Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 185 z 219 << < 182 183 184 185 186 187 188 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-05-2011 18:07
Ten dzień nadejdziesmiley wtedy nie myśl sobie że masz jakiś obowiązek smucić się i trwać w żałobie, nie czuj wyrzutów sumienia że odważyłaś się myśleć o sobie i o tym że chcesz być szczęśliwa, to Twoje prawo - prawo do szczęścia.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 17-05-2011 18:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:15
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
anilana

Stały bywalec

Data rejestracji: 31.03.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-05-2011 18:09
To stwierdzenie "skup się na sobie, zajmij czymś myśli, rób coś dla przyjemności" wydaje się takie oklepane i banalne, ale to moze zdziałać cuda, naprawdę. Ja w wieku lat prawie czterdziestu zajęłam się sprawami, o których wcześniej tylko marzyłam lub myślałam. Zaczęłam malować, kupiłam maszynę i zaczęłam szyć , zrobiłam sobie i koleżankom masę biżuterii , którą do dziś noszą, czym sprawiają mi ogromną przyjemność. I to wszystko w najgorszym okresie mojego życia z nim. Warto zrobić cos dla siebie, bo to pomaga przetrwać. Pomaga przy hustawkach nastroju i braku cierpliwości, naprawdę. najgorsze jest drobiazgowe analizowanie przykrych szczegółów i doszukiwania się w nich nowego znaczenia, kurde to wszystko jest takie trudne i niesprawiedliwe.

"Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle" smiley
11099371 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-05-2011 18:35
Na mnie podziałała przykra sytuacja z pacjentem, któremu o mały włos nie wyrządziłabym nieodwracalnej krzywdy na zdrowiu...W jednej chwili oprzytomniałam i zdałam sobie sprawę, że albo biorę się naprawdę w garść, albo czas na przymusowy urlop w domu wśród zdrowych psychicznie inaczej smiley
Tak na serio naprawdę się przestraszyłam ewentualnych konsekwencji zupełnie niewinnych osób. Zdałam sobie sprawę, że na dłuższą metę tak żyć się nie da i jest to niebezpieczne...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
ThisIsMe
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Data rejestracji: 03.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-05-2011 19:47
tylko te cholerne doły...
dzisiaj spacerowałam w galerii handlowej i miałam takie głupie mysli: a jak go spotkam tu z nią , a jak będą się czule tulić, jak będzie z nią szedł, tak jak kiedyś ze mną? jak zobaczę w nich to-czego zabrakło miedzy nim i mną? jak ja to uniosę? jak udźwignę?

ale był i jasny punkt, tego spaceru....przyglądał mi się całkiem apetyczny facet -uśmiechnęłam się do niego- a on usmiechnął się do mnie...to było takie miłe...

It's times like these I learn to live again;
it's times like these I give and give again;
it's times like these I learn to love again
ewelka678
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Kraków

Data rejestracji: 21.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-06-2011 22:53
nie wiem od czego zaczac.moze od tego ze moj facet nie zdradził mnie w realu ale robił to przez neta.wiem ze to nie to samo gdyby polazl do lozka z inna ale tez cholernie boli.postanowiłam dac mu kolejna szansei tak siedzimy w tym zwiazkuja.gdy tylko mnie wkurzy to mu wypominam co robił.wiem ze jemu jest ciezko tego cigale sluchac ale nie umiem sie powstrzymac.czasami wydaje mi sie ze moeze szukal kontaktu z innymi przez to ze troche bylam jakby to nazwac hmmm nie miła dla niego.meczy mnie to cigle przypominanie o tej zdradzie itd.najgorsze jest to ze nie umiem o tym zapomniec i cigle tym sie doluje itd.powiem wam ze strasznie ciezko jest jak cie zdradzi ale gorzej jest po gdy sie zostaje razem;/
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-06-2011 12:16
ewelka678 myślisz że to wypominanie da coś dobrego?
piszesz:"siedzimy w tym związku" a nad związkiem trzeba pracować
inaczej zaczyna nas uwierać i być nam niewygodnie, skoro wcześniej byłaś niemiła dla niego to teraz czy coś go powstrzyma przed ponowną zdradą?...

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 11-06-2011 12:17
krzysiekStankiew

Przyjaciel

Data rejestracji: 22.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-06-2011 12:28
ewelka678 napisał/a:
nie wiem od czego zaczac.moze od tego ze moj facet nie zdradził mnie w realu ale robił to przez neta.wiem ze to nie to samo gdyby polazl do lozka z inna ale tez cholernie boli.postanowiłam dac mu kolejna szansei tak siedzimy w tym zwiazkuja.gdy tylko mnie wkurzy to mu wypominam co robił.wiem ze jemu jest ciezko tego cigale sluchac ale nie umiem sie powstrzymac.czasami wydaje mi sie ze moeze szukal kontaktu z innymi przez to ze troche bylam jakby to nazwac hmmm nie miła dla niego.meczy mnie to cigle przypominanie o tej zdradzie itd.najgorsze jest to ze nie umiem o tym zapomniec i cigle tym sie doluje itd.powiem wam ze strasznie ciezko jest jak cie zdradzi ale gorzej jest po gdy sie zostaje razem;/

Nie wiem czy jest gorzej, nie miałem jeszcze okazji sprawdzic, ale sadze że wszystko zalezy od "dorosłości" decyzji. może (tutaj znów się powtórze) jakiś specjalista bardziej by Wam pomógł, niż próba samemu męczenia się z tym problemem? Co do zdrady przez net. to taka sama zdrada jak i inne. Tylko w twoim przypadku miałaś szczęscie wczesniej zareagowac, zanim poszło krok dalej.

Troszke "pokiereszownay" przez życie, ale na własne życzenie.
35849405 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 185 z 219 << < 182 183 184 185 186 187 188 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info