Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 160 z 219 << < 157 158 159 160 161 162 163 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 17:23
Miriam każdy z nas kto jeszcze tak do końca nie pożegnał się ze swoim związkiem boryka się ze swoimi emocjami. Proszę cię nawet nie myśl o złych rzeczach. Ja mam już dorosłe dzieci a i tak razem z nimi nie możemy się pogodzić, ze odszedł. Mimo że to duzi chłopcy maja do niego żal. Żal za to jakie starał się im przekazać wartości i je sam złamał, nie dotrzymał.

Synu pamiętaj rodzina jest najważniejsza, a rodzina to ty, brat ja i wasza mama.

Samej mi ciężko jak przypomnę sobie te słowa wypowiadane przez niego. a teraz w nim tyle nienawiści i złości do mnie do synów.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-03-2019 20:40
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
ala
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Miejscowość: koszalin

Data rejestracji: 20.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 17:26
alkoholik rozumie Ciebie,ja takze probuje naprawic...juz rok.Ale nie poddawaj sie.Boje sie tylko ze bede za to placic cale zycie...smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 18:04
ja mam trzech synow wiem ze sobie poradze jak zostane sama ale gdzies człowiek do konca ma nadzieje ze cos sie zmieni caly czas mu mowiłam ze sa dzieci ze go potrzebuja one sa najwazniejsze jednak pna wygrała ja nie mam juz siły o nic walczyc chce tylko spokojnego zycia dla siebie i dla dzieci.
ciezko jest mi myslec ze bedzie to zycie bez niego ale nie potrafie i nie umiem byc z nim tylko z poczucia obowiazku bez uczucia i miłosci
alko
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 12.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 18:06
Eva,
niestety nie do wszystkich można dotrzeć, jedni nie chcą , inni nie potrafią a jeszcze inni uciekają. Jeśli tego nie rozumieją po błędzie jednym czy drugim ( różnym tematycznie) to naprawdę nie warto się nimi zajmować.

"Ten bohaterem jest w szarym tłumie, kto kochać, cierpieć i przebaczać umie".
alko
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 18:24
Ala,
Obawiam się, że będziesz płacić całe życie...do końca swoich dni. Ja to wiem i czuję każdego dnia po przebudzeniu. Potem jeszcze kilkanaście razy dziennie wraca do mnie świadomość tego co się stało. I tak od kilku tygodni. To jest nie do zniesienia. To piętno na całe życie jeśli kochasz.
Za każdym razem jak spojrzę na córkę to wyję z bólu, wyję za Nią , za żonę a na końcu za siebie.

Wiem jak wiele Ją to kosztowało aby pozwolić mi codziennie przyjeżdzać do córki. Moja żona jest naprawdę wspaniałą i dzielną kobietą. Myślę że wiele tu piszących kobiet to akurat prawdziwe Perełki, którym się nie udalo albo które chcą walczyć. Dla takich kobiet warto żyć.

Żona i córka są dla mnie wszystkim i warto poświęcić życie dla nich. Nowe jest mi nie potrzebne a ze starym ....i tak już nie mam co zrobić.

MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 18:54
drogi alkoholiku

wspaniale to napisałeś kazdy w zyciu popełnia błedy bo jesteśmy tylko ludzmi a prawdziwe uczucie jest wtedy jak sie wybaczy ja to zrobiłam a on to odrzucił walczyłam ale juz nie umiem nie potrafie
alko
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 19:13
z tym również się liczę , ale wierzę bo w coś wierzyć trzeba. Bez tego przepadniemy.

Strona 160 z 219 << < 157 158 159 160 161 162 163 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info