Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 12 z 18 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
Marta74
Użytkownik Postów: 192
Uzależniony

Data rejestracji: 02.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2013 11:28
Ona_zdradzona - nie znam szczegółów Twojej historii, ale jeśli to względnie świeże, to nie dość, że naturalne są bardzo silne emocje, mieszane uczucia i niechęć po tym, co się wydarzyło, to jeszcze dojść do tego mogło przestrojenie hormonalne po porodzie. Nie wiem, w jakim wieku jest Twoje dziecko i czy karmisz piersią, ale u mnie hormony zdecydowanie wpływały na libido - zdecydowanie spadało w okresie karmienia piersią, jak i w czasie stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Nie mówiąc już o tym, że okazało się, że leki p/depresyjne też mają na mnie bardzo negatywny wpływ... Więc trzymaj się ciepło - niektóre problemy mogą zniknąć/zmniejszyć się, jeśli zmieni się sytuacja... Wydaje mi się, że mi pomogło w sferze łóżkowej to, że o wszystko pytałam, chciałam znać szczegóły, oswoić się z tym, "odczarować" i się tego nie bać, pojechaliśmy nawet do hoteli, w których mój mąż spotykał się z kochanką, ale niektórzy uważają, że poznanie szczegółów to błąd - więc może nie jest to rozwiązanie dla wszystkich... Ja chciałam też usłyszeć, że z Nią nie było Mu lepiej - nie wiem w jakim stopniu szczerze, ale tak mówił... I chciałam chyba sobie i Jemu udowodnić, że ze mną może być świetnie - podobno się to udaje...
Ale po pół roku mam chwilami dość, bo kryzysy/dołki i tak wracają...

Post doklejony:
kacpi1 - starałam się prześledzić Wasze wątki, ale chyba się pogubiłam...
Nie jestem pewna, kto pisze pod jakim imieniem (kacpi1?/rado?) i ile minęło od Waszych przeżyć...
Wygląda sądząc po emocjonalności Waszych wypowiedzi, jakby były bardzo świeże i żywe, a Ty piszesz, że "było to rok i dwa miesiące temu"...
Jeśli chcecie, to napiszcie do mnie (oboje?) na PW - nie wiem, czy mogłabym coś pomóc, ale bardzo bym chciała i mogę spróbować...
Staram się nie oceniać i nie potępiać nikogo...
Trzymajcie się!
To nie koniec świata (jak ktoś mądry napisał) i można żyć dalej, choć trudno w to chwilami uwierzyć...
Edytowane przez Marta74 dnia 04-02-2013 11:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:02
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2016 10:09
Witam

Czy to prawda że większości przypadków osoba zdradzająca pozwala sobie na więcej podczas seksu z kochankiem, rzeczy na które ze stałym partnerem nie miała by odwagi za proponować itp. Zostałem zdradzony kilka miesięcy temu, postanowiłem wybaczyć żonie ale kilka dni temu przeczytałem na jej telefonie stare sms z przyjaciółką. Opisała jej że tylko jak weszła do miekszania tego faceta to zrzuciła ubranie od razu i że wyczyniała takie rzeczy że sama się nie poznawała. teraz mnie to dręczy jakie rzeczy itp. Chyba lepiej jest jak człowiek wie mniej szczegółów o samej zdradzie.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2016 10:51
Do czego Ci to potrzebne? Co zrobisz jeśli tak?

This user has been deleted!
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2016 12:32
pan_nikt,
Opisała jej że tylko jak weszła do miekszania tego faceta to zrzuciła ubranie od razu i że wyczyniała takie rzeczy że sama się nie poznawała. teraz mnie to dręczy jakie rzeczy itp.

Jeśli w delegacji nauczyła się czegoś ciekawego, nowego, to poproś żeby Ci pokazała, żebyś nie był stratny i tyle smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2016 21:46
apologises napisał/a:
Do czego Ci to potrzebne? Co zrobisz jeśli tak?

Do niczego, ale zastanawia mnie jak to jest że ktoś w związku uda nie chce mówić o swoich potrzebach, udaje pruderie przed najbliższą osobą a przy kochanku nie ma zahamowań. Wstydzi się reakcji partnera ?
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-09-2016 22:09
Może się dostosowała do potrzeb partnera. Ty nie wymagałeś więcej niż zwykle. Początki znajomości to jest szaleństwo, próbowanie, przeciąganie granic.Może chciała poszaleć na maksa, może głupio było odmówić.... I okazało się że jest super. Może z Tobą tego nie powtórzy bo kojarzy się jej z nim albo się boi że ją będziesz oceniał przez pryzmat zdrady.
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-09-2016 03:26
..udaje pruderie przed najbliższą osobą a przy kochanku nie ma zahamowań. Wstydzi się reakcji partnera ?

Nie udaje; nie koniecznie wstydzi; Może nie czuc się bezpiecznie, czegoś obawiać, bać się negatywnej oceny, złej reakcji; nie być pewną jak coś odbierzesz; Gra przed Tobą wczesniej przyjętą bezpieczną rolę; w której jak się okazało nie do końca jest sobą; Masz teraz uzasadnienie i okazję, aby skończyć z tą sztuczną pruderią; ale nie zmuszaniem, tylko zachęcaniem i radością z tegosmiley;

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 12 z 18 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info