Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 181 z 219 << < 178 179 180 181 182 183 184 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-03-2011 20:46
U mnie też w marcu mija kolejna"rocznica" odkąd wiem o kochance..Dziś jestem już po rozwodzie i moje zycie nie zmieniło się tak bardzo....no może tylko już nikt mi nie chrapiesmiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 03:27
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-03-2011 21:24
Czy zacznę nowe życie? Nie wiem, jeśli to co jest teraz jest nowe, to nie wiem jak to nazwać. To wegetacja nie życie. 6 kwietnia byłaby 20 rocznica ślubu, miało być pięknie, nie będzie. Nic już nie będzie, zostałam sama, niepotrzebna, niczyja...

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ten post został uznany za pomocny przez autora tematu
Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-03-2011 22:04
Olgucha, a Ciebie co wstąpiło?Jak nikomu niepotrzebna, niczyja?!Jesteś tak samo ważna jak dawniej a może jeszcze bardziej..Tak wartościowych ludzi to dziś ze świecą szukać..Nie pozwól by takie myśli zaprzątały Ci głowę..Bo to kompletnie ni jak się ma do rzeczywistości. Trochę Cię poznałam i wiem jaka Jesteś...A mogłabym tu pisać same kompementy ..no i ciekawie się z Tobą jeżdzi autkiemsmiley
trzydziestolatka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 16.07.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-03-2011 12:32
minelo 5 miesiecy odkad jestem sama-od okolo 2 miesiecy byl obecny w moim zyciu.Wychodzilismy na kolacje,spotykalismy sie bardziej jak znajomi,zadnej intymnosci.Pomagal mi.Tylko nie bylo go codziennie-puste wieczory,brak rozmowy o waznych i mniej waznych sprawach i brak slowa przepraszam.Walentynki z jego znajomymi.ostatnia kolacja tydzien temu,gdzie przywiozl,odwiozl,zaplacil,otwieral drzwi-niby super.Pozniej cisza w telefonie,powroty do pustego domu,zlamalam sie,zadzwonilam,zaprosilam do siebie.Nie,bo ma wiele spraw na glowie,jest zapracowany.Za jakis czas pewnie znow wyszlibysmy na kolacje,gdzie przed ludzmi gral by tego dobrego,znow zawiozl,zaplacil.Nie chce mi sie.Czytalam swoje smieszne,pierwsze posty-bylam zalamana,ryczalam,zabawa w "ta" dziewuche",jak sie ze mna spotyka teraz to pije wode mineralna.Nie chce mi sie juz plakac,czekac,ze bedzie lepiej.Nie wybacze-nigdy go nie upokorzylam,nigdy nie postawilam w dwuznacznej sytuacji z drugim mezczyzna.Poinformowalam go,ze podjelam decyzje-koniec jakiejkolwiek relacji.Nie szukam nikogo,niektorzy ludzie sa samotni.Jestem w tym wieku,ze wiem,ze umie zarobic sama na swoj dom,zeby bylo mi cieplo,na pare gadzetow,wakacje w cieplym kraju.Nie chce mi sie miec skokow samopoczucia....ale chce byc matka.....i to nowy rozdzial w moim zyciu
Wyślij Prywatną Wiadomość
obudzony
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Data rejestracji: 21.09.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-03-2011 12:52
trzydziestolatka ... życzę Ci żebyś wytrwała w postanowieniu ... choć wewnętrznie nie raz pewnie przyjdzie Ci stoczyć walkę to mimo wszystko nie daj się ... takie spotkania przynoszą tylko cierpienie które przypomina sinusoide ... ja mam córkę więc siłą rzeczy nie uciekne od spotkań ze swoją byłą ... najbardziej przygnębiające jest że ona już planuje pewne rzeczy z nim, jest niby szczęśliwa, razem zaczynają kreować przyszłość ... a ja sam w syfie pełnym bezwartościowych ludzi ... ale jest światełko za którym podążam .... życzę Ci żebyś też takie światełko dostrzegła..
gosia12
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 08.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-03-2011 19:29
Dzisiaj nasza córka ma urodziny. Dzwonił tatuś czy może wpaść. Wpadł bo przecież nie mam zamiaru zabraniać mu kontaktu z dziećmi. Wyszłam z domu nie mogę na niego patrzeć. A ta szuja opowiadał dzieciom, że chce z nami mieszkać tylko JA mu na to nie pozwalam. Taki biedny TATUŚ!!! Aż mnie skręca gra na litość nie potrafi , nawet więcej nie widzi swojej winy w całym naszym rozstaniu. Myśli, że jak minęło trochę czasu to wszystko zapomnę i znów będzie królował. A ja nienawidzę jeszcze bardziej, nienawidzę go za każdą minutę spędzoną z tą dziwką. Nie wiem co robić bo dzieci zaczynają mieć pretensje do mnie, że nie chcę pogodzić się z ojcem. Taki mądrala był jak mnie zdradzał, a teraz nie ma za grosz honoru. Dobrze wie, że żadna kobieta nie zwiąże się z nim na stałe, a samemu nie jest tak fajnie. Muszę przetrwać to załamanie, a było już w miarę fajnie
Tulia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ten post został uznany za pomocny przez autora tematu
Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-03-2011 23:42
Gosia, wyjasnij dzieciom. i nie daj sie stlamsic. a jak juz koniecznie chcesz honoru to poogladaj serial, a nie wymagaj od ...no wlasnie. weny mi braklo. nikogo? smiley i tu piekny cytat z forumowiczki ... takie nic, a tak bolalo smiley
Strona 181 z 219 << < 178 179 180 181 182 183 184 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info