Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 176 z 219 << < 173 174 175 176 177 178 179 > >>
Autor RE: Hobby, praca i dziecko wypelniaja mi czas.
twojedzieckoo
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 20.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-01-2011 22:31
dziewczyny czytajac wasze posty, no zal mi Was. Naprawde. wiecej zycia niz tylko marudzic i narzekac. Ja czas mam zorganizowany jak w szwajcarskim zegarku. trzeba tylko samozaparcia i dysypliny. tego akurat nauczyl mnie moj byly. Za to moge mu podziekowac! Mlotek i gwozdz przybity. Srubokret i gniazdo wkrecone. Potem jeszcze tylko z dwa, trzy razy do jasnowidza. Czuje sie spelniona ale to wymagalo naprawde wyrzeczen i harowy. Albion to swietny terapeuta, polecam go z caleo serca
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-03-2019 01:10
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
electra
Użytkownik Postów: 152
Uzależniony

Data rejestracji: 03.06.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 10:32
Ania73 napisał/a:
Chciałabym zapytać o coś Was- tych, którzy zaczeli życie po zdradzie, rozstaniu od nowa. Czytajac Wasze posty widzę, że to możliwe, ale zastanawiam się jaki mechanizm rzadzi "zdrajcami", którzy odchodzą do innej, innego, mówią że są zakochani jak nigdy w życiu, że to jest właśnie prawdziwe uczucie, planują wspólną przyszłość, aż tu "nagle" czar pryska, wracają i dochodzą do wniosku, że... No właśnie, że co? Co się dzieje w ich głowach? Jestem "świeżo" po. Mój mąż odszedł- odkryłam wirtualny romans. Powidział właśnie to, że kocha, chcą być razem... bla, bla, bla... Pewnie gdzieś tam w głębi serca myślę ,ze może i w ich przypadku zadzieje się to co w Waszych. Być może.
Jak to możliwe, że jest wielka "miłość" i nagle się okazuje, ta "stara" i wytarta- codzienna jest lepsza. Nie wiem czy udało mi się jasno wyrazić myśli...

wiesz bo z facetami to jak z dziećmi smiley,muszą dotknąć ,żeby się przekonać.zero wyobraźni,liczy się tu i teraz.Rozsądnie myśląc jakim głupcem trzeba być,żeby wybrać kogoś poznanego przez internet , kogo się nie zna, kogoś kto być może udaje zupełnie inną osobę niż jest w rzeczywistości ponad rodzinę?Też się zastanawiam co takimi osobami kieruje.
Ania73
Użytkownik Postów: 91
Stały bywalec

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 16.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 10:46
Elektra to by się chyba zgadzało- muszą sprawdzić. To mi wygląda rzeczywiście na brak wyobraźni i tyle. Szkoda tylko, że po drodze tyle zniszczeń, tyle cierpienia. Już się nie mogę doczekać kiedy w końcy życie zweryfikuje te marzenia i listy...
janek
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Data rejestracji: 08.12.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 10:57
Ale z drugiej strony jak mało dla takiego człowieka znaczy rodzina,dzieci jeśli decyduje się na taki krok.
I jak w przyszłości nawet myśleć nad powrotem po takim numerze.
electra
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 11:33
Więc wychodzi na to,że to desperaci.Po trupach do celu .Ważne jest tylko ich szczęście.
Jednak tak głębiej się nad tym zastanowić ( nie mówię tutaj o tych,którzy odchodzą i wracają) ale o tych,którzy poznali naprawdę miłość swojego życia a to co do tej pory czuli nie było tak silne i intensywne choć wiadomo,że na początku zawsze tak jest i co wtedy?
LEPIEJ dla żony,dzieci tkwić w takim związku ? Czy odejść do niej\niego?
Udawać czy żyć pełnią zycia?
Słuchać serca czy rozsądku?
Ja nie chciałabym być z kimś kto jest ze mną tylko z rozsądku.Uważam ,że też mam prawo być szczęsliwa a wtedy na pewno tak by nie było.To się wyczuwa.
janek
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Data rejestracji: 08.12.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 11:45
Ciekawe jak to statystycznie wygląda. Ile takich "nowych" zwiażków przetrwało. Ja myśle że nie więcej jak 20%, chyba że się myle.
electra
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-01-2011 12:35
Nie mam pojęcia ale pewnie każdy myśli,że to on znajdzie się w tych 20% szczęśliwców to tak jak My wiążąc się z partnerem nie zakładaliśmy,że z czymś takim przyjdzie nam się zmierzyć.
Wszystko ale nie zdrada!!! Nie MÓJ MĄZ- to nie możliwe-wiedziałabym .Wiele słyszałam takich wypowiedzi a to najczęściej od osób , które niestety są zdradzane.
Strona 176 z 219 << < 173 174 175 176 177 178 179 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info