Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 175 z 219 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
29kami
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Miejscowość: mogilno

Data rejestracji: 21.07.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-06-2010 00:38
witam was dawno mnie tu nie bylo ale postanowilam znow was odwiedzic ...nie tak dawno opisałam moj artykol o zdradzie meza i chce wam powiedziec co zrobiłam a wiec tak jak chciałam wyprowadzilam sie od tesciowej ,meza 70 km dalej mieszkam w Bydgoszczy zaczelam nowe zycie od lutego mam cisze spokoj nikt mnie nie poniza obraza jestem sama sobie panią i wiem ze podjelam słuszna decyzje i chce wam tylko powiedziec nie trwajcie w toksycznych zwiazkach gdyz wykonczycie sie psychicznie 4722752 to moje gg chcecie z checia porozmawiamsmileysmiley

http://zdradzeni.info/news.php?readmore=781
Edytowane przez finka dnia 10-06-2010 19:59
4722752 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-01-2019 05:14
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
szyszka
Użytkownik Postów: 27
Małomówny

Data rejestracji: 25.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-06-2010 17:04
ja też przyłączam się do wypowiedzi poprzedniczki....dawno mnie tu nie było, bo w życiu trochę mi się zadziało....od tygodnia jestem rozwódką, od 21 miesięcy bez pasożyta w moim życiu, od ponad roku w cudownym związku...zaliczyłam 10 tygodni psychoterapii, teraz chodzę na spotkania DDA i dla współuzależnionych,; jestem matka samotnie wychowującą dziecko, tatuś mieszka 3 bloki dalej, jedynego syna olewa, alimenty płaci mi jego zakład pracy, bo płacił jak mu sie podobało....wierzyłam, że można rozstać się w przyjaźni, szanując te dobre lata, które były, ale do tego trzeba odwagi cywilnej i dojrzałości, a ja jestem wredną suką (tu cytuję) bo chcę większych alimentów na dziecko i powiedziałam w sądzie, że mąż nadużywał alkoholu i ze nie zajmuje się dzieckiem....jakoś zwisa mi to .....szkoda tylko syna-ma 12 lat i bardzo potrzebuje ojca, który zachowuje się jak smarkacz, ale jak to powiedziała pani sędzina-nikt nikogo nie zmusi do kochania i odpowiedzialności.....
pozdrawiam wszystkie zranione serca, i trzymam kciuki, że Wam też ścieżki się wyprostują
Wyślij Prywatną Wiadomość
estera
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 29.09.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2010 08:20
Witam zazdroszcze wam dziewczyny jesteście wielkie w tym co robicie. Mi brakuje dowagi by zacząć batalię rozstania. Może gdybym nie posłuchała psychologa , który gorąco namawiał mnie do walki o nasze małżeństwo , dołączyła bym do wypowiedzi szyszkismiley Lecz postanowiłam dać mężowi czas na opamiętanie. A czas leci i nic. !!!!! Mamy małego syna 1,5 roku . o dzieci dbam sama , zawsze dbałam sama i mam tego owoc są kochanymi mądrymi dziećmi. Uwieżcie mi walcze sama ze sobą bo wiem że muszę zrobić ten krok i złożyć papiery do sądu . Radca prawny powiedzał że szybciej mu będzie jeśli napisze przebieg naszego małżeństwa, to co ja mam napisać jak żyliśmy do chwili jego zdrady?????? Proszę napiszcie mi kto już ma w tym doświadczenie. smiley
Tulia

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2010 10:01
estera, tak, powinnas napisac jak ukladalo sie Wasze zycie przed zdrada. jasno i klarownie opisac co wiesz na temat samej zdrady meza i co zmienilo sie w Waszym zyciu po niej. mozesz rowniez napisac z jakiego powodu nie wyobrazasz sobie dalszego zycia razem. dobrze jest dolaczyc wszystkie dokumenty, zeby zakonczyc na pierwszej rozprawie malzenstwo. najlepiej ustalic wszystko przed rozprawa z szanownym malzonkiem: orzeczenie o winie czy bez orzeczenia, wysokosc alimentow, sposob kontaktowania sie z dziecmi, podzial majatku. do tego trzeba dolaczyc zaswiadczenia o zarobkach. wtedy masz duze prawdopodobienstwo, ze rozprawa potrwa nie wiecej niz kwadrans i obejdzie sie bez wielkiej traumy.
Ania73
Użytkownik Postów: 91
Stały bywalec

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 16.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2010 13:18
Chciałabym zapytać o coś Was- tych, którzy zaczeli życie po zdradzie, rozstaniu od nowa. Czytajac Wasze posty widzę, że to możliwe, ale zastanawiam się jaki mechanizm rzadzi "zdrajcami", którzy odchodzą do innej, innego, mówią że są zakochani jak nigdy w życiu, że to jest właśnie prawdziwe uczucie, planują wspólną przyszłość, aż tu "nagle" czar pryska, wracają i dochodzą do wniosku, że... No właśnie, że co? Co się dzieje w ich głowach? Jestem "świeżo" po. Mój mąż odszedł- odkryłam wirtualny romans. Powidział właśnie to, że kocha, chcą być razem... bla, bla, bla... Pewnie gdzieś tam w głębi serca myślę ,ze może i w ich przypadku zadzieje się to co w Waszych. Być może.
Jak to możliwe, że jest wielka "miłość" i nagle się okazuje, ta "stara" i wytarta- codzienna jest lepsza. Nie wiem czy udało mi się jasno wyrazić myśli...
Tulia

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2010 14:10
zwyczajna proza zycia. odchodza, bo wydaje im sie, ze zlapali pana Boga za nogi. wracaja, bo okazuje sie, ze te nogi sa brudne i bynajmniej nie naleza do pana Boga. pytanie tylko czy maja jeszcze do czego wracac.
Ania73
Użytkownik Postów: 91
Stały bywalec

Miejscowość: Gdańsk

Data rejestracji: 16.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-11-2010 14:28
smiley świetnie powiedziane. Uśmiałam się!
Tak, czy jest do kogo wracać, to już inna bajka, choć powyższe posty mówią, że często tak. Wiem, ze trochę bez sensu zastanawiać się "jak to działa" ale z drugiej strony chyba nie ma ważniejszej rzeczy, niż zrozumieć.
Strona 175 z 219 << < 172 173 174 175 176 177 178 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info