Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 178 z 219 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Annazalamana
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 27.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 19:28
Tomala a mój to jak na narkotykach.. Pierwsza faza zauroczenia.. Ciekawe co to będzie jak wejdzie etap rutyna?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 07:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
gosia12
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 08.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 21:09
Może nie do końca rutyna, ale na pewno zacznie się dziać jak wejdzie etap *kasa*. Mój mąż za nim odkryłam jego zdradę zaczął już sam wycofywać się z tego ZAUROCZENIA, kiedy jego kochanka puściła hasło i tu cytuję przeczytanego sms "misiu a ile masz oszczędności na kupno naszego wspólnego mieszkania". I tak jak piorun z nieba na mojego mężulka spadło oświecenie, że to nie do końca miłość tylko kasa rządzi tym "czułym romansem". A teraz jak to w starej pieśni, którą często śpiewała moja babcia "...ni ja żony, ni kochanki..."smileysmiley
Annazalamana

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 21:52
Trzeba przyznać, że dla kochanek to priorytet.. kasa, kasa, kasa.. Ale mojemu jeszcze łuski nie spadły.. woli pooszczędzać na dziecku byle by tamtej było dobrze.. nie ma niby kasy bo.. popożyczał znajomym.. Nie to, żebym sie prosiła bo.. w d..to mam ale sam już wcześniej "lojalnie" oświadczył.. dodam, że ja nie pracuję od urodzenia dziecka.. ale co tam dla niego dziecko i jego potrzeby.. Kochanicy są ważniejsze.. eh.. szkoda słów.. a wydawał się być z tych szlachetniejszych kurewiczów..
Isia
Użytkownik Postów: 382
Przyjaciel

Data rejestracji: 21.02.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 22:21
Ania ,ale to określenie''kurewicz'' jest świetnesmiley

Annazalamana

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-01-2011 07:13
Isia to określenie padło pierwsze od Czarnookiej78 a, że mi się tak spodobało to swego pana nawet w telefonie mam tak zapisanego smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-01-2011 21:22
Zacząć od nowa.... można żyć od nowa, tylko trzeba czasu i dużo samozaparcia, żeby chcieć, ja chcę i wiem...oddycham bez niego. Dziś w sądzie on wydawał mi się żałosny, taki szczurek, zmieszany, schudł, bele jak ubrany...kasa się kurczy, okazało się, że nie płacił żadnych zobowiązań od czasu gdy mnie zdradził i wcześniejszych również, a twierdził, że idzie zapłacić, oszukiwał, kłamał, zdradzał, pewnie już od dawna(teraz wiem skąd te choroby weneryczne!) Gdy przez chwilę mój wzrok skierowałam na niego zobaczyłam: marnego człowieczka, starego siwego wychudzonego w letnich butach w letniej kurteczce i te jego wąskie wredne wargi, powiedziały mi wszystko, walka o jak najmniejsze pieniądze na syna, tyle kłamstw, ten człowiek był jest i będzie wredny podły bez uczuć, nawet syna nie odwiedził nawet nie spytał czy może, a dziecko go kocha...szkoda, że taki z niego ojciec. Można zacząć i żyć od nowa, ja mam nadzieję i wiem, że teraz będzie tylko lepiej, wierze w to i Ty Aniu pewnego dnia napiszesz to samo.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-01-2011 07:41
Oleczka,
to Ty miałaś wczoraj sprawę rozowodową ?
Pierwszą ?
Z orzeczeniem o jego winie ?
Opisz troszkę więcej.
smiley

Śledzę m.in. Twoje posty i cieszę się, że... w końcu TAK o nim piszesz.
Chyba przejrzałaś na oczy i odkochałaś się. Super.
Niedługo będziesz już całkiem wolna.
Ja też bym tak już chciała.
smiley

http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 178 z 219 << < 175 176 177 178 179 180 181 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info