Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 7 z 18 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: Sex po zdradzie
iza-_28
Użytkownik Postów: 157
Uzależniony

Miejscowość: West Midlands

Data rejestracji: 23.08.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-10-2011 19:52
Ale skąd taki stereotyp, że faceci zdradzają dla zaspokojenia potrzeb seksualnych?

Nie bardzo rozumiem w jaki sposób rozgrzeszasz swojego partnera ze zdrady jednocześnie przyjmując część winy na siebie.
W moim odczuciu za zdradę odpowiedzialny jest zdradzający. To, że w związku dzieje się źle i pcha to kogoś do zdrady bo czegoś "szuka" nie jest dla mnie usprawiedliwieniem ( pewnie, mamy i wyjątki od tej sytuacji).
Małżeństwo czy związek jest pewnego rodzaju umową między dwojgiem ludzi i tych ludzi dotyczy. Jeżeli mężczyzna, z którym jestem mnie zdradza, to on tą umowę łamie. A że jest człowiekiem dorosłym, świadomym, myślącym i mającym własną wolną wolę dla mnie to on ponosi odpowiedzialność.
Ktoś kto czuje się szczęśliwy i spełniony w związku nie zdradzi, bo żaden zdradzający nie robi tego wyłącznie z pobudek czysto fizycznych.
Zawsze szuka się czegoś więcej. Seks jest zwieńczeniem emocji i uczuć.

Zdrada jest skutkiem ale nie jedynym rozwiązaniem problemu, jeśli w związku kiepsko się dzieje. Owszem można ją traktować jako efekt czegoś tam (w Twoim przypadku braku seksu).

Ale zdrada jako skutek - to tak jakby złamanie ręki leczyć amputacją.

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sex po zdradzie
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 07:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-10-2011 21:30
iza-_28 napisał/a:
Ale skąd taki stereotyp, że faceci zdradzają dla zaspokojenia potrzeb seksualnych?

Ktoś kto czuje się szczęśliwy i spełniony w związku nie zdradzi, bo żaden zdradzający nie robi tego wyłącznie z pobudek czysto fizycznych.

A z jakich powodów wg. Ciebie faceci zdradzają?
Wg. mnie facet zdradza bo spodoba mu się obcy tyłek. I tu są dwie możliwośc. Albo potrzebuje tylko tego tyłka do seksu bo żony tyłek już mu się znudził lub tez potrzebuje nieco wznioślejszych uczuć, wtedy zakochuje się we właścicielce tego nowego tyłka i wtedy oprócz samego seksu ma też motyle w brzuchu.

Co do drugiego cytowanego zdania - żeby ktoś był szczęśliwy i spełniony w związku pewnie musi być też zadowolony z seksu - a tego mojemu mężowi zabrakło. I teraz najważniejsze. To on ponosi odpowiedzialność za zdradę, to on do niej zadzwonił, to on zaproponował spotkanie, to on nie wycofał się jak mu otworzyła w stringach drzwi (powinni zrobić badania ilu facetów wycofałoby się w takiej sytuacji). Tak to on jest za to wszystko odpowiedzialny. Za całą zdradę to on ponosi winę.
Ale to my razem (ja i on) jesteśmy odpowiedzialni za to, że oddaliliśmy się od siebie w jakimś momencie. To już nie tylko wina mojego m, że nie było między nami takiej więzi i bliskości, że nie mówiliśmy sobie co nas w naszym związku boli. To my razem doprowadziliśmy nasz związek do takiej sytuacji, że ja nie chciałam seksu a on o ten seks już nie zabiegał.
iza-_28
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-10-2011 22:57
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie. Dlaczego zdradzają?. Ile osób tyle powodów. Każdy może być inny. W całej swojej naiwności nie chcę wierzyć, że mężczyźni zdradzają tylko z braku bliskości fizycznej. Wtedy mielibyśmy do czynienia z bezmózgimi debilami myślącymi tylko dolną częścią ciała. Ja mimo wszystko cenię przeciwną płeć jako wartościową i wnoszącą wiele do mojego życia. Wiadomo- z pominięciem mojego zdrajcy. Ja chciałabym tylko zauważyć, że brak w seksu w Twoim związku nie musiał być bezpośrednią przyczyną zdrady.
Chciałabym Ci zacytować fragment badań na temat niewierności.

