Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 153 z 219 << < 150 151 152 153 154 155 156 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 20:28
BOb i inni panowie uczą od lat panie na forumsmiley facet to łowca

Finka masz rację i Bob też. Tylko my Panie o tym zapomnieliśmy. a może ktoś podpowie, jak to naprawić. W moim przypadku chyba będzie to trudne, gdyż on się wyprowadził, u niej nie mieszka, ale się spotykają. Podał o rozwód chce bez orzekania o winie, ja postanowiłam nie zgadzać się że bez orzekania o winie. Nie będę opisywać dlaczego bo on znalazł pocieszycielkę, nie ja .
Czy w moim przypadku można coś jeszcze zrobić????????

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:01
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 20:29
Lubię jak kobiety na tym forum jadą po facetach. I mówię to bez kpiny, zawsze suszę zęby z radości jak czytam podobne słowa do tych: Wrrrrr! Faceci - chociaż mam nadzieję że nie wszyscy - to duże dzieci, tyle że fałszywe, mniej urocze i mniej zabawne..., bo to jakieś takie inspirujące jest. Ach, Kobiety, jedziecie na nas biednych żuczków, depczecie nas, dopasowujecie swoje miary i swoje myślenie, a i tak żyć się bez nas nie da. Tak jak i my nie możemy, żyć bez Was. Ja już nawet nie za bardzo staram się zrozumieć Waszego myślenia, nauczyłem się paru rzeczy, może podłapałem parę trików, ale to i tak kropla w morzu Waszych potrzeb smiley Cóż zrobić? Ano kochać się, jak to usłyszałem w pewnej bajce dla dzieci: ...bo miłość zawsze zwycięża.

True Till Death
Wyślij Prywatną Wiadomość
finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 20:39
rise napisał/a: Ja już nawet nie za bardzo staram się zrozumieć Waszego myślenia, nauczyłem się paru rzeczy, może podłapałem parę trików, ale to i tak kropla w morzu Waszych potrzeb smiley

i vice versasmiley

Cóż zrobić? Ano kochać się, jak to usłyszałem w pewnej bajce dla dzieci: ...bo miłość zawsze zwycięża.

a w bajkach zawsze są szczęśliwe zakończenia...

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Edytowane przez finka dnia 23-10-2008 20:40
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-10-2008 06:51
Witam moze napisze troche wiecej o nas,poznałam go gdy miałam 29 lat wiec juz nie jako młudka.Ja mam wyższe wykształcenie on tylko zawodowe ale jest bardzo oczytany,mozna porozmawiac z nim na rózne tematy.i stało sie zakochałam .Od razu zaszłam w ciaże.Było super.Aha on jest rozwodnikiem ,ma córke młodsza odemnie o 6 lat ,w tej chwili ja mam 40 a on 54.Z jego córka mam dobry kontakt jej cora i moja to prawie rówiesniczki.Było dobrze wiadomo nieraz były kłutnie ale takie małe.Pewnej jesieni stwierdziałm ze ździwieniem że jestem w ciązy jak mu powiedziałam starsznie sie zdenerwował krzyczał ze to moja wina itd.strasznie sie poczułam wtedy .Oznajmił mi że musze usunąc bo on nie chce nastepnego dziecka.Dwa miesiace chodziłam jak w letargu,ale postanowilam że urodze wtedy zmienił zdanie ale był oziebły,nie przytulał mnie nic byłam jak tredowata dla niego .Jak urodziła sie dziewczynka oszalal na jej punkcie.A miedzy nami było raz lepiej raz gorzej.Ostatni kryzys miałam w tym roku na wiosne,było ak źle ze mialam ochote sie wyprowadzic,on mowił dzrwi sa otwarte ale dzici ze mna zostaja.Kiedys mi powiedział ze jakby doszlo do rozstania to dzieci mi nie da .On twierdzi ze on utrzymuje rodzine i to wystarczy.Ja tez pracuje musze zrobic obiad posprzatc,prac prasować idt juz jestem zmeczona,a jeszcze jedno nigy mu nie odmówiłam w łuzku,miał co chciała no z wyjatkie mwiosny w tym roku spałam z dziecimy wtedy bo czułam wstret do niego,poxniej napisze ciag dalszy bo w pracy jestem pozdrawiam Aga

alekssandra6
Użytkownik Postów: 20
Małomówny

Data rejestracji: 11.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-10-2008 14:20
No ja dałam szanse...i niby mamy zacząc wszystko od nowa...ale....
no wlasnie jest to ale...jak mam zacząc od nowa?? jak nie myslec o tamtej?? jak nie plakac wieczorami jak to samo przychodzi???
Wiem ze moze zbyt wczesnie bo dopiero 2 tyg minelo jak sie dowiedzialam...ale jest mi tak cięzko....ze nie daje sama sobie rady...do psychologa nie pojde...kto nie byl zdradzony nie zrozumie jaki to ból...
gdy mąz jest w pracy ja placze...nachodza mnie te głupie myśli...i nie mam siły do życia...nawet dzieci mnie tak nie ciesząsmileysmiley kiedy to się skączy?? kiedy zaczne normalnie życ...i cieszyc sie z tego co mam????
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-10-2008 17:12
alekssandra6

Właśnie pomyśl o psychologu. Jak twój mąż chce to naprawić to idźcie razem. Sami sobie nie poradzicie. Tam dosięgniecie sedna problemu jaki was trapi, dlaczego on tak się zachował, co powinniście zmienić w swoim życiu.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
agag1968
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Wrocław

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-10-2008 08:39
Witam niestety moje obawy sie potwierdziły moj partner mnie zdradza.W sobote oznajmił mi że nie wroci na noc i że ma przyjacióke ktora go rozumie i wogle jest naj.Wszystko to powiedział spokojnie, bez nawet cienia zkłopotania.Chodze jak nakrecona,czuje taka pustke.Tak to bardzo boli.Dlaczego tak musi byc?
Strona 153 z 219 << < 150 151 152 153 154 155 156 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info