba Wam- Tobie i jemu, przede wszystkim spokoju...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 22-03-2019 11:52
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
alex27
Użytkownik Postów: 56
Stały bywalec

Data rejestracji: 16.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-10-2011 21:44
Dzisiaj spakowałam wszystkie jego rzeczy, które zostawił u mnie w mieszkaniu. Nie mieszka już to od ponad 4 miesięcy. Tyle tez go nie wiedziałam. Cały czas mamy jakiś kontakt ze sobą, ostatni zaczął pisać, że tęskni... kolejny raz. I kolejny raz wiem, że to tylko gadanie, nie zrobi nic. Po prostu chce mieć nadal jakąś kontrole nam moim życiem. A ja w zasadzie w ogóle go nie mam. Cały czas rozpamiętuje zdradę, chociaż wydarzyła się rok temu, a dziewczyna z która mnie zdradził już nawet z nim nie pracuję. Cały czas żyje tym co było i strasznie się boje od tego uwolnić, bo co mi zostanie? Teraz już nawet nie on, ale żal po nim był sensem mojego życia. Godzinami siedzie na tym forum, czytam, rozpamiętuje, rozmawiam z nim w myslach.... W pracy tez wszystko mi się kręci wokół jego osoby. Jak wyśle te rzeczy, zablokuje go na gg, zmienie numer telefonu.... odetne się... co co mi pozostanie...?

Mam jakiś straszny strach przed tym, żeby zacząć od nowa......
Edytowane przez dnia 18-10-2011 06:54
Wyślij Prywatną Wiadomość
Dafi
Użytkownik Postów: 140
Uzależniony

Data rejestracji: 15.10.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-10-2011 21:51
alex ja jego jakies majtki jeszcze mama a niech sobie leza mi nie przeszkadzaja, wywalilam z gg, z FB numeru nie moge zmienic do konca umowy a szkoda.
Poki co jest ok. On sie stara albo staral kontaktowac co tydzien, ja mu ostatnio podczas rozmowy wypalilam aby nie dzwonil nie pisal to stwierdzil ze ok, ale ty czasami napisz co u was.
Odpowiedzialam ze nie jedynie moge napisac co z ciaza, ale nie o sobie i swoich dzieciach.
allegro1234
Użytkownik Postów: 33
Stały bywalec

Data rejestracji: 13.07.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-10-2011 00:07
alex27 smiley popełniasz błąd, że żyjesz tym co było. Jak tak będziesz rozpamiętywać i widzieć go wszędzie to będzie boleć i boleć. Musisz właśnie robić wszystko, aby te obrazy oddalać od siebie.
Ja też tak miałem. I nie wyłem, ale piłem dużo. A teraz? uczę się nie myśleć o niej i udaje mi się to coraz bardziej. A dzięki temu zauważam też innych ludzi obok smiley
alex27
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-10-2011 20:35
Dzięki allegro, może masz rację, że już w końcu warto się uwolnić od tego wszystkiego, mam nadzieję, że też z czasem będzie mi się to coraz bardziej udawało
Tulia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-10-2011 08:06
alex, na poczatek wlasnie dobrze uciac kontakty. ja strasznie sie boje glebokiej wody, plywam zawsze przy murku albo tak, zeby moc sie zlapac smiley bardzo mi to przypomina wlasnie kontakty z ex. dobra, odszedl, dobra, ma swoje zycie, ja mam swoje, ale co jakis czas badam czy aby na pewno jest w poblizu. pozwalam brac udzial w jakis sposob w moim zyciu. jeden z forumowiczow powiedzial mi kiedys, ze zadowalam sie takim zyciem na niby, odpadkami ze stolu zdradzacza. klocilam sie z nim, ale niestety to on mial racje. trzeba sprobowac bez tej zludnej asekuracji. z plywaniem jeszcze nie sprawdzilam, ale w zyciu juz tak. i wiem, ze to mi daje wieksze poczucie stabilnosci. moge i umiem zyc bez rozpamietywania i bez ogladania sie na niego. wydaje mi sie, ze tak jest faktycznie lepiej. nie musisz kasowac numerow, po prostu odetnij sie od niego, nie pisz, nie dzwon i zobacz, ze brak kontaktow z nim juz naprawde niczego nie zmienia. nadal umiesz sobie radzic. on juz odszedl dawno, a to co pozostalo, to takie wlasnie zludne poczucie, ze nie do konca jestes sama, ze on sie liczy z Toba. guzik prawda. nie ma znaczenia czy on sie liczy z Toba czy nie. to Ty masz przestac sie liczyc z nim. dopiero wtedy mozna znow ruszyc z miejsca.
alex27
Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-10-2011 23:45
Tulio Twoje słowa dokładnie oddają to co czuję, trafiłaś w samo sedno, niby wszystko tak rozumiem i wiem, ale mimo wszystko jakaś tam część mnie wierzy, że dzięki tym kontaktom on w końcu zrozumie, i czekam tak bardzo na niego, chociaż tak naprawdę wiem, że nie ma na co i na kogo czekać... Próbuje sobie wmawiać, ze dam radę, że zapomnę w końcu, że życie się na nim nie konczy, ale coś cały czas ciężko mi samej sobie uwierzyć :|
Strona 190 z 219 << < 187 188 189 190 191 192 193 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info