Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 155 z 219 << < 152 153 154 155 156 157 158 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 14:25
Bardzo dobrze! Ja sama bawilam się w detektywa! Przecież musisz wiedzieć! A kłamstwo i tak prędzej czy póxniej wyjdzie na jaw! Lepiej by zrobił, gdyby ci powiedział........ale cóż........

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 07:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
ewek
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: kielce

Data rejestracji: 28.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 10:09
wiecie, chyba wszyskie mamy tego samego męża. Ja moje go sama wyśledziłam, przejrzałam telefon jak spał. i wszystko było jasne. właśnie sie rozwodzimy. przykre to.ale tak sie nie da żyć. mam dwójke dzieci. niewiem jak sobie dam rade.
Wyślij Prywatną Wiadomość
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 10:45
Ewek - dasz sobie radę, tylko teraz ciężko jest Tobie widzieć taką sytuację realnie. Lepsze to niż być obok kogoś, z kim życie już się nie ułoży...

True Till Death
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 11:59
U mnie jest dość skomplikowana sytuacja bo mieszkam w jego mieszkaniu więc to ja bym musiała się wyprowadzic a nie on. Chciałam z nim porozmawiac ale to tak jak bym mowiła do ściany smileysmiley
Lena
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 28.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 12:57
Witam
Czytam o waszych doświadczeniach, przeżyciach i przemyśleniach od kilku dni. Dlaczego? .... powód jest jeden - zostałam zdradzona. I mimo, że przemogłam się aby napisać, że jest mi już stosunkowo łatwo napisać "zostałam zdradzona", to wciąż nijak nie potrafię sie z tym uporać psychicznie. Wciąż zadręczam się pytaniami, borykam z myślami i zastanawiam jak dalej żyć przy boku człowieka który złamał małżeńską przysięgę, skrzywidzł jak nigdy nikt...
Powiedzice mi jaki my mamy wybór.... ? Owszem mogę wybrać być samotną matką z dwojgiem dzieci, albo zdradzoną żoną swojego męża. Mogę wybrać miniejsze zło... tylko która z tych opcji zapewni mni mniejsze zło?
Prosze napiszcie jak z perspektywy czasu postrzgacie swoje życie z mężami, żonami którzy dopuścili sie zdrady... czy warto było dać drugą szansę.....czy można żyć tak jaby zdrady nigdy nie było... ile potrzeba na to czasu....?
Autor RE: dajesz siłę
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 15:18
berta napisał/a:
A my nawet nie podejrzewamy ile jest w nas siły.Problemy dnia codziennego motywują nas do walki o siebie o jutro.Im więcej walczę tym jestem silniejsza.I każda wygrana daje wiarę w siebie .I oto zaczynam mysleć że jestem kimś że jestem wielka bo dałam radę przejść to wszystko że podniosłam się.Po tylu miesiącach płaczu beznadziejnosci tęsknoty i bólu odzyskałam wiarę w siebie.Już nie jestem takie NIC już n8ie jestem jego ofiarą.To w2szystko czas to też ogromna walka.Ale warto walczyć by zacząć widzieć siebie swoimi oczami.Zmieni się to wszystko tylko nie poddawaj się bo każdy przeżyty dzień to mniej bólu mniej tęsknoty mniej płaczu.POzdrawiam

Boże jak Ty to pięknie powiedziałaś. Dałaś mi wiarę, że to przetrwam. To dopiero 4 dzień mojego bólu. Długa droga przede mną. Ale MUSZĘ dać radę....
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-10-2008 19:57
Leno napisałaś:
Prosze napiszcie jak z perspektywy czasu postrzgacie swoje życie z mężami, żonami którzy dopuścili sie zdrady... czy warto było dać drugą szansę.....czy można żyć tak jaby zdrady nigdy nie było... ile potrzeba na to czasu....?

napiszę Ci z mojego doświadczenia, po pierwszej zdradzie dałam szansę prawie od razu, nie wypominałam, odbudowalismy małżeństwo, było coraz lepiej, wręcz wspaniale, tzn. ja tak myślałam, minęły 4 lata, odzyskał zaufanie, prawie udało mi się zapomnieć, żyliśmy jak zgodne, kochające się małżeństwo,

teraz po drugiej poważniejszej związanej z kilkumiesięcznym romansem jest jak na huśtawce emocjonalnej, jest coraz gorzej, brak zaufania, które już raz zostało odzyskane a potem zdeptane, żal, zastanawianie się czy to ma jeszcze sens.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Strona 155 z 219 << < 152 153 154 155 156 157 158 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info