Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 2 z 18 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
lucky
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Warszawa/ Mińsk Mazowiecki

Data rejestracji: 06.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-06-2009 18:17
Jestem już po rozwodzie. Z ex świetnie się dogadujemy.
Padały z jej strony mniej lub bardziej otwarte propozycje ponownej próby wrócenia do siebie.
Kategoryczne "nie" z mojej strony jest spowodowane jest między innymi sferą bliskości fizycznej.
Ona jest atrakcyjną kobietą, niemniej w ogóle mnie nie pociąga. Nie byłbym w stanie się z nią kochać. Nasza forumowa koleżanka Fidelis użyła kiedyś ciekawego określenia, które dobrze oddaje stan rzeczy w moim przypadku.
Obraz, który zobaczyłem, zbyt mocno wypalił się pod powiekami.
Jestem pełen podziwu dla ludzi, którym po zdradzie udaje się odbudować związek i partnerską seksualność.

ONA jest z Krainy Czarów. Czar został rzucony :-)

zdradzeni.info@gmail.com

Lucky
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-03-2019 20:43
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
bi-bi
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 18.06.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-06-2009 18:47
Anpo, dziękuję za ten wątek, też miałam ochote poruszyć ten temat. My jesteśmy małżeństwem "po zdradzie" od czterech miesięcy. Mój mąż zdradził mnie, kiedy byłam w 9 mcu ciąży. Postanowiliśmy odbudować nasz związek i, jak ładnie określił to lucky "partnerska seksulaność". I nic.... Nawet najmniejszych prób zbliżenia. Na początku próbowałam inicjować choćby odrobinę pieszczot, później zapał mnie opuścił... Poruszyłam kilka razy delikatnie tę kwestię z mężem, który postanowił ponowić badania lekarskie (boi się, że mógłby mnie czymś zarazić), ale robi je już dwa miesiące.... Boję się, że nie jestem już dla mojego męża pociągająca, że nie ułożymy tej kwestii i w końcu będziemy ze sobą tylko dla dzieci....
anpo
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 13.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-06-2009 20:30
Smycz dziala dla mnie i wiem, ze jemu ciezko, ale mnie tez. To bardzo tymczasowe rozwiazanie, ktore mi pomaga, wiadomo, nie bedzie tak zawsze, zreszta ja tez tego nie chce, ale poki co ;-) Jestem zolza, wiem. Dlatego tez napislam, ze jest dla mnie dobry, bo rozmawia ze mna i wydaje mi sie, ze stara sie rozumiec co sie ze mna dzieje, nie naciska na nic, chce pomoc. Kwiaty moze sobie ... no ;-) Na razie nic nie zrobie raczej, sprobujemy powoli. Czas pomaga, coraz lepiej sie z nim znow czuje. Pojawia sie co jakis czas znak zapytania, ale znam do juz troche i wydaje mi sie, ze wracamy na dobra droge. Tylko o lozko sie potykamy smiley Co nas nie zabije ...
Bi-bi mi najbardziej na swiecie pomoglo to, ze rozmawialismy. Moze sprobuj. Pozdrawiam!

Anpo
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 22:22
...pozwalam sobie odświeżyć temat...

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Pat
Użytkownik Postów: 19
Małomówny

Data rejestracji: 28.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2011 23:02
O...to dobrze, bo się nad tym zastanawiałam dziś, że:
-po pierwsze nie mogę ot tak z kimkolwiek, wcale by mnie to nie satysfakcjonowało (jestem po rozstaniu świeżo dość, bo 2 tyg), wręcz znudzenie lub rozdrażnienie czuję na samą myśl
- widziałam się z moim ex odbierał jeszcze jakieś rzeczy i jakoś nie czułam już tego co kiedyś w sferze erotycznej.
To dość ciekawe, bo mam duże potrzeby, a jakoś nie mogę... Może mam jakąś blokadę teraz? ;>
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2011 12:07
Zaraz "po" to był najgorszy moment- czas- kiedy czułam obrzydzenie do Jego osoby, gdzie KAŻDY Jego dotyk mnie "bolał". W głowie myśli, obrazy ich ... tak było na początku. Musiało minąć wiele czasu bym znów mogła odzyskać satysfakcje z seksu. Dziś po kilkunastu miesiącach, obrazów nie ma, seks jest przyjemnością a dotyk, dotyk Jego-jeszcze delikatniejszy niż kiedyś. I to uwielbienie w Jego oczach. Jest tak jak nie było kiedyś.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: sex po zdradzie
leszek63
Użytkownik Postów: 96
Stały bywalec

Data rejestracji: 12.06.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2011 21:08
Mój sex po zdradzie wygląda tak jak chyba innych-z tego co czytam-kocham się z żoną ale są przebłyski w myślach ,jak oni to robili czy był lepszy itd. itp.Teraz może już tak to mi nie przeszkadza ,tłumaczę sobie to tak ze: dlaczego mam się nie kochac jeżeli żony nie zaspokoje-mamy raczej duże potrzeby-to będzie szukała na boku,a ja co mam zrobic gdy powiedzmy wracam po miesiącu z pracy w delegacji?Wyłączam się i korzystam,korzystam bo mam tylko jedno zycie,może to skurwisyństwo,ale to moja żona swoim postępowaniem mnie takiego zrobiła...Jeżeli Twój facet jest zdrowym facetem to potrzebuje sexu ,myślisz że będzie czekał i czekal...A jesteś pewna że tamto już skończone isobie nie używa ? W moim wypadku były zapewnienia ,płacz ... po wyjeżdzie do pracy onispotykali sie znowu i prawdopodobnie spotykają dalej ...mam tylko jedno życie mam czwórke dzieci którym chce pomóc i dlatego wyjezdzam za pieniędzmi ,a zona? jeżeli było jej żle niech sobie polepszy nie bede jej trzymał...Powodzenia myśl o sobie bo on wtedy o Tobie nie myślałsmiley
Strona 2 z 18 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info