Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 182 z 219 << < 179 180 181 182 183 184 185 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
ThisIsMe
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Data rejestracji: 03.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 13:23
Ech, mój mąż lansuje teraz nieustająco tezę, że nie będziemy razem: nie dlatego, że miał romans i później był nielojalny, tylko dlatego, że między nami jest źle, że przegrzebałam mu wszystkie rzeczy, ze nie mam do niego za grosz zaufania (sic!), ze jestem furiatką i ...moje ulubione: że moje musi byc zawsze na wierzchu (i nie chodzi o sex...a właściwie co to jest sex? bo ja niedługo zapomnęsmiley)...
w sumie jesteśmy na dzień przed złożeniem pozwu
a ja cały czas kombinuję, czy może jednak nie zawaliłam w kilku miejscach, kiedy próbowaliśmy wszystko od nowa...
a starał się, i owszem, na kolanach błagał, żebym nie odchodziła, przytulał, płakał a później miał problem wobec kogo powinien być bardziej lojalny: wobec mnie- ale przecież ja go mam, czy wobec kochanki, która go straciła....pokrętna męska logika
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-05-2019 21:18
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ten post został uznany za pomocny przez autora tematu
Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 14:02
gosia12 napisał/a:
. A ja nienawidzę jeszcze bardziej, nienawidzę go za każdą minutę spędzoną z tą dziwką. Nie wiem co robić bo dzieci zaczynają mieć pretensje do mnie, że nie chcę pogodzić się z ojcem.

Po co życie marnować na nienawiści. To jak choroba, osacza z każdym dniem bardziej i bardziej.
Porzuć nienawiść, a będziesz w stanie normalnie rozmawiać z dziećmi o ich ojcu. Będziesz mogła obiektywnie oceniać jego dobre strony jak i złe. Dzieci uczestnicząc w takiej dyskusji (oczywiście spokojnej) będą w stanie znacznie więcej zrozumieć z tego co stało się w domu niż teraz. Pamiętaj też, że one kochają oboje rodziców, odbierając im miłość otrzymasz "nienawiść". Pozwól im zrozumieć, że inne relacje są między dzieckiem a ojcem, żona a mąż. Wytłumacz czym jest dobro rodziny, jak i zachwianie tej "instytucji". Wytłumacz czym jest odpowiedzialność i jej brak.

ThisIsMe napisał/a:
a ja cały czas kombinuję, czy może jednak nie zawaliłam w kilku miejscach, kiedy próbowaliśmy wszystko od nowa...
a starał się, i owszem, na kolanach błagał, żebym nie odchodziła, przytulał, płakał a później miał problem wobec kogo powinien być bardziej lojalny:

Chyba czas na własny rachunek sumienia. Zapytania samej siebie- czego chcę?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
ThisIsMe
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 14:06
Una, ja niestety doskonale znam swoje niedociągnięcia i gdzie dałam ciała w trakcie ratowania małżeństwa...

zastanawiam się, cały czas, nieustająco, czy nie powinnam jednak przeprowadzić , spróbować przeprowadzić, restartu i zacząć absolutnie wszystko od nowa, z nim...może to być naiwne, może słuszne, na pewno odpowiedź jest we mnie i próbuję ja odnaleźć.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 19:21
ThisIsMe napisał/a:
Una, ja niestety doskonale znam swoje niedociągnięcia i gdzie dałam ciała w trakcie ratowania małżeństwa...

Czy faktycznie dałaś ciała, czy próbujesz go tylko tłumaczyć, biorąc winę na siebie ? Spróbuj to obiektywnie ocenić.

This user has been deleted!
milka5
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 09.02.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 20:17
Witam,coz moge powiedziec-jestem z Wami-ja tez cierpie z powodu zdrady meza!
ThisIsMe
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 20:22
wydaje mi się, że była akcja (on) i reakcja (moja)...ale jak patrzę na to , staram się -zdrowo rozsądkowo, to może faktycznie powinnam wziąć pod uwagę, że nie jest łatwo, de facto z dnia na dzień zerwać tę druga znajomość- zakładając , że tamtej tez COŚ obiecywał. Ja wiem, jak ktoś wchodzi w romans z żonatym, zawsze musi się liczyć z tym, że kochanek wybierze jednak żonę. To było jej ryzyko, które poniosła. Ale jak znam swojego męża, to nie powinnam wykluczać -jakkolwiek to głupio zabrzmi w tej sytuacji: poczucia obowiązku wobec niej. To taki paradoks pomieszany z absurdem. a ja reagowałam bardzo konkretnie. bardzo.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-05-2011 20:35
ThisIsMe napisał/a:
wydaje mi się, że była akcja (on) i reakcja (moja)...ale jak patrzę na to , staram się -zdrowo rozsądkowo, to może faktycznie powinnam wziąć pod uwagę, że nie jest łatwo, de facto z dnia na dzień zerwać tę druga znajomość- zakładając , że tamtej tez COŚ obiecywał.

To jest właśnie to, o czy mówiłam : próbujesz tłumaczyć go, że tak trudno zerwać, że chciał być odpowiedzialny względem kochanki, bo taki z niego dżentelmen...
Mam nadzieję, że to jedyne tak absurdalne myśli w Twojej głowie...
Nie wiem, co masz sobie do zarzucenia mówiąc
reagowałam bardzo konkretnie
...Swoją nazwałabym trzęsieniem ziemi, tsunami i wybuchem wulkanu w jednym...Ja, tak bardzo poukładana i stonowana w pokazywaniu złych emocji, nie przebierałam w środkach. I nie sądzę, że nie miałam do tego prawa w obliczu tego, co mi sprawił mąż po nastu latach razem...
Proszę Cię, ThisIsMe, zacznij jeszcze raz analizę...

This user has been deleted!
Strona 182 z 219 << < 179 180 181 182 183 184 185 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info