Co ciekawe, Peadar zauważa, że mężczyźni doskonale zdają sobie sprawę z odczuć swoich partnerek. Więcej, brutalnie to wykorzystują. Jeden z nich przechwalał się nawet, że tak obrócił i przemieszał fakty, że ostatecznie cała wina za jego zdradę spadła na żonę. "Wmówiłem jej, że czuję się niedoceniany. Niespełniony seksualnie. Że to wszystko przez jej oziębłość. Na końcu to ona mnie przepraszała

iza-_28
Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-10-2011 23:03
Przepraszam za pisanie post pod postem. Mam sklerozę-zapomniałam.

Mam jedno pytanie. Przed zdradą unikałaś zbliżeń, z Tobie tylko znanego powodu. Nagle zmieniłaś nastawienie. Teraz coś się zmieniło. Małżonek ma seksu pod dostatkiem. Dlaczego kiedyś nie a teraz już tak?. Boisz się, że jeżeli powiesz nie, zdradzi Cię ponownie?.
Autor RE: sex po zdradzie...
orkan
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Data rejestracji: 10.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-10-2011 02:30
Był....bo jeszcze tliła się iskierka,że ..........ale to tylko slowa bez znaczenia,wyrzucone na wydechu.Dotyk parzył,miałam wrazenie,że on ''owija mnie jej zapaochem..''to upokarzjace i to,że po zdradzie miał ;'''checi gdy by%%%'',to tak by nie pamiętac... i ten brzęcżący o 3 nad ranem telefon...'''sms z telelwizji....????"" to go se ogladaj! Nie po drodze nam do celu!
annwol75
Użytkownik Postów: 167
Uzależniony

Miejscowość: dąbrowa górnicza

Data rejestracji: 04.10.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-10-2011 08:15
Hmmmmmm jeżeli chodzi o sex to był cudowny, zawsze i omalże wszędzie.....tylko miałam wrażenie , że bardziej to ja chcę - niż on (no cóż miał juz tą pania starsząsmiley),ale i tak kochaliśmy się bardzo często ( praktycznie codziennie)w kazdej chwili powtarzał- kłamstwa typu-jaka to jestem cudowna,gdyby mógł to tylko ja itd- pozwoliło mu to jednak wybrać inne życie - z nia ,bez nas(mnie i dzieci) kiedy z nim sie kocham to tylko podejrzewałam zdradę(jednak odrzucałam tą myśl) dziś już czuję do niego wstręt i choć kiedyś te chwile z nim były magia -teraz nie chciałabym go dotknąć nawet mopem
25592715 Wyślij Prywatną Wiadomość
kurkova
Użytkownik Postów: 24
Małomówny

Data rejestracji: 19.09.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-10-2011 12:37
iza-_28 napisał/a:
Ja chciałabym tylko zauważyć, że brak w seksu w Twoim związku nie musiał być bezpośrednią przyczyną zdrady.

Iza, masz rację nie musiał. Mój mąż jednak twierdzi, że był. Wiem, ze to badzo wygodne tłumaczenie. Gdyby mu zależało to zamiast zdradzać mnie z 'koleżanką' powinien porozmawiać ze mna dlaczego tego seksu nie ma.
Stało sie inaczej. Zdradził.
Ponieważ nie zaangażował się emocjonalnie w ten układ i sam zakończył znajomość z 'koleżanką' po tym jak ona wyznała mu miłość, postanowiłam dać mu jedną jedyną szansę.
Usiedliśmy i porozmawialiśmy tak jak powinniśmy to zrobić przed laty. Ja mu powiedziłam dlaczego nie było seksu ( za mało czułości, okazywania uczuć, bliskości z jego strony spowodowały zupełny spadek libdo u mnie, a może to był rodzaj kary, sama nie wiem).
Mężowi teraz bardzo zależy na tym, żebysmy byli razem i bardzo stara się naprawić to co było złego z jego strony.
On natomisat powiedział, że jak normalny facet potrzebuje seksu. Nie raz na miesiąc (jak to bywało) tylko kilka razy w tygodniu.
Skoro więc postanowiliśmy ratować nasz związek to oboje powinniśmy "naprawiać" to co było złe.
I to jest jedyny powód dla którego wrócił sex - próba ratowania małżeństwa. Wiem, że jeśli będzie chciał to znowu zdradzi - nie upilnuję go. Tylko mam taką cichą nadzieję, że teraz poczuł co może stracić (rodzina) i mam nadzieję, że to go powstrzyma. Ale jak to mówią nadzieja matką głupichsmiley

Ale niezależnie od wszystkiego zdrada pozostanie zdradą. I jestem na tym forum, żeby sobie jakoś łatwiej z nią poradzić. Bo fakt, że mój facet uprawiał seks z inną kobietą już na zawsze pozostawi zadrę w sercu.
Strona 7 z 18 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info