Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 11 z 18 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
meewa
Użytkownik Postów: 61
Stały bywalec

Data rejestracji: 24.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-10-2011 14:19
Ja też pytałam, o dziwo, wstydził się (zupełnie serio) wstydził się o tym opowiadać...jak jakiś małolat.
Jedno wiem na pewno, że nie warto tego wiedzieć, ta wiedza dręczy i zupełnie niczemu nie służy. Bo jaki niby użytek mogę z niej zrobić? Prównywać siebie, zastanawiać się czy nie ubarwił na potrzeby sytuacji (co też jest możliwe), dołować się, że może byłam słabsza, mniej atrakcyjna, brrr... Żenada.smiley

RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 07:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-10-2011 11:56
kurkova napisał/a:
niezapominajka, dużo czasu musiało upłynąć?

Trudno mi tak jednoznacznie odpowiedzieć- ale myślę, że trwało to parę miesięcy. Czasami gdy myślałam, że już jest dobrze, zaczynało się i po chwili kończyło moim wielkim płaczem- bo obrazy wracały. Czym dalej, tym lepiej.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-10-2011 13:43
Ja o dziwo nie mam dużego problemu z samym seksem. W sensie współżycie, ruchy frykcyjne, za przeproszeniem wsadzanie i wyciąganie. Mam problem z całą atmosferą jaka tam wtedy panowała. Z pożądaniem, napaleniem, ehhh czy to minie.....smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
kobieta33
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: świętokrzyskie

Data rejestracji: 31.01.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-10-2011 00:14
kurkova mamy podobnie czy to minie pytasz myślę że minie u mnie już jest dużo lepiej, nie dręczy mnie to tak już, w lipcu minął rok odkąd wiem, i jest dużo lepiej.
meewa mój też na serio się wstydził bo na serio się wstydził i wstydzi tego co zrobił - zdrady bo tak na prawdę sam w swoich oczach dużo stracił, nie szanując swojej Rodziny. Nie porównuj się kochana do niej ..... ja tak nie robiłam byłoby to poniżej mojej godności, pytałam bo? nie wiem dlaczego po części dlatego że chciałam ten ich akt seksualny odrzeć z intymności, uważałam że tylko prawda może nas oczyścić = takie swoiste katharsis.
Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie.
anka

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka: Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec - Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.
ona_zdradzona
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Data rejestracji: 02.02.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-02-2013 22:33
Wiecie co,,,tak czytam waszych wypowiedzi i moze zle to zabrzmi ale dzieki bogu okazalo sie ze nie jestem jedyna ktora ma z tym problem po zdradzie mojego partnera.Zdradzil mnie w badzo waznej zyciowo chwili bo w czasie kiedy 2 tygodnie lezalam do porodu w szpitalu i ciagnal to jak sie pozniej okazalo jeszcze przez pare miesiecy.jak sprawa wyszla,to uslyszalam wiele przykrych slow z jego strony...po jakims czasie dopiero pozniej byla jego skucha...lecz nie w tym rzecz...zakodowalam sobie w glowie to ze ona jest i byla lepsza i chdz z tego co mowil sie wycofal to i tak zrobila mi sie blokada do sexu...i to malo ze w glowie to poprostu fizycznie nie czuje takiej potrzeby...niewiem co z tym robic..i czy wogole...dalej jestesmy razem ale to ju nie bedzie to samo...badzo mnie skrzywdzil tym i ze zrobil to w tak waznym dla nas momecie...zostawil mnie z tym wszystkim sama..bo niby nie otrzedl ale czasu dla nas tez nie bylo itp..uwagi...

Zawiedziona...pozbawiona siebie...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-02-2013 13:06
ona_zdradzona w jakim celu kontynuujesz ten 'zwiazek'?Z Twojego opisu wyniuka,ze wszystko sie pokruszylo, masz blokade, wrecz niechcec do sexu w ogole, on olewa wszystko, do czego to ma niby prowadzic?
Rzeczy nie zmieniaja sie same , jesli widzisz wyrazny brak zainteresowania sprawa z jego strony-umykaj zanim bedzie za pozno, i dowiesz sie o kolejnych wyskokach.
Wladz nad swoim zyciem masz tylko TY.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
kacpi1
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: leszno

Data rejestracji: 26.01.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2013 10:43
Niepojęte są ludzkie zachowania. Moja zona spała z innym, nie wiem ile razy, nie wiem gdzie i w jakich okolicznościach, nie wiem jak to robili. Oj, działa wyobraźnia w takich przypadkach. Niczego nie wydusiłem z zony. Małżeństwo nasze umiera. Wcześniej myślałem, że po takich wydarzeniach nawet nie dotknąłbym zony. I co? Jak sie obok połozyłem to byłem tak mocno podniecony jak niewiele razy w zyciu, aż mnie bolało, cały drżałem, nie poznawałem siebie. Niestety moja żona pewnie zażywa pigułki z "seks-misji"(weź pigułkę, weź pigułke), która to zamienia popęd seksualny na pęd ku karierze smiley Zastosowałem wariant siłowy, jednak nie tak to sobie wyobrażam........a było to rok i dwa miesiące temu. Jestem zdrowym i sprawnym facetem, nie wstąpiłem w stan kapłański, żona jest extra laską, często widze ją w majtkach, widzę jak zakłada pończochy, i tak dalej.
Ile można tak wytrzymać, boje się, że mi w końcu uschnie i dpadnie.

kacpi
Strona 11 z 18 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info