Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 157 z 219 << < 154 155 156 157 158 159 160 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
diuna
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Kraśnik

Data rejestracji: 16.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-10-2008 06:25
U mnie mija 2 tygodnie jak zostałam zdradzona przez męża z sąsiadką zza ściany.Ból jeszcze nie minął ,ale zaczynam myśleć o tym czy powiedzieć o tym jej mężowi. On przyjeżdża czasami do domu i nawet go lubię? Czy mam mu powiedzieć ? Czy mi uwierzy ? Co myślicie o tym ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:04
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-10-2008 07:03
Diuna - to jest dylemat, który już parę osób na tym forum nękał. Z tego co kojarzę w większości przypadków jednak decydowali się na powiedzenie prawdy. Ciężko mi doradzić, bo ja takiego problemu nie miałem.. U mnie kłamstwo szybciutko dostało nóżek... Wiesz, mimo cierpienia wolałbym jednak znać prawdę - tak zgodnie z zasadą - lepsza najgorsza prawda, niż piękne kłamstwo.

True Till Death
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-10-2008 10:01
Lenko dziś nie za bardo mam czas aby doradzić ci co masz zrobić ,ale chętnie podzielę się z tobą swoim doświadczeniem w przyszłym tygodniu a naprawdę mam czym.Mam nadzieje że pomogę ci w jakiś sposób uporać się z tym dylematem a przynajmniej wesprzeć cię.Ja to przerabiałam.Trzymaj się pozdrawiam.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Kuczka

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-11-2008 13:44
Lena:
napisałaś:
Najbardziej irytujace w tym wszystkim jest dla mnie to, że mój mąż próbuje życ jakby nic się nie stało. Chciałby odzielić wszystko co było grubą kreską i żyć jak dawniej.

na przykładzie mojego związku mogę powiedzieć Ci, że zachowanie Twojego partnera jest dokładnie takie samo jak mojego, też powiedział, że chciałby by nie wracać na każdym kroku do tego co już się niestety stało. Więc może jest to jakaś forma rozwiązania problemu ze strony Twojego partnera...
...on nie chcąc narażać się na śmieszność, nienaturalność (tak myślę) zachowuje się jak zawsze...... generalnie dobry mąż i ojciec. Dziś dla mnie to za mało.

piszesz "tak myślę" czemu nie wiesz co on myśli? czemu nie porozmawiacie ze sobą, zupełnie neutralnie bez żądań, bez nerwów, chodzi przecież o Waszą przyszłość skoro zdecydowaliście się być razem nie wiadomo ile jeszcze będzie w życiu sytuacji podbramkowych nie spowodowanych zdradą, lecz równie trudnych?
Tak bardzo chciałabym wiedzieć co tak naprawdę siedzi w jego głowie, chciałbym znać odpowiedzi na wszystkie pytania, którymi wciąż się dręczę, chciałabym aby był ze mną, przy mnie nie tylko ciałem.
A tymczasem on tak bardzo unika rozmów, wyznań, bo jak twierdzi: skoro raz powiedział mi prawdę to nie ma sensu więcej do tego wracać, po co rozdrapywać rany, dzielić włos na czworo?

cóż, być może faktycznie tak by było najlepiej, w końcu, nie każdy chce swoją porażkę rozkładać na czynniki pierwsze.
Nie bronię absolutnie Twojego męża, ale wiem, że wiele w związku zależy od tego, czy słuchamy tego co mówi do nas partner czy wymyślamy sobie cuda różne i nie słyszymy tego co druga strona chce nam przekazać...może spróbuj z nim porozmawiać czym spowodowane jest jego stanowisko...może to jego sposób by wrócić do normalności...

Edytowane przez Kuczka dnia 02-11-2008 13:46
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2008 10:49
Witam postanowiłam sie wyprowadziec o d partnera i w tym tygodniu to robie.Powiem wam ze to w jakimś stopniu ukoiło bol.Znalazłam mieszkanie bede wynajmowac najpierw a potem zobaczymy co bedzie.Jest zdziwiony moja decyzja i potarza w kółko ze sobie nie poradze a ja własnie zsobie poradze .Z dnia na dzien jestem silniejsza choc miewam dni takie ze nawet wstac mi sie nie chce.Ale zauważyłam że jak wiecej rozmyslam nad sobą i całą ta sytuacja jest gorzej,a jak mysle do przodu i o przyszłości to jest tak lepiej bardziej optymistycznie,Na razie pozdrawiam Aga
Kuczka

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2008 11:33
cóż Aga święta racja...nie oglądaj się za siebie to co było i tak już się nie odstanie....
Dasz radę, jakby nie było nawet kierując się instynktem działamy tak by przetrwać jak najdłużej...
Sama będziesz mogła mieć bezpośredni wpływ na kolejne wydarzenia w Twoim życiu, nie będziesz się oglądać na nikogo... i dasz rade nie Takie tragedie ludzie pokonują...a nie ma nic bardziej błędnego w wyobrażeniach wielu ludzi, że sobie nie poradzisz... poradzisz bo nawet gdy będziesz musiała wybrać co lepsze to zawsze będziesz miała świadomość że jest to etap przejściowy i będzie już tylko lepiej...
do tego masz jeszcze świadomość, że nie robisz niczego w brew sobie, że żyjesz zgodnie z Twoimi ideałami i filozofią jaka Ciebie poniekąd kreuje
Rozpamiętywanie i wracanie do przeszłości podobne jest w skutkach do grzebaniu w mrowisku....niszczysz konstrukcję, powodujesz zamieszanie, agresję i atak .... tego nie potrzeba w Twoim nowym, życiu...powodzenia

agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2008 11:57
Boje sie tylko o dzieci bo mam dwoje 5 i 11 lat.Wiec nie jest to takie proste ale cóz do odwaznych swiat nalezy
Strona 157 z 219 << < 154 155 156 157 158 159 160 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info