Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 188 z 219 << < 185 186 187 188 189 190 191 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 13:02
iwcia xx nie zalamuj sie, zycie sprowadza na nas czasem zaskakujace zwroty akcji to co dzis jest przeklenstwem juto moze okazac sie furtka do lepszej przyszlosci, wszystko jet kwestia decyzji jaka masz zamiar podjac.Syn doda ci sil nadludzkich, wierz mi wiem po sobie.Nie ryzygnuj ze swoich marzen, nigdy i dla nikogo.I ciesz sie ze jestes w Norwegii, piekny kraj i nawet gdybys na chwile zostala sama z synem bedzie ci tam latwiej niz w Polsce, na pewno masz juz tam przyjaciol na ktorych mozesz liczyc, a nawet jesli nie-zycie jest pieknem samym w sobie warto zyc dla nieodkrytych miejsc, niepoznanych wartosciowych ludzi, dla chwil ktore czekaja w ciszy by obudzic w tobie nowe uczucie...nie poddawaj sie, wszystko bedzie dobrze
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-05-2019 21:22
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
iwcia xx
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 16:20
dziekuje sinead .teraz kazde takie słowo pociechy jest na wage złota. zwłaszcza jak co rusz wychodzą na jaw nowe elementy bolesnej układanki. tylko to uczucie samotności jak dopiero co miało sie najblizsza osobe na swiecie...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 17:11
Jestes w miejscu w ktorym trudno myslec racjonalnie a tym bardziej podjac decyzje, to normalne, prawda wychodzi na jaw pomalu, bedzie bolalo, i musisz byc na to gotowa, ale tez wiedz ze ten bol z ktorym mocujesz sie teraz ,paradoksalnie-doda ci sil.Jestes na poczatku drogi, wierze ze na poczatku drogi do czegos lepszego.Nie wiem czy mu wybaczysz, czy jego ewntualne starania wystarcza by utrzymac wasz zwiazek, ale na pewno jestes bogatsza o kolejne doswiadczenie, to czyni cie tylko wspanialsza.Miej oczy otwarte, podejmuj decyzje ostroznie, ale nie boj sie podjac radykalnych krokow jesli to konieczne do ocalenia ciebie i dziecka.Jestes silna, przetrwasz.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
kobieta33
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 17:59
Dziewczyny sinead wie co pisze, mądra kobietka z niej z dużym bagażem życiowym, dla każdej z nas znów z czasem słonko świeci coraz jaśniej, iwcia synek już dodaje Ci sił, z czasem odkryjesz sama siebie na nowo i okaże się że znalazłaś w sobie takie pokłady siły o których nie miałaś pojęcia
Trzymajcie się
Anka

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
iwcia xx
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2011 06:51
juz jedno wiem na pewno ze nie warto wybaczyc komus kto wcale za bardzo tego nie żałuje. chodzi wręcz dumny jak paw nastroszony w piórka. i mysli że jest tak makboski że suche przepraszam wystarczy.
to prawda synek juz daje mi siłe. obiecałam mu że sobie poradzimy i że bedzie miał szczęśliwe dziecinstwo mimo wszystko
kobieta33
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2011 09:29
Masz rację, ja też uważam że żeby dać zdadzaczowi szansę to najważniejsze są dwie rzeczy- zdradzacz na prawdę żałuje swojego czynu i udawadnia to swoim postępowaniem, - osoba zdradzona chce dać szansę. W innym przypadku nie widzę racji bytu związku po zdradzie.
iwcia dasz radę jesteś młoda i nie jesteś sama masz synka smiley
jeszcze dużo ciężkich chwil przed Tobą, ale silna kobietka z Ciebie dasz radę.
Pozdrawiam.
Anka

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
iwcia xx
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2011 09:53
no niestety 30tka na karku to tez ciezko wszystko zaczac od nowa ale nie mam wyjscia...
Strona 188 z 219 << < 185 186 187 188 189 190 191 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info