Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 14 z 18 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-09-2016 13:52
Nox napisał/a:
czyli kłamczuszka do samego końca.
Tutaj to raczej typowe,zdradzacz nie przyzna się do niczego co już nie zostało odkryte.
U Ciebie człowieku to jest wszystko bardzo świeże,dla Ciebie zdrada wypłynęła 4 tyg temu/co to jest?/a dla niej była 6 msc temu.
Nie wytniesz tego z głowy .
Tą 2-3 letnią stagnację tłumaczoną poronieniem możecie przerwać,ale macie trochę do nadrobienia również w innych sprawach niż seks.
Spróbujcie coś razem robić,gdzieś wyjechać,pochodzić po górach,pogadać/zamknijcie temat poronienia /,wypić wino wieczorem,pojeździć rowerami,rozpalić ognisko nad wodą /i w sobie/

W poprzedniu poście nie wszystko napisałem, od 4 tygodni wiem o tym że to była prawdziwa zdrada a nie jakieś tam zauroczenie jak twierdziła ale zanim się o tym dowiedziałem, nasz związek "odżył" ostatnie dwa miesiące to były wspólne wyjazdy, wyjścia do kina, kawiarni. Zarówno u mnie jak i u niej widziałem że dawne uczucie wróciło, było naprawdę dobrze.Tak dobrze, że efektem tego jest ciąża(nie planowana), na szczeście tym razem przebiega prawidłowo. Gdy zorientowałem się że jakiś facet koło niej się kręci to zacząłem ponownie się o nią starać, zacząłem znowu patrzeć na nią jak na kobietę a nie tylko jak na żonę. Moja żona to dostrzegła i przestała się kontaktować z tamtym gościem, również zaangażowała się w naprawę naszej relacji. Gdy w końcu odkryłem prawdę, przepraszała mnie i prosiła o przebaczenie. Widzę że się mocno stara, jest bardzo czuła dla mnie itp. Myślę że to szczere, a nie podyktowane strachem że odejdę i zostawię ją z przyszłym dzieckiem. Ustaliśmy że teraz będziemy częściej rozmawiać o naszych uczuciach itp Niby idziemy do przodu ale co jakiś czas dopadają mnie te demony przeszłości choćby w postaci tych ostatni smsów. Poruszać temat tych sms z żoną? Chociaż boje się trochę że znowu zacznie rozpamiętywać tamte chwilę. może nawet tesknić..
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 06:54
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-09-2016 14:35
trochę cedzisz te informacje ,a akurat Twoje dylematy inaczej się mają po kazdej ich dawce
boje się trochę że znowu zacznie rozpamiętywać tamte chwilę. może nawet tesknić..

tylko jeżeli tęskni i rozpamiętuje teraz.
Zostałeś,wybaczyłeś,naprawiłeś ,zmajstrowałeś/?/dzieciaka.
Wiesz od niej że zdrada była,z trudem ale jednak potwierdziła że z seksem w tle.
Co da teraz wspólne analizowanie sms-ów?odejdziesz?raczej nie.
Masz demony w głowie,teraz żona Ci nie pomoże.Może terapia ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-09-2016 15:29
Ileś tam lat próbujesz być przy żonie, cierpliwie znosisz jej rozterki, stany, pomysły, tolerujesz brak uczucia, bliskości, w tym i tego nieszczęsnego seksu. Wprost cudownie akceptujesz fakt zdrady (swoją drogą fajnie dawkowany na raty, żebyś od razu nie zatrzasnął za sobą drzwi) . I przyjmujesz ,że ten cały bajzel był w trosce o was? Taki prezent i poświęcenie dla Ciebie? Na moje oko tu nic nie było dla Ciebie. Trauma traumą, ale absolutnie nic nie było i nie jest dla Ciebie. Poczujesz to, gdy pojawi się dziecko. Boczny tor czeka. Przykro mi, ale widzę masę egoizmu, fałszu i być może niezłych problemów psychicznych u niej. W którym miejscu waszego związku było Ci w tym układzie co najmniej dobrze?

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-09-2016 15:41
Nox napisał/a:

Zostałeś,wybaczyłeś,naprawiłeś ,zmajstrowałeś/?/dzieciaka.

Raczej w tej kolejność

Naprawiłem - zmajstrowałem - (tutaj dowiaduje się o zdradzie) - zostałem - wybaczyłem smiley
Nox napisał/a:

Co da teraz wspólne analizowanie sms-ów?odejdziesz?raczej nie.

Nie chodzi mi o wspólne analizowanie ale powiedzenie jej jak się czuje po przeczytaniu ich, jak mnie mocno dotknęły.
Żeby miała tą świadomość.

Terapia? Może tak. Jeśli nie będę już znajdował dawnych śladów tamtej znajomości(starych sms, listów itp) to nie będzie dalszego rozdrapywania ran.
lacert
Użytkownik Postów: 4
Nowy

Miejscowość: gdansk

Data rejestracji: 12.09.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-09-2016 12:16
witam

mnie również żona zdradziła, wybaczyłem ale mam dylemat co do seksu, w smsie do przyjaciółki napisała " takiego seksu nikim jeszcze nie miałam" skoro uznała że to był najlepszy seks w życiu, to jak teraz ma wyglądać nasze dalsze życie intymne? czy ona nie będzie tęsknić za takimi doznaniami, ze mną seks może być dobry ale to nie będzie to co miała z tym dupkiem, czy po takim czymś zdradzający jest w stanie zapomnieć o kochanku, że z kimś seks był lepszy? a może to ja teraz muszę się starać by ze mną to mogła osiągnąć ale czy tak się da???
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-09-2016 12:56
Po co sobie robicie krzywdę panowie? Seks, satysfakcja siedzą w głowie. Nie w pozycjach z kamasutry, wielkości członka czy wielu innych fanaberiach. Jedna z drugą popłynęły, skosztowały chemii płynącej ze zdrady. Jedna z drugą ma milion wymówek i pomysłów dla siebie by się usprawiedliwić, nadać sens zwykłemu daniu du... Jedna z drugą nie miała siły, by sprawy łóżka poprawić we własnym domu z własnym partnerem. I mogą co parę minut was zapewniać, że teraz jesteście the best. Ktoś jest nieświadomy swoich potrzeb seksualnych i nic więcej.
Po paru latach po zdradach mam w głębokim poważaniu co i jak i kto. Absolutnie żaden z tych patafianów i zdanie niewiernej z tamtego czasu się nie liczą. Wyczytałem w jednym z odzyskanych maili jakie to cudowne iść na seks z "ukochanym" , którego pierwszy raz na oczy zobaczy. Dobre sobie, bo gdy doszedłem do każdego z nich zobaczyłem piękny zbiór pijaków, ćpunów, obiboków i rozwodników którym w życiu nic nie wyszło. Babska fantazja zdradzaczki potrafi nadać sens i cechy każdemu łajnu. Z czym chcecie walczyć? Z fantazją, głupotą i chemią hormonów?

This user has been deleted!
fred
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 08.09.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-09-2016 14:18
Troche pytanie z innej beczki. Czy ktos z was spotkal sie z "kochankien" waszych partnerek? Lub kontaktowaliscie z nimi?

Fred, przeczytałeś tytuł tematu ?
Takie trywialne pytania zadaje się w swoich opisanych historiach zdrad. Yorik

Edytowane przez Yorik dnia 12-09-2016 20:31
Strona 14 z 18 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info