Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 19 z 219 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 11:21
anirolak napisał/a:
a i jeszcze jedno....powiedział że potzrebuje czasu, żeby ochłonąć i że jeśli ja się nie wyprowadzę to on to zrobi....
powiedziałam, że nie mam zamiaru...(to moje mieszkanie)....ale wrócił do domu i dziś jak na razie rzeczy nie zabrał...
zupełnie nie wiem co robić....mam wrażenie, że jemu już nie zależy.....albo że jest za pewny że przejdę nad tym do porządku dziennego...

a i jeszcze jedno: że mam drogę otwartą....

napiszcie proszę czy jest jeszcze wogóle sens to ratować i czy jest co ratować.....

Anirolak, można ratowac tylko obie strony musza chcieć, musza zacząc opierac związek na przyjaźni, szczerości nie moze zabraknąc uczciwej rozmowy.

u mnie parę lat temu własnie tego zabrakło a kiedy mąz mówił nie słuchałam i nie słyszałam. Przekonałam sie parę lat temu ze to błąd i zaczełam rozmawiać ale on wtedy był szczery tylko w 90% , 10 to był fałsz bo zabrnął tak daleko, i sam nie wie dzisiaj dlaczego.
teraz jesteśmy osobno, ma czas na przemyslenia. Przyjechal wczoraj do domu , rozmawialismy o wszystkim jak zawsze, potrafiliśmy sie przytulić , pocałować i kochac. Kocham go coraz bardziej.
dlatego jeśli Twój mąz chce ratowac razem z Toba ten związek próbuj, nie odrzucaj szansy. Cięzko będzie ale trzeba mysleć pozytywnie ze juz gorzej być nie moze i nie zadręćzac sie bo to jest najgorsze. ja jestem teraz na etapie wielkiego zamartwiania, musze wyjsc z tego i mam nadzieje ze wizyty u psychologa nam pomogą. Trztyma za Ciebie kciuki

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
anirolak
Użytkownik Postów: 15
Małomówny

Data rejestracji: 04.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 11:23
tak tylko z tego co on robi i mówi wynika, że ratować ten związek to tylko chcę ja....

a najbardziej mnie boli to, że mój mąż romansował jak ja leżałam w szpitalu walcząć eby w końcu zajść w ciążę....
Edytowane przez anirolak dnia 04-07-2008 11:24
WeeN
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 02.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 12:58
Anirolak to nad czym się zastanawiać. Jeżeli on romansował kiedy ty leżałaś w szpitalu to znaczy jedno: ON Cię nie kocha!!!

rinasce piu gloriosa
anirolak
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 13:03
właśnie go pokonałam (oby) jego właśną bronią.......
powiedziałam mu, że tylko od niego zależy nasze małżeństwo.....że ja nie zamierzam tolerować takiego czegoś i niech zdecyduje: albo ja i tylko ja....albo się rozstajemy.....niech wybiera....
i że ja zasłużyłam sobie na to, żeby być dla swojego faceta tą naj....że nie zamierzam się nim dzielić....i że też sobie życie ułoże jakby było trzeba....że intymność musi być TYLKO między nami, bez osób trzecich....
kurde....dam sobie radę....będę dzielna....albo wóz albo przewóż....
w końcu się doweim czy jestem najważniejsza.....nie będę całe życie gdybać.....
Edytowane przez anirolak dnia 04-07-2008 13:06
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 13:05
Aniro to co zrobił jest podłe, zawiódł Cię w najrudniejszym momencie i postawił pod znakiem zapytania cały Wasz związek,zastanów się czego teraz chcesz najbardziej, pomyśl o sobie,

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
anirolak
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 13:08
nie z takich opresji wychodziłam i nie on jeden.....
z tylu rzeczy dla niego zrezygnowałam....chyba nie było warto.....

nie pozwolę kojeny raz na to żeby się wymigał......albo będzie szczerzy albo do widzenia.....ileż można.....
i napewno zburzę jego wizerunek idealnego męża....nigdy nikomu się nie zwierzałam....nasi znajomi myślą, że on jest w stusunku do mnie super.....a on pozoruje na takiego naj....teraz się dowiedzą jaki z niego parszywiec.....
i on śmie dyktować mi warunku....o nie....teraz moje 5 minut....
wspierajcie mnie żebym wytrwała i się nie dała zbałamucić kolejny raz....
ja poprostu muszę położyć wszystko na jedną kartę.....
Edytowane przez anirolak dnia 04-07-2008 13:16
WeeN
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 02.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-07-2008 13:19
Anirolak nie tędy droga. Będziecie robić sobie na złość? Do końca życia? czujesz potrzebę zemsty, ale to spowoduje, że jeszcze częściej będzie uciekał w ramiona innej. Natura męska działa inaczej. oprócz różnej płci mamy również różną płeć mózgu.
Postawiałeś warunek: albo ja albo koniec! i to starczy.

rinasce piu gloriosa
Strona 19 z 219 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info