Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 184 z 219 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-05-2011 12:27
finka napisał/a:

jedna osoba w związku nie jest w stanie go uratować jeśli druga się poddaje.

To najistotniejsze. Dwie osoby muszę chcieć uratować małżeństwo. Wtedy wszystko wydaje się łatwiejsze i możliwe do zrobienia. Długa droga- niełatwa wiemy, ale warto.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 07:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
ThisIsMe
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Data rejestracji: 03.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-05-2011 13:49
powiem tak

od soboty- przynajmniej rozmawiamy ze sobą normalnie, bez warczenia i przerzucania się złośliwościami

co ma być to będzie, ja MUSZĘ skupić się na sobie i to cel na teraz
Wyślij Prywatną Wiadomość
niezapominajka

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-05-2011 17:35
ThisIsMe napisał/a:
powiem tak

od soboty- przynajmniej rozmawiamy ze sobą normalnie, bez warczenia i przerzucania się złośliwościami

co ma być to będzie, ja MUSZĘ skupić się na sobie i to cel na teraz

Pewnie nie jeden wzlot i upadek przejdziecie, od kochania bo uczucie nienawiści, ale walczcie jeżeli chcecie. Nie rezygnujcie. Czas pozwoli inaczej spojrzeć na wiele spraw.

Życzę w szczególności cierpliwości! Gdy jest zabraknie- nie może kiedy Wam obojgu zależy na sobie i wspólnej przyszłości.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
ThisIsMe
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-05-2011 12:29
...żebym ja była cierpliwa....a nie jestem....i żebym umiała przestać szukać dziury w całym, drugiego dna etc.
i te masakryczne huśtawki nastrojów...masakra i koszmar
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-05-2011 11:38
na huśtawki nastrojów działa kojąco:

a.)dłuższy brak w pobliżu obiektu wprowadzającego w rozchwianie emocjonalne i przywołującego przykre wspomnienia

b.)duża ilość zajęć, poczynając od satysfakcjonującej pracy, spotkań towarzyskich, spotkań i imprez towarzyskich(dużo spotkańB i zakupów)) do pomagania innym, uprawiania hobby i aktywnego wypoczynku oraz kontaktu z naturą,

wyrył mi się w pamięci jeden wspaniały dzień(ok. roku po intensywnej walce o ratowanie małżeństwa) w którym ogarnęła mnie wyzwalająca myśl że życie jest tak piękne, tak ciekawe i tyle rzeczy zasługuje na moja uwagę że szkoda mi już czasu na smutek i rozdrapywanie ran,
paradoksalnie, gdy przestało mi zależeć na ratowaniu czegoklowiek, co jeszcze zostało po moim małżeństwie- odzyskałam siły,
przestałam skupiać energię i wysiłki na celu, który wciąż uciekał jak króliczek na łące, ja dwa kroki za nim a on cztery susy przede mną i tak w kółko, jak już myślałam ze go mam to on uciekał coraz dalej, to było bardzo męczące,
zaczęłam robić to co naprawdę przynosiło mi zadowolenie i radość, nie od razu było to możliwe w 100%, gdzieś kładła się cieniem zdrada na myślach i emocjach ale już nie była w centrum, traciła swoją niszczycielską siłę,
zdziwiony mąż wtedy nie rozumiał na początku że znika jego żona a pojawia się inna kobieta, której nigdy nie znał i nie otrzyma tej możliwości bo jego czas minął.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Storczyk

Uzależniony

Data rejestracji: 29.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-05-2011 11:44
Hej,
a u mnie właśnie mija 5 miesięcy po zakończeniu romansu...
I muszę przyznać ,że z każdym dniem jest coraz lepiej.
Na początku rano " kochałam " zdradzacza , wieczorem już chciałam się rozwodzić. Tak jak u ThisIsMe - okropna huśtawka nastrojów. Oczywiście nie do końca mu ją pokazywałam , bo wyszłabym chyba na niezrównoważoną emocjonalnie smiley
Ale teraz wiem co znaczy pojęcie "kochać i nienawidzieć " - istnieje taki stan smiley
Ale w ciągu tego okresu kilka razy dobitnie "uświadomiłam" mu co zrobił , nie mogłam się powstrzymać .
Z tego co obserwuję , chyba u męża zaczął się pełny etap otrzeźwienia i pełnego zrozumienia , że zrobił coś złego. I chyba coś w rodzaju wstydu przed rodziną i znajomymi .
Ale nie żałuję go - po tym jakie mi stworzył piekło na ziemi smiley
ThisIsMe
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-05-2011 14:55
finka napisał/a:
wyrył mi się w pamięci jeden wspaniały dzień(ok. roku po intensywnej walce o ratowanie małżeństwa) w którym ogarnęła mnie wyzwalająca myśl że życie jest tak piękne, tak ciekawe i tyle rzeczy zasługuje na moja uwagę że szkoda mi już czasu na smutek i rozdrapywanie ran

Finko, bardzo, bardzo ci dziękuję, za to zdanie - czekam na taki dzień w moim życiu smiley
Strona 184 z 219 << < 181 182 183 184 185 186 187 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info