Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 187 z 219 << < 184 185 186 187 188 189 190 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-08-2011 21:25
.............czyzbym dala sie nabrac na reklame strony edytaimaciek...smileysmiley hehe no niezle
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:06
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
kobieta33
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-08-2011 21:50
Olivko
mój mąż nazwijmy to też nie jest rozmowny, ale jak mu zależało to mówił z resztą taki mieliśmy wypracowany przez lata system że się umiał przede mną otworzyć bo wiedział czuł, że jest kochany że mu na nim zależy a później jak grochem o ścianę więc już tylko się złościł.
Piszesz bez wiary w osobę która kocham nie ma dla mnie przyszłości,nie ma dla nas przyszłości, ja też tak długo myślałam ale od jakiegoś czasu myślę inaczej, myślę o tym dlaczego razem jesteśmy, myślę o jego determinacji na początku związku o tym że to ja na początku związku byłam infantylnasmiley - lubię wydźwięk tego słowa, o tym jak nam było razem dobrze i o tym że przecież mogłoby tak być. Przecież na początku wcale go nie kochałam, trochę mi z tym zeszło, nie ufałam, myślę że na wiele spraw potrzeba czasu, najbardziej kocham syna, kocham siebie i jeśli zdradzi drugi raz to koniec. On kiedyś miał dużą wiarę we mnie, ja mam teraz wiarę w nas, w naszą rodzinę , w to że nasze dziecko musi mieć normalny dom w pełnym tego słowa znaczeniu.
Trzymaj się, napisz na pw zawsze wesprę Cię słowem.
Trzymaj się
Anka

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
olivka
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 27.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2011 00:47
Aniu,czy Ty jesteś mną a ja Tobą???
to co piszesz jest aż wprost nieprawdopodobnie moim zyciem,to jest niesamowite,irracjonalne...
nawet ;nasza; zdrada miała miejsce w tym samym czasie,z tym ,że ja dowiedziałam się teraz,chociaż czułam juz to wtedy,ale jak mogłam uwierzyć sobie,jak uwierzyc w natłok głupich mysli i przeczuć...
jesteś juz rok po,powiedz,dlaczego jeszcze tu jesteś?na tym forum?
bo poznałaś przyjaciół?
bo chcesz pomagać,tak jak mnie pomogłaś swoim ciepłem i mądrościa?
bo nie możesz wyrzucić tego co było z życia,czy może nie chcesz?
napisałam tu,bo wstyd mi bylo komukolwiek o tym powiedzieć w realu,bo czułam że jak nie napisze,jak nie wyrzuce tego z siebie to oszleję...
nie chciałam tu juz wracać,bo nie chcę juz pamiętać,ale wracam ze względu na Ciebie...
kobieta33

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2011 09:40
Cóż tyle nas na świecie że ktoś musi być podobny do kogoś innego smiley
Dlaczego tu jestem ? na początku potrzebowałam, rozmowy, zrozumienia tego co czuję, wygadania się, pewnie też otrzeźwienia z amoku w którym wtedy byłam, chłonęłam wszystkie historie tutaj napisane, współczułam innym i sobie tego co nas spotkało, dosłownie płakałam razem z innymi. Teraz jestem bo z niektórymi z tego forum powiedzmy już się znam, i to dobre, życzliwe osoby, z niektórymi utrzymujemy stały kontakt. Człowiek zawiera tutaj znajomości w trudnym dla siebie momencie życiowym, wspieramy się nawzajem.
Jak piszą tutaj nowe osoby takie jak Ty to jest mi smutno, czasem nadal uronię łzę, że ktoś znów przechodzi przez to piekło. Niestety nie mogę ukoić czyjegoś żalu smutku ale chcę żeby ktoś wiedział że nie jest sam w swym bólu.
Myślę po tym czasie który minął od zdrady, że nie da się wyrzucić tego co było z życia ale można nauczyć się z tym żyć, odnaleźć swoje miejsce na nowo w życiu, w związku albo już samemu.
Olivko jest Ci ciężko i zapewne jeszcze przez jakiś czas będzie, normalne każdy z nas przechodzi przez tkzw etapy zdrady.
Wieczorem napiszę coś na Twoje pw.
Pozdrawiam
Anka

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
olivka
Nowy

Data rejestracji: 27.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2011 23:06
rozumiem i czekam,Aniu
smiley
mój pierwszy usmiech od wielu wielu wielu dni...
martunia35

Nowy

Data rejestracji: 20.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 05:08
A ja już nie umiem sie śmiać. Nie mam już siły na nic....smiley
iwcia xx
Nowy

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-09-2011 06:36
witam wszystkich. ja również nie sądziłam ze kiedyś tu dołącze. zastanawiam sie jak dalej zyc bo nic juz nie ma sensu. nawet nie mam siły zajmowac sie 5-cio miesiecznym synkiem.jestem na dodatek na drugim końcu swiata w Norwegii. od 5 lat razem od 3 lat po slubie, wymarzony synek, domek na kredyt jak z marzeń i nagle koniec wszystkiego. a on suche przepraszam...
Strona 187 z 219 << < 184 185 186 187 188 189 190 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